Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mastur*uju zasadne nad pitvou mimozemstanu, chodim spat s koupaci cepickou protoze prej guma je taky ochrana a nuz nepotrebuju protoze mi mama koupila kulickovku.

    Kazdopadne at fetujes cokoliv tak to chci taky protoze to vypada na opravdu slusnej matros...
  • aha takze vlastne je to vzdycky 50 na 50. proc tam teda nepisou mozna trefis mozna ne.?Pomerne souhlasim s puvodnim prispevkem a to jeste neznamena ze clovek nezna skolu.
  • "We've also taken quite a bit of money in recent weeks thanks to the Firaxis X-Com raising interest in the genre and not quite nailing the job of following up the original X-Com, at least in the eyes of the hardcore fans" ---- cely clanek zde, cesto http://www.goldhawkinteractive.com/forums/showthread.php/3499-Development-Update-23-October-2012
  • Hraju samozrejme na classic :) Souhlas, otravni jsou. Hlavne tim jejich spawnem.
  • Zayl
    No na classic zas tak slabí nejsou, critují za 10 a spawnuje jich to milion. I když pravda, v porovnání se Sectpodem to je čaj. Jak říkám, otravní jsou celou hru.
  • Cypri
    Osvícenství mělo za základ racionální a inteligentní myšlení. Tady někde se to ve spojitosti s tebou rozchází...
  • Zayl
    Člověče možná to chtělo dávat ve škole větší pozor. Šance trefit na 80% znamená, že pravděpodobně trefíš. Nic jiného. Můžeš minout třeba milionkrát v řadě. Jediná věc která se mění (a snižuje se) je šance že xkrát netrefíš s šancí 80% v řadě.

    Stěžovat si na RNG je opravdu stupidní. Doporučuju vyhýbat se loterii.
  • Osviceny
    Osvícenectví byl kdysi taky prý jenom "blábol", ale historie ukázala pravdu, stejné to bude i se mnou
  • slusnej blabol ty spravna cesto...
  • To mas pravdu, sam tam citim jiste naznaky jako kuze na krku a hadi oci.... Nicmene klasikej snakeman je klasickej snakeman. To se jim nechtel slozite animovat pohyb po hadi noze. Navic ve starem ufu byla zminka o jejich extremnim mnozeni... Umim si krasne predstavit to jak po mape musim jeste nicit jejich kokony. Evil nocni mura :) Thinmeni jsou sice extremne pohyblivi ale tim jejich zabavnost konci, je to skoro nejslabsi nepritel.
  • prisernej blabol, kdybys pouzil aspon odstavce, asi by to i nekdo precetl, ale takhle po dvou vetach koncim, na cteni sra*ek mam idnes...
  • walltar
    Jo někdy je ten system zasahu fakt jenom k zlosti ... a ještě když to potom spojím s náhodným povyšováním stylu ... voják co udělá 3x miss po sobě na 80% se stane sniperem a voják co dal 3x hit na 30% se stane assaultem s brokárnou ... to už si človek o hře myslí svoje.
  • to je svoboda slova. Prej.
  • A tak, mohl jsi jenom napsat, že to taky hraješ. A ne nám popisovat svůj život. *14*
  • U UFA me nejvic stve, jakym zahadnym zpusobem hra urcuje zda cil zasahnu nebo ne. Evidentne hra brutalne podvadi, napr. statistiky jednotlivych ufonu jsou tak mizerne, ze by nemohli trefit ani prd, ale strili skoro jako vasi elitni vojaci. Vsechna ta cisla mi prijdou, ze tam jsou jen jako omacka a vubec na nich nezalezi. Strilim na ufona, mam 3 vojaky, kazdy ma sanci na zasah okolo 80% a vsichni miss. Proste hra se rozhodla, ze ho proste netrefi, tak ho netrefi. Cely ten ,,zasahovy,, system je udelany naprosto mizerne, vubec se na nej neda spolehnout a hrat to na ironmana je tak akorat k zlosti a ne vyzva.
  • Dneska jsem si stahl demo (to padoussky, s uvozovkama), a po rozpacich z tutorialovyho zacatku, ted kdyz se hra otevrela, mam po pul hodine jasno - okamzite kupuju.
    Zrovna u tyhle hry mi jsou teda DLCcka taky nesympaticky, ale tim spis na ne cekat nebudu.
    Tech vzpominek, co se mi najednou nakoplo do lebky... A to jsem se na tu hru vubec netesil.
    Zatloukam okna, sbohem nudny svete.
  • Souhlasim s tvoji posledni vetou, zbytek je nasledek rektalni sondy sektoidu?
  • walltar
    Doprdele co ty tu zase děláš? *13*
  • Strasny blabol.
  • Vahal jsrm, ale uz mam jasno, tohle si ted kupovat nebudu, pockam na goty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit