Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spíš jde o dobrovolnou lobotomii *1*
  • Asi jo
  • Mne proste prijde ze se tenkrat spis snazili priblizit realite nebo takove te sci-fi 'jak by to mohlo byt' realite ale tady mi z tech zbrani a stylu spis smrdi stylizace do Starcraftu nebo Warhammeru.
  • Mam pocit že trend konzolových hráčů je v současne době něco jako bezbarierovy přistup pro postižené.
  • Starší díl měl kouzlo neurčitosti, nekonkrétnosti (věc, kterou si drtivá většina grafiků při tvorbě čehokoliv neuvědomuje). Díky tomu musel lidský mozek použít více fantazie, než u sterilního 3D remaku a tím pádem se hráč více vtáhl do atmosféry - podobný princip, jako s knihami. Osobně se mi ale grafika v remaku ve výsledku docela líbí a nepovažuju to za nějakou katastrofu.
  • To jsi četl na EG, ne? V originálním článku na gameinformeru je jen něco o tom, že autoři odstraňují nemalé množství mikromanagementu, to zrušení je jen JDho výmysl, aby zněl článek lehce bulvárněji.
  • Ale treba remake UFO: extraterrestrials je na normalni obtiznost obcas pekne hardcore. Pokud tedy nehrajete stylem save/load,coz jsem u x-com serie nikdy! nedelal. Hral jsem spatne na misi? Proste jsem prisel o sve 2 nejlepsi vojaky. Bohuzel.

    Na konkurecnim serveru jsem cetl,ze mikromanegment je zcela zrusen. Pokud ano.pak jsme nastvany uz ted.
  • Nemám nic proti komiksovým stylům, ale příjde mi, že v této hře narušuje temnou atmosféru původních "neurčitých" 2D spritů...
  • UFO: Extraterrestrials není zadarmo, asi si to pleteš s UFO: Alien Invasion:).
  • hral roli vek, to je pravda, ale byl to zazitek vyrustat na komplikovanejsich zalezitostech a sam ne ne dochazet, nez dneska na tech servirovanych vyplasich
    A pravda, je to vina mas, ne konzoli, jde jen o to ze konzole byli jaksi u zrodu zjednodusovani kvuli omezenemu ovladani (RTS, puvodne PC RPG) a nak se asi prislo na to ze je masam uplne jedno, cim stupidnejsi tim lepsi.
  • Mně to teda tak ultimate hardcore jak tady píšeš nepřišlo, dneska bych takovou hru nehrál spíš z toho důvodu, že na to nemám tolik času a trpělivosti, osobně mám teď raději hry, které můžu za 20-30 hodin čistého času komplet dohrát. Nějaká RPG a MMO jdou úplně mimo mě.
  • Spades
    to je ale problem enginu - jak chces na tak malou postavicku dat tu spinu atd ? to byla musela byt velka textura... holt plochej model v puvodnim UFO toho zvladl vic, bo nebyl narocnej :D
  • RavenHolm
    Ale notak. Tohle je sice pravda, ale hráče jaké popisuješ najdeš i u PC. Tohle není vina konzolí ale vývojářů, protože peníze se nacházejí v masách a ne v malých skupinkách HC hráčů.
  • Spades
    aftershock byl strasnej :D zkus si aftermath a afterlight - obe se mi libili, ale kazda byla o necem jinem
  • Ono je totiz v dnesni dobe velka drzost chtit po hraci, aby treba hned ze startu prodal nepotrebne veci a vybavil jen stredne velkej tym aspon nak obstojne...nebo nedej boze chtit aby se snazil pestovat si supervoajky i kdyz je zde moznost donekonecna kupovat relativne levne rekruty. Rozhodnuti jaky typ strelby je zrovna vhody, to uz raci ani nezminuju. (Samozrejme, vse to zni jako naproste banality pro znacle incubation, JA, xcomu ale i nekerych modernich tahovek, ale kdyz si vezmete ze konzolisti nejsou schopni pochpit ani utok 12-26 a musi prosste mit mec s utokem 6, mec s utokem 7, mec s utokem 8 atd...)
  • Neni sance aby dnes vysel XCOM v takove podobe jakej sme ho znaly - tedy ultimate hardcore, kdo to dokazall hra na normal byl borec, o lidech co to dohraly na supermana se septalo v kuloarech. O vsem svedci videjko od yogycosi na youtube, kde ve 3 videich ukazuje gmeplay XCOMu 1cky a pod videem sou komentare ze to lidi nezvladali ani na easy prvni misi s malym ufem, takze asi toliko k dnesnim trendum :(
  • Já doufám že to s obtížností vyřeší podobně jako v civilizacích. Tam taky na nižší obtížnosti stačí mačkat doporučené výroby a výzkumy ale při vyšších se bez podrobného managementu a nastavení jednotlivých měst nedá vyhrát.
  • Já ti už ani nevím, kterou verzi jsem tenkrát hrál, ale na nejtěžší obtížnost jsem to dohrál, to si pamatuju, protože většinu her se snažím hrát na nejtěžší obtížnost - pokud není výrazně nefér. Ta chyba mě ale docela rozesmála, když jsem se o ní po letech dočetl...
  • Jen je škoda, že se o takovém projektu nedočteme přímo z nějakého článku. *9*
  • No jo :) Ale v pozdější verzi pro Windows už byla tahle chyba odstraněna, stejně jako grafický bug s finální mimozemskou základnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit