Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V TfD ma baze taky 4 patra (i kdyz to spodni asi nestoji za rec :D) a da se to.
  • I když...teĎ znovu koukám na ten první Screen a ty bouchačky velký jak člověk.... *10* *16*
  • RavenHolm
    Fakt, že to není na 100% věrné předloze mi nevadí. Dokonce jsem byl ochoten se naladit na nový soubojový systém bez tahů, ale odstranění Fog of War mi přijde jako demence. Jejich argument byl, že testeři to s FoW nepokládali za zábavu. WTF? Tohle rozhodnutí z mého pohledu zabilo celou hru a to jsem velký fanoušek JA2.
  • Nejvíc mě děsí to: "Přesto bude mikromanagement zjednodušený tak, aby se maličko přizpůsobil trendům a konzolovým hráčům"... aneb přizpůsobení tomu, že lidi jsou blbější a blbější...managment byl na prvim UFO jednim ze stěžejních prvků zábavnosti, zmínko o konzolích radši ani nekomentovat kvuli zbytečným u flame...grafika je pro mě nevadící nějak výrazně pitomá mi nepřijde...co bych nezkousnul by byli takový ty "komiksový" divný ksichty jako předvedlo poslední české UFO nebo třeba Tropico 4...z toho vdycky šílim a dokáže mi to zku*vit zážitek na 100%...jsem zvědavej, do tý doby mi nezbejvá než mastit remake na PPC
  • Ona totiž v prvním UFO žádná nejtěžší úroveň nebyla, protože kvůli chybě v programovém kódu se hra po prvním načtení uložené pozice přepla na nejjednodušší obtížnost - viz http://www.next-gen.biz/features/making-x-com-enemy-unknown?page=2 *3*
  • nojo, ale treba to nebude tak spatny (ted myslim JA) - ze to nebude naprosto verne hernim principum originalu nemusi nutne znamenat pr*ser... vsak uvidime uz brzo...
  • RavenHolm
    Doufám, že to nezabijí hloupými zásahy do gameplaye, tak jako to dokázali autoři Jagged Alliance: Back in Action.
  • Mno než si začneš tahat triko, tak věz, že to s těma názvama nebylo tak jednoduché... UFO: Enemy Unknown známe my, ale za mořem to byl X-COM: UFO Defense... a hry bylY když už...
  • Já jenom doufám, že to bude lépe zpracované, než verze od Altaru... staré UFO mě drželo přikovaného k monitoru 486ky pěkných pár měsíců... Dle mého názoru hry tohoto typu nejvíce kazí 3D svět, který ze hry dělá akorát chaos (viz UFO od Altaru nebo Commandos 3).

    A na grafickém zpracování nezáleží... hlavně hratelnost... a výzkumy emzáků... na to se těším.. *5*
  • No třeba americe se první UFO prodávalo jako X-COM: UFO Defense. Ale s obtížností jsi to trefil přesně. Jednička se dá celkem v pohodě dohrát i na nejobtížnější úroveň, což je ve dvojce tak střed. Nikdy se mi TftD nepodařilo na nejtěžší level dohrát, protože invaze Lobstermanů hned od začátku, prostě klasickými zbraněmi nešla ubránit.... *5*
  • Ja nechapu, to sem snad jedinej kto vi jak se ty hry originalne jmenuji? Vzdyt to preci bylo UFO: Enemy Unknown a X-Com: Terror From The Deep. A myslim ze i kdyz obe hry byli vizualne a hratelne temer stejne, jedna se o dva naprosto rozdilne dily, kde dvojka prekonavala jednotku obtiznosti asi tak o tri levely. Cim dal ctu, tim vic se to tady komoli a ty nazvy uz ani nerikam.

    Pamatuju jak sem diky startu hry UFO: Enemy Unknown v roku 1999 ocekaval ze i v skutecnosti nam kolem roku 1999 zacne byt na obloze veselo :).
  • Jako pravověrný fanboy UFO/X-COM, které hraji dodnes, musím konstatovat, že se mi to líbí. Screenshot z taktické části mi hodně připomíná Afterworld modifikaci z Civ 4 a vlastně se dalo čekat, že využijí základy "civilizačního" enginu. A pokud Firaxis využijí i další prvky hratelnosti z Civilizace, jako nutnost podrobného managementu při vyšších obtížnostech, tak asi začnu stříhat metr.... *4*
  • I kdyz teda osklivou 2D grafiku mam radsi nez osklivou 3D grafiku o tom zadna.
  • Na grafiku kaka bilej tesak ale spis ten styl mi nesedi.
  • Ty jo zase se tu probíra jen grafika. Ktera u ufa nehrala az tak celkou roli....to same ale bylo u maxe payne 3. Kazdy kričel jak kdyz to neděla remendy zabijí se klasika....a tedk cim vice je informaci kazdy nad tim slinta....
  • Jdi uz do p.dele, Jindro.
  • Jenže klasika taky byla o úžasňácích s baclatejma hračkama, vzpomeň si na equip screeny.
  • Xenonauts vypada skvele diky vsem zminujicim se nize. Uz jsem si to koupil ale pockam na plnou at mi nezkazi dojem nejakej nedodelanej build.
  • No pro jednou se vyplatilo číst si tady komentáře. Jinak bych tenhle klenot možná ani nenašel. Taky předobjednáno. ;)
  • xenonauts, ufo extraterrestrials, ufo ai atd..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit