Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hysterči taky, ne? *1*
  • Stará grafika byla taky omalovánky, jenže tím jaká byla, nechávala dostatečný prostor pro vlastní fantazii a proto si starý hry každý tak rád idealizuje. Ruku na srdce pánové a dámy.
  • Jako sry ale jmenuj aspon jeden a dej link. Neco takovyho bych uz asi davno hral.
    Jinak me se to libi, jenom ty tlacitka z gamepadu na screenu mi uplne nici.
  • Zas tak hrozný to nebude. Pokud bude jedna přístupovka(logicky výtah), tak budeš čistit patro po patru, tak jako v reálu. Pokud ovšem bude přístupovek víc a emzáci budou mít tendenci lifrovat mezi patrama...bůch nás chraň.
  • 1. reakce
    Ty dva kravaťáci vepředu na tom screenu z boje sou lidi nebo emzáci? :D jinak ke screenům...no ty voe :/
    2. reakce
    Znázornění základny z vrchu nebo ze strany, no dejme tomu...sice bude trochu divný stavět hangár v nejnižším patře v nejzatuchleších kobkách nitra země, ale budiž...
    Ty dva vepředu v taktickym módu jsou emzáci, proto jsou takoví natáhlí. Jinak lidi vypadají "normálně" v normální brňku a s normálníma flintama. Grafika vypadá normálně, žádné omalovánky.
  • kostejnesmrtelny
    A hysterie zase vládne světu... *1*
  • a ted si predstav jak se v ty zakladne bude bojovat az te napadnou :) to bude samy prepinani pater a strasnej chaos
  • tenkrat to bylo ale to nejlepsi co mohli udelat
  • Ach jo... jen jsem o tomhle remaku poprve zaslechl tak jsem si UFO koupil na Steamu a zrovna ho mam rozehrany. V hangeru mi stoji prvni Avenger. UFa i nepratelske zakladny lehaji popelem jak na jedoucim pasu a ja se raduju jak to mame skvely den a najednou tohle? Panenko skakava... remake ano ale fakt si nejsem jistej jestli tohle bude to pravy i kdyz pohled do zakladny se mi docela libi.
  • Doufám, že také některé chystané "UFO" hry přeloží do češtiny. Jinak to bude docela makačka, kterou "UFO" hru přeložit dříve. Jen připomínám, že v tomto roce má, tedy co vím, vyjít zde zmiňovaný remake XCOM: Enemy Unknown, pak pro mě novinka, o které jsem do dnešního dne nevěděl, za což děkuji zde Harrierovi, a to Xenonauts, a nakonec mnou asi nejvíce očekávané, do kterého vkládám nejvíc nadějí, UFO 2 Extraterrestrials, už jenom proto, že se mi jednička UFO Extraterrestrials Gold Edition moc líbila, a do které jsem udělal češtinu a celou jí i projel :-D, kdy na dvojce má již od začátku pracovat človíček, který do jedničky dělal mody, přídavky, jednoduše řečeno jedničku vypiloval do hratelné podoby, které daly přízvisko Gold edition.
  • sorry ale stary ani tohle novy ufo nevypada realisticky.. ja to stary ufo vidim jako stylovy komix a to novy jako omalovanky pro decka
  • uzivatel1982
    Ano...preordered:)...takovyhle projekty podporim rad.
  • No to je věc názoru, za sebe říkám, že na mě klasika působí realističtěji. Ono jde taky o to, že tehdy se nějaká stylizace jen těžko dělala, v takovém rozlišení, že. Hlavně na těch postavách, tam mě to bije do očí. To prostředí tak strašné není.
  • Ojééé...textury zase v kvalitě 512x512 pro konzole...ach jo, že by mohl vyjít i pak s HD texturama, kde by byly aspoň v 4096x4096. I to by té "kreslenosti" trochu pomohlo.
    Doufám ale, že todle je pre alfa i co se modelů týže, páč ti modří agenti či co s těma dlouhýma rukama nevypadají ani jako mimozemšťani, ani jako lidi. *16*
    Ale i tak se na to těším a budu tenhle projekt sledovat. *5*
  • to tedy sedíš vždyť ty postavičky vypadaj jak z pohádky pro děti Užasňákovi
  • Tohle http://games.cz.imag3box.com/uploads/deepwoods1280-game14668-img211139.jpg
    je rozhodne realistictejsi nez tohle http://images.rtsguru.com/features/62/XCom.jpg - a tu i ta nerealisticnost daleko vice bije do oci. Ale stejne se mi TfD libi nejvic. Problem je podle me i v tom, ze kdyby to bylo moc realisticke, tak to bude neprehledne.
  • jo to je presne ono to je parada, sice na te grafice by mohli trochu vic zapracovat, ale herni mechanismus SUPER
  • Nevim, nevim. Ta grafika se mi moc nelibi - vypada to podobne jako ty ostatni izometricke remaky (ma to co dohanet oproti komercnim titulum). Kdyby to bylo alespon na urovni jako Commandos3 nebo Company of Heroes tak super.
  • Tam to teda ale tak bijící do očí nebylo. *7*
  • Kreslene bylo i originalni UFO (rozhodne to nebylo realisticke) a proti tomu nemas nic ze :D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit