Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vis ono v AC nejde ani tak oto aby ti tam kazdej dil prinesli 50zmen a novej engine...ten AC je spis otom pribehu......a vsechno kolem je jen omacka na oko.....
  • ty taky za ten retardovany nick a kdo souhlasi da mi minuska xD
  • Dej si facku.
  • Opakujem to co som pisal na kazdej diskusii: DE: HR je ABSOLUTNE (!!!) vynikajuca hra, zahrajte si leaknutu betu a rovnako ako ja si predplatte zberatelsku. Len tak stvrtina hry mi vystacila asi na 20 hodin hrania a tom som si skoro nic necital, neskusal viacej moznosti postupu - ked uz sa mi nieco podarilo - proste neskutocne nieco. Naposledy som mal takyto dobry pocit praveho, rydzeho a fantastickeho zazitku z hry, ktory si rozhodne zasluzi stat tych 50 eur, ked som hral Vampire: Bloodlines. Je to plnokrvny a stopercentny nastupca Deus Ex 1, bez zbytocnych a vacsinou dementnych zmien v mechanike hry - ako tak casto byva zvykom pri resuscitaciach starsich hier, rovnako ako tam nieje ziadne zjednodusovanie ci konzolove obmedzenia (zlaty drag&drop invantar, uz som sa bal ze ho nikde neuvidim!).

    Kazdemu komu sa pacil DE1 ci ma proste rad vyzvy, stealth pristup, rpg a blade runner atmosku, mozem odporucit (v pripade ze nehral betu). S kludnym svedomim by som hre samotnej ako fanusik zanru dal 11/10 a dovolim si tvrdit ze sa zrodila nova modla zanru ktoru sa behom dalsich desiatich rokov budu snazit kopirovat.

    Ak mam poskytnut nezaujaty a nazor s trochou odstupu, tak uz len za samotny interface, pribeh (samozrejme priebeh celeho pribehu mi nieje znami, ale zapletka je skutocne nieco co by som cakal skor od nejakeho knizneho bestselleru nez od pocitacovej hry), stylizovanu a predsa nie neprijemnu grafiku (proste to vyvara senzacnu atmosferu, ked uz sa do hry ponorite - mozno niekomu nesadne ale ja si neviem predstavit ze by hra vyzerala inak), znovuhratelnost, leveldesign, hudbu (uzasna! soundtrack pocuvam stale dokola) a dabing ktory do hry absolutne zapada... Pol boda by som strhol za mozno az prilisnu obtiaznost pre hracov duchom mdlejsim, ktory nemaju radi rozmyslanie a chcu len kosit vsetko naokolo (co je pre mna jednoznacne plus *1* ), aj na najnizsej obtiaznosti. A dalsieho pol boda za rozpacite gesta v in-game rozhovoroch - co ale pravdepodobne bolo fixnute do vydania (aspon dufam). Takze beta za 9/10.

    Nech sa na to pozeram z akejkolvek strany, DX: HR si zasluzi u mna miesto v top 5 hrach mojho zivota, a to som hral len betu!
  • Urug
    Sem to koupil a hned 2x aniž bych věděl do čeho du, tak pak podám nějaký to echo.
  • To je zaujimave. Ale ja si pockam na vacsiu zlavu, pretoze som toho nakupil posledne uz dost a bude trvat nez to vsetko dohram. *4*
  • Blbost kreslena
  • treba ne prezidenta xD
  • miker17
    třeba na ministra
  • Přesně, je to sice dobrá hra, ale opakovat v zásadě čtyřikrát za sebou stejnou věc s několika změnama je u mě zabití značky. Kdyby sérii AC dali alespoň na rok k ledu a pak zase udělali další díl, ale takhle je z toho další CoD
  • Ja temhle recenzim verim, i eurogamer to dost vychvalil http://www.eurogamer.cz/articles/deus-ex-human-revolution-plne-dojmy
  • IsajmonI
    *1* ´Áda´ už dneska psal na Metro 2033Last Light - ve zkratce napsal, že jednička byla blbost takže dvojka bude větší... ten kluk to jednou, co se týče názoru a recenzování her, někam dotáhne.xD *1*
  • SA-reg
    Jó Áda, že by nám tu za tro(t)llil... *15*
  • IsajmonI
    killer - nejsi náhodou přejmenovanej (Adam Gebauer z telekomky)... tvůj komentář mi ho hrozně připomíná.xD
  • Me to taky teda komiksove neprijde.V tomhle pripade se opravdu jedna o vizualni stylizaci.Nekomu to sedne,nekomu holt ne no.
  • SA-reg
    Já ti nevím, ale já hrál leak a nijak komiksově mi to nepřipadalo.
  • SA-reg
    Správně... často je stupnice jen 7-10 a jakmile vyhypovaná AAA hra nedostane aspoň 9, tak to fanboyové neunesou...

    Hypotetická situace - AC: Revelations dostane na Games 6 nebo 7, protože je to sice pořád dobrý, ale taky už třetí rok po sobě to samý. Bude brečení v diskuzi?
  • proste troll, nema ani cenu reagovat na jeho komentare
  • to jsem nemyslel. Nikdo z tvůrců neříkal nic o komiksově říznuté grafice. Ta má být zcela normální. Možná mi to připomíná Alphu Protocol, tam byla grafika taky prezentovaná jako normální, přitom místy působila téměř jako Borderlands
  • A ted tu o popelce *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit