Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ac bych rad,kdyby to byla pravda,tak tem recenzim posledni roky uz moc neverim,protoze se nemuzu zbavit pocitu,ze dneska dostava 8/10 , 9/10 snad kazda vyhypovana Ackova hra.
    Zejmena pokud se jedna o tyhle prvni recenze,kde pravdepodobnost,ze jsou podplacene je dost vysoka.
    Ale doufam,ze se novy deus ex opravdu povedl.
  • No ono prvni recenzi jdou vzdy tem, co se daji koupit nejlevneji :)
  • Jak já nesnášim tyhle dementíky co píšou w místo v. A napsat uš místo už může opravdu jen de*ent.
  • Cahir
    Jo, je to síla. Já mám DA2 rád a užil jsem si ho, takže se v jeho hodnocení s veřejností příliš neshoduji. Ale střízlivý člověk by té hře přes 90% prostě nedal.

    Tyhlety prodejné pisálky raději nebrat.
  • SA-reg
    Tomu se říká stylizace. A HR je celá žlutá/zlatá. Buď se ti to líbí nebo ne...
  • Nemám proti Deus Ex 3 vůbec nic, ale nepříjde vám na těch gameplay záběrech ta grafika skoro až kreslená. Mě teda ano, zvlášť v interiérech, kde převládá žlutá.
  • Nezpomeň si zítra převzít Pulitzerovu cenu za nejlepší recenzi roku.
  • omg ja us sem to prosel je to blbost dawam tomu 1/10 *12* *11*
  • Uvidíme. Snad to bude lepší než Duke nuke
  • Kašlu na recenze leaknutá verze mi jasně ukázala duvod ke koupi.
  • Od té doby co dál DA2 94 % a potom Zaklinačovi 2 89% jim to jejich hodnocení taky ňák nevěřím. *1*
  • Tak recenze PC Gameru splnila svůj cíl...at už za ním stálo ledas co. (ledas kolik?) Lepší počkat na příštích 20 recenzí a z nich usuzovat.
  • Cajk
    však se na to pak Paper Rock Shotgun podívá:))
  • PC Gamer dal 94% i Dragon age 2, takže s nadšením bych ještě počkal (vlastně, když o tom tak přemýšlím, tak by mě docela zajímalo kolika hypovaným titulům podobně vysoké hodnocení nedal).
  • Zaplaceno, ani necist... dalsi.
  • SA-reg
    BTW tohle zrovna vyšlo.

    http://store.steampowered.com/app/91700/

    Řekněme Deus Ex 2.5. Ale videa ukazující různé způsoby gameplaye jsou dost působivý. A je to jen za 17 eur.

    Vím, že jste si o to neřekli, ale zkuste se na to podívat, třeba vás to zaujme.

    Viz:
    http://games.tiscali.cz/video/fps-rpg-hybrid-e-y-e-se-pripomina-videem-se-dvema-katanami-56459

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit