Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze takto bojuje ubisoft proti piratstvu, vyda hru s piratmi v hlavnej ulohe :)

    hehe http://i.imgur.com/zb4kWxy.jpg
  • Veskoslav
    No. Piráti, největší vrazi a hrdlořezové moří. Zabijáci, kdy slovo elegance se vyskytovalo jedině tehdy, když přepadli loď, co převážela knihy, kde se to slovo vyskytovalo. Assasin byl tichý, elegantní zabiják, střízlivý, protože pochybuji, že namleté hovvado by někoho zabilo. To všechno pirát není. A ten jeho legrační obleček mezi piráty? Vážně? A pěst na oko v dvojité nebo trojité porci? Prostě je to pračka na prachy. A když vidím nadšení pár "dětí", tak série jde naprosto do hajzlu. Místo toho, aby se zaměřili na upravení a opravení Ac III, tak vydávají další díl. Ani CoD série nevydává hry takovou rychlostí.....
  • Řekl bych, že se jenom snaží udržet tradici z AC1 a navodit v lidech podvědomou reakci na to oblečení (ha, tohle je náš asasin).
  • No vypadá to skvěle. To nejlepší z AC3 + trocha toho tichýho zabíjení v karibských přístavech. Už se těším. A zajímalo by mě, kam AC4 posune příběh série (jelikož jsem ještě nedohrál AC3, tak ani nevím, kde se právě nachází *3* ).
  • proč zas má ten příšernej ohoz kterej do tý doby vubec nezapadá?? Už ve trojce to bylo jak pěst na oko a oni to udělaj znova
  • God-of-War
    To sou přeci Kostarický prostitutky!!:)
  • Trailer fakt pěkný,ale sotva skončí jedna masáž,už ji nahradí druhá...
  • Magister_Peditum
    Hlavním příběhem myslíš tu sci-fi linku o Desmondovi? V tom případě to vidím přesně opačně. *3*
  • hmm aneb jak udelat z mini hry v jedny hre, hru celou. Nevim jestli jim to vyjde i kdyz uspesny to 100% bude takle uz to holt dneska je a priklon k akci vychazi i kdyz si muzem stezovat jak chceme ale cisla mluvi za sebe.Takovy uz tydle hry sou.Skoda jen ze clovek nemuze hrat za dospelyho chlapa kterej by se mi jako pirat libil vic (i ve trojce se mi vic libil zacatek nez cela kampan za toho druhyho blbce) ale zase jen za bezpohlavniho pubescenta.
  • čím dál bude další díl o tzv. hlavního příběhu, tím líp
  • Podle mě je lepší aby si každý kupoval co chce, ono jim to stejnak po čase dojde viz. Capcom a RE 6 :) . Po RE6 přiznaly že udělaly chybu že to dělaly pro masy a že další díl bude vrácení k horroroví atmosféře 1,2,3 . Co se týče CoD a BF3, tak to jsou maistreamové záležitosti ( tedy v případě COD jen 4) a ty se měnit nebudou, protože ty soutěže tam jsou a je to velký lákadlo na hráče. A co se týče ostatních studiích tak ty to taky poznají, ale bohužel až za hodně dlouho, i když EA by to kvůly těm transakcím mohla poznat velmi brzy. :D
  • Asi tak, mě taky jel v poho jak ten starý, tak ten nový taky.
    PS: Mě se zdá že ten nový jede o něco líp, to načítání se mi zdá rychlejší.
  • Pirátské prostředí si určitě užiju a chlapci ukázali, že ku**a umí....nicméně u posledního dílu jsem byl na konci trošku zklamán a udělal jsem jen waaaaat?....takže jsem docela zvědavý, jak to budou chtít do "hlavního" příběhu zakomponovat
  • Ale já se nebavím, že by mě ta hra štvala. 2ku jsem měl koupenou a po chvíli prodal, 3ka je mi u pr... měl jsem ji chvilku nainstalovanou a šla. Tahle serie mě nebere.
  • Ano ano, ať si každý kupuje Cod, hehe.
  • conflig
    Teda nevím, ale hlavní hrdina my spíše připomíná seveřana než piráta *1* Že by náznak o čem budou další díly.. *3*
  • CRYPT
    budu mluvit za sebe, ale sakra jestli se toto povede tak to bude skutecne brutalni smazba
  • Mart9
    protože tim bude protestovat *1* *1*
  • conflig
    Když tě ta hra teda tak štve, tak proč by si teda pak měl hrát pirátskou verzi???? (myslím cracklou.. ně že je to o pirátech*1* )
  • Táhnout za jeden provaz? S takovýma volama tvýho ražení? Aby si panáček hrál na coup détat herního průmyslu? To víš že jo. Hlavně, že ty kydáš něco o hráčské komunitě. Ať si každej kupuje co chce a dle libosti a ty se z toho klidně podělej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit