Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobře, někomu už může přijít kyčovitý jakým směrem se série vydává, ale AC si rád zahraju vždy i kdyby tam pobíhala Kleopatra s kudličkou..
  • Preed
    No ak si odmyslim,ze je to skutocne nove Call of Duty a 1000 ludi tam robi Assassina stale aby mohi kazdy rok chrlit dalsieho,ak si odmyslim mikrotranskacie a zbytocny multiplayer a cely Ubisoft,ktoreho politika najma voci PC hracom bola katastrofalna(aj ked to teraz chcu zmenit lol) a ich PR oddelenie by mali cele vymenit,tak AC ako hra ma celkom dobre produkcne hodnoty,vyzera relativne pekne,herna doba je velmi slusna a v zasade nutnost menit prostredie a hrdinov zarucuje aspon aky taky posun,nikdy som nebol nejaky extra velky fanboy ale vzdy si toho assassina zahram a relativne vzdy sa velmi dobre bavim,takze ja som celkom zvedavy a pre tych ludi co hatuju,ze assassin je pirat,ktory nemoze byt assassin lebo je taky a hentaky,tak to mne nejako nevadi,jednak je to fikcia a druhak,Assassini su nazov frakcie a aky ten assassin bude no to je vlastne jedno(v zmysle toho,ze nemusi byt tichy zabijak ale kludne aj ten pirat)
  • No Shaun je tam taky jako asasín a jeho elegance je celkem diskutabilní. Navíc že pirát byl automiticky tupý nevzdělaný nalitý primmitiv o tom dost pochybuji,to je spíš popkulturní stereotyp, poněvadž spousta těch které považujeme za piráty sama sebe tak neviděla. Mě osobně historické nonsensy v téhle hře nevadí,neboť jsem hrál předchozích pět her,spíš doufám ve změnu bojového systému,který nebyl špatný jen v AC3.
  • trailer pěkný, to je asi tak vše, už se těším na Lukášovu recenzi
  • God-of-War
    No jistě:D..Každej den pouštím před spaním:)
  • Snad to nebude taková blbost jako AC III...
    Škoda že nebudeme hrát na straně těch špatných, pirátů.. :D
    Docela by mě zajímalo, jak tam zase vserou templáře
  • Á pán je znalec *3*
  • thrax.14
    Třetí díl AC je na oko super, ale po dohrání člověk zjistí, že je to naprosto o ničem a i fanoušek série si uvědomí, že s Eziem a Altairem měl přijít konec. Nevěřim, že BF přinese něco, tak užasného aby to zachránilo celou sérii. Navíc návrat zpět? To už UBI neví jak víc kasírovat. *16*
  • Hahaháááááá jsi první koho to napadlo! Gratuluji!!! Rodiče musí být táák pyšní
  • Assasin´s Creed: Black Pearl - protagonista - Jack Sparrow
  • Dnešní zženštilé mužstvo by sem tam nějakého bobříka asi nerozdýchalo
  • Stillson
    To mě videa běží, ale nějak mi drhne zvuk. Od té doby co mají nový přehrávač. Ale co přinejhoršim se na to podívá člověk na youtube.
  • I když pořád nechápu když je to mezidíl proč mu dávají číslovku.
  • Po antihrdinovi z trojky to konečně vypadá na týpka ,který by charisma mohl jen rozdávat takze ja jsem zatim spokejen.
  • Takze by se nic nevyresilo. Zase by se to prizpusobovalo. Budto velky hlidky a chodit "po vlnách" a nebo maly a casty hlidky... Proste se nezavdecis. Prijde mi ale, ze tohle vadi akorat lidem co to hrajou na youtube. Asi si AC spletli s DMC
  • A ne jen podpaží.
  • x_ander
    Tak by hlídky chodily po dvou, a ne po šesti. Jenže to je ono - pro dětičky by souboj se dvěma strážci byl nudný a udělat reálně a zároveň hratelně souboj 1 vs. 6 moc nejde...
  • ještě o té hře nic nevíme tak bych to nezatracoval
  • Doufám že ten Karibik bude jedna velká mapa s ostrovama. A né jenom přepínání z mapy do mapy jako ve trojce.
  • výborný postřeh :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit