Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako ne že by to nepřipomínalo další dojení ve stylu známá značka+lákavé téma, ale může to být dobrý. Navíc to není 100 a 1 střílečka na ten samý jeden způsob, ale pořád to je originální herní série(ve skutečnosti už tak 5ti dílná ale co). Jo a jen tak mimochodem, balení ženských po assasínsku mě dost rozesmálo. Dobrý trailer.
  • No jo , přesně to místo z traileru kdy většina z nás stopovala jste vypíchli .... dobrá práce ;)
    Těším se na Piráty z Karibiku .... hašašín tam bude jen strašit .
  • To musíš být asi štastný člověk, když investuješ do věcí, které nevyužíváš. To je jako když si koupíš auto, ve kterém nejezdíš. *4*
  • Vypadá to výborně. Sice bych radši středověk, ale proč ne, V AC3 se mi na lodi líbilo *1* Jsem jenom zvědavej, kdo si tentokrát vleze do Animu, když o Desmonda jsme přišli. Hlavně proto, že pořád je to jeho předek. Na druhou stranu, rodinný strom je tak obrovskej, že tam můžou dát vlastně kohokoli.
  • gert
    Ten novej asasín je sympaťák *1*
  • MidnighT91
    Děláš chybu, Eziův život určitě stojí za zkouknutí, takhle mi k srdci naposled přirostla lara v prvních čtyřech hrách...
  • Shenkster
    Nebylo těch assassínů už dost ? *7*
  • Konečně suprový nápad. Musím uznat, že první trailer vypadá opravdu bombově. Piráty jsem miloval už jako malý kluk, když jsem si stavěl lodičky z LEGO a tohle prostě vypadá konečně k světu. Zatím každý díl mě unudil k smrti včetně trojky, kterou jsem prošel velmi rychle a bylo to velké zklamání. Tady by mohl být asasín začínající pirát se svou vlastní lodí, dělat nájezdy na pobřežní městečka a plenit je, účastnit se velkých námořních bitev, které byly to nejlepší z trojky a pěkně si užívat toho pirátského dobrodružství. *1*
  • kubi-wan
    Minimálně ke druhýmu by ses přemluvit určitě měl.
  • kubi-wan
    To je fakt... tam taky princ vypadal jak vopičák... mám radši jeho obličej z jakoýhokoli dílu "pískový trilogie"...
  • Problém takového nápadu je, že Rusko a jeho historie nikoho nezajímají. Zaostalý východ je zaostalý východ. Americké a evropské děti by z toho asi taky nebyly zrovna nejšťastnější. *7*
  • Ataker
    To samé je i u mě *7*
  • Mě připadal jak princ ze Shreka *5*
  • Všiml si někdo že ten assassín vypadá trochu jako princ ze hry Prince of Persia: The Forgotten Sands. Akorát je blonďák. Například tady: http://www.the2bitgamers.com/wp-content/uploads/2010/06/Prince-of-Persia-The-Forgotten-Sands-Trailer-HD_4.jpg
  • Umaroth
    Nevím proč, Ale Assassins Creed sem hrál první díl, a i když mám doma na poličce druhý a brotherhood, tak se pořád nedokážu přesvěčit, že si je chci zahrát....
  • Spades
    Máte tam 2x PS3
  • Takže se díl o pirátech bude moc pirátit? :-D
  • conflig
    nikdo tam neumí zpívat?
  • Už od dětství žeru piráty, takže se mi tento nápad líbí a těším se, ale co očeekávat po fiasku trojky..... hlavně at neudělají z hlavního hrdiny slečinku co kope do koulí viz.Connor
  • Abych řekl pravdu tak tohle téma se mi líbí víc než to ve 3 teď ještě aby byl hlavní hrdina něco mezi Ezio Auditorem A Jackem Sparowem a vůbec jako Connor ten mi prostě nesedl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší