Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale nooo...Netvrď mi, že ak mám rád morskú pizzu, ktorú budem jesť 5 rokov neustále na raňajky, na obed aj na večeru...že sa jej neprežeriem....Ak človek nerobí nič, len hneď ako príde zo školy alebo z práce, sadne za komp, od jednej obeda do jednej v noci hrá hry...tak mi nehovor, že ho budú hry baviť rovnako, ako keby hral len hodinu denne. Čo si ja osobne inak myslím, že by mal byť napr. pre dieťa dostačujúci čas práve tá hodina...Hra čo má šesť hodím herného času, by mu stačila na týždeň...Deťom treba vedieť vyplniť čas a duchaplnejšou zábavou...lebo by mohli dopadnúť ako ten Martin (†17) čo nevedel čo robiť so svojím voľným časom....No, netvrdím že je to pravda, ale možno mal pri jazde autom a následnom úteku pred policajtmi pocit, že to zvládne podobne ako v tej hre alebo v tom filme...
  • To vypadá, že jediné prostředí, ze kterého UbiSoft neudělá AC hru je současnost, resp. blízká budoucnost -- na to už mají Sama Fishera.
  • To se mi nezdá, v Mafii se většinou jezdilo opatrně, protože se tam překročení rychlosti trestalo a když jste se tam rozsekali o nějakou zeď, tak to Tommy moc nerozdýchal :D
  • prudislav
    amen
  • Taká je realita...možno trochu tvrdá pre rodičov, aj keď nemyslím, že si budú schopný priznať vinu a ponaučenie. Ale pravdivo si to vystihol !
  • ty si asi neuvědomuješ, že kdyby po tobě šlo v jednu chvíli 5 protivníků a všichni by do tebe sekali najednou, tak bys to neustál a umíral bys každých 5 minut ... to by někoho bavilo ?
  • ja si snad warrior within a two thrones nainstaluju znovu...
  • smejki
    FYI - je to úplně jiná autorka
  • Som jediný kto podla podtitulu " Black Flag " očakával asasínsku hru z prostredia americkej punkovej scény rokov osemdesiatych ? Pretože také niečo by ma bavilo odosť viac :-)
  • I ty nacisto ;) Nevšiml jsem si ,že by tu bylo umožněno opravovat text anonymům . Takže buď rád , že ty jsi osmi/devítitřídku vyhodil ;)
  • CRYPT
    to ze jsme prisli o Desmonda jsi vycetl z nejake encyklopedie? Ja pokud se nemylim, tak tam nikde jeho smrt nebyla, ale melo to neuzavreny konec
  • Paulcz
    lidé mají různé nároky a určitě se to nespraví tím, že budou hrát méně her :) A celé to srovnání je dost mimo
  • obtížnost příjemně skloubená se zábavou? dodnes si vzpomínám, jak jsem úvodní "tutorialovou" bitku na lodi ve Warrior Within opakoval asi 20x, a tu následující s havraním démonem snad ještě víckrát (ta byla ješte navíc po skákací pasáži, co se musela po každé smrti opakovat), nadával jsem u toho tenkrát opravdu sprostě na všechno a na všechny, myslím že dnešní mladí hráči by se z toho po*
  • http://www.blogcdn.com/www.gadling.com/media/2009/06/somali-piratesdotcom.jpg

    Mladsi kolegove zdravi...
  • Viktor_H
    Tak samozřejmě. Chlapec bezpochyby vyrůstal v podnětném prostředí, kde se mu dostávalo lásky, pozornosti, podpoře jeho vlastní individuality a byly mu vštěpovány morální hodnoty, a všechno to blahodárně působilo na zdravý vývoj jeho smyslu pro realitu a sebereflexi... No a pak najednou přišla Mafia, a všechno tohle zbořila! 17 let zdravého vývoj fuč, stačilo pár hodin u počítačový hry a dílo zkázy bylo dokonáno...
  • a taky je podle jeho známejch šílenec
    Co proti nám furt maj?
  • Podle tohodle "článku" celou noc před tim prochlastal a buhví co ještě bral, to ale neřeší, hlavně že hrál hru
  • To by museli přepracovat celý soubojový systém. A nevím proč to tak moc lidi vyčítá zrovna AC3, když v předešlých dílech to bylo ještě horší. Je pravda že souboje by dosti okořenilo, kdyby byla AI více aktivní, ale na to už čekáme od prvního dílu. Taky bych rád viděl návrat k mechanice soubojů z Warrior Within, kde byla obtížnost příjemně skloubená se zábavou.
  • Hmm já se včera díval na film a tak mě napadá že vezmu kladivo u umlátím s nim souseda. Ti novináři mají fakt v hlavě na****.
  • Tak me uz bylo v "brotherhood" jasne, ze se vyvojari dostavaji do slepe ulicky. Je to jak mlatit obili a pak mit z toho uz jen slamu. Z konceptu vymlatili co mohli... chce to novy prvek a zamichat s tim. AC3 byla zkouska, tak snad se jim to v AC4 povede.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit