Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Carmagedon *1*
  • Je to trochu mimo misu, ale nase oblibena pani "zurnalistka" ze serveru novinky.cz prisla s tim, ze za zmatek v hlave 17-ti letyho kluka co se v patek rozsekal v tatove audi muze hra Mafie....dejte si pozor, co hrajete!
  • Veskoslav
    2. třída speciální školy, musíš ho omluvit. Pravopis asi mají v 6. třídě.
  • Veskoslav
    Jasně. Makaj tak, že se mi tolikrát stalo, že se mi můj cíl vraždy propadl texturou do nižšího patra, zasekl jsem se ve stromě či jsem narazil na nesmrtelného vlka. Ať udělají ksakru pořádně jednu hru a pak se pouští do další. Ale vydat zmetka jako je AC III, který má chyb požehnaně a to nemluvím o těch herních jako nádherná ukázka tuposti AI, kdy jednoho zabíjíš a dalších 10 ti tleská do rytmu úderů sekery.
  • Dobře napsané. Plně souhlasím.
  • Máš pocit, že inštalatér Mário existuje a žije niekde v Hubovom kráľovstve? Je to hra človeče. Na Super Mária sa nikto nesťažuje, a ja mám taký pocit, že sa nespráva ako skutočný inštalatér. Nemám chuť hrať hry podobné realite. Na to ja používam život. Hra je odvodená od slova hrať sa, nie simulovať. Od simulácie sú simulátory. Nepamätám sa že AC3 bol oznámený ako simulátor boja lodí, lovu zvery, jazdy na koni ani zabíjania...tak čo sa tu stále všetci sťažujete. Ja sa nesťažujem, že vo Far Cry 3, je jazda autom horšie urobená ako v Gran Turismo 5...No a je vo FarCry3, ako doplnok v hre, vynikajúco spracovaná. Sťahujete denne z internetu 4 hry, tak vás už nudia, že? Kúp si, a prejdi len dve za mesiac, a zlepší sa to. Ver mi :) Ja sa na AC4 teším! Trojka ma bavila a námorné bitky boli úžasne zábavné. Pre redakciu Games ešte na napíšem: asi som staromódny, ale mňa téma piráti zaujíma a baví... takže sa teším. Apropo: nezabudnite dávať tie mínuska...sme v demokratickej Európe :)
  • od dvojky jsem assassiny uložil k ledu tohle mě ale zaujalo piráty mám rád
  • vypadá to dobre, mohl by to být první díl z tehle serie ktery bych si zahrál. A co je na tom že vychází tak často? Proste ve studiu maji peníze a makaj a ne jak jinde že se jenom valají pak je jasne ze hra vychází každych pet - deset let
  • Magister_Peditum
    A to jsou ty lodičky většinou to jediný, co hráči na trojce vychvalují, docela slabota. *15*
  • Nahodou je to moc zajimavá historie. A Rusko v době před první světovou nebylo vůbec zaostale. to je jenom pořad stejný stereotyp. Rusko v 19 a na začatku 20 století ekonomicky a technologicky šlo velmi strmě nahoru. Dokonce se vyrovnalo Anglii a dalšim zapadním velmocem. Bohužel pak přišla prvni světová a hned po ni revoluce a občanská valká která rusko srazila až na dno a dodneška se stim jejich ekonomika nevzpamatovala.
  • jakým jazykem ty hovořit?
  • OT: Zaklínač 2 podle mě není dobrá hra.
  • Takhle má vicházet herní série. Každý rok Assassin's Creed,Né jako gta roky čekání.
  • To už vypadá , že hra může být v podstatě o čemkoli a toho Hašašína se tam napasovat vždycky podaří . OK děj tolik nebolí .... jen už ve 3 byl koncept lezení po střechách a poskakování přežitý . V přístavech (a džungli ;D ) 4 OK ale na moři ... hmmm to už je snad jiný herní koncept ...
  • Mám dojem, že většina si úspěšně archivuje hlavně vypatlanost.
  • ... ale můžeš je chodit oprašovat a radovat se z vzrůstající ceny archiválie .
    Každý jsme nějaký , někdo archivuje víno , někdo auta a někdo .... krabicovky (protože kochání se pohlednicí s kódem je o ničem ) ;)
  • máš pravdu
  • MidnighT91
    Jinak nechápu co se lidem na těch lodích ve trojce tak líbilo, mě to na celé hře přišlo nejotravnější, byly sice atmosféricky zpracované ale chování lodí k smíchu, potopení fregaty byla otázka dvou přesných zásahů a ke dnu šla během 5 vteřin, navíc jste sami dokázali zničit flotilu o 20 lodích. prostě trapárna, jediný co se na to dá říct je WTF?!? Zlaté Pirates of the Caribbean z roku 2003...
  • To zní jako touha po dobrodružství a určité míry svobodného rozhodování ...... dočkáme se RPG Assasina ?
  • Dojí značku ... dnešní hypermarket korzující ovečky bez loga nekupují ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší