Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První dva díly vypadaly nadějně, ale pak si nejspíš žabožrouti
    řekli "sakrblé, leze lev do tramvajé, žeremandle a loupesijé, u Napoleonovy zadnice, to by bylo abychom z toho nevyrazili víc le prachů, mondié (a šli si dát na oslavu le bagetu)" a tak se můžeme těšit na Assasin´s Creed 15
  • jj udelali z neho nemoralniho reznika, ale kdo vi jak to bude... pomsta, laska, nebo treba spatna vychova? :-) S piratama bych se nedivil. :-) Jedno je jasny... bud to bude prijemna zmena v serii AC, nebo to bude jen dojna kr*va. (zvlastni, to slovo patri mezi zakazane) :-D
  • Preed ma pravdu. Hlavne se nesmi zapominat, ze je to "fikce" postavena na urcitych, kulturnich, hodnotach. Popravde ani tvuj syn/dcera, vnuk, pravnuk, nezustanou stejni... budou se stavet k ruznym situacim odlisne. Pravdou je, ze geny se nezaprou, a Assassin z 4dilu bude toho dukazem. :-) Osobne sem si jisty, ze bitva na lodi v AC3 dopomohla hlavne nasadit AC4 do prostredi karibiku. Hracum se to libilo, a me taky. Komplexnejsi system + cestovani na lodi? No to chci okamzite! Hodne lidi by rado zazitek na takove lodi, vcetne me. :-)
  • Nevyšel teď náhodou jeden Ass Creed?
    To lidem nestačí jedna porce sra*ek na rok?
    Protože tahle serie není nic jiného než kupa sra*ek.
  • nevedi kdy vcas prestat? :)
  • Viktor_H
    Ubisoft docela jede... Docela bych i věřil, že jednou přijde i takový Assassins Creed 14...
  • Preed
    No ak hras AC len koli prostrediu tak to urcite malo je,mna to dokonca bavi aj hrat(gameplay mi pride zabavny a relativne funkcny) a co sa tyka tych assassinov tak keby sme si len hypoteticky predstavili,ze taka frakcie by mala prezit 100vky rokov tak by urcite nevyzerala tak ako v prvom diely nehovoriac o tom,ze Assassini su podla toho deja stale v nevyhode alebo je ich menej,takze je pre nich vyhodnejsie hladat ine cesty ako existovat,co urcite nie je hrad na kopci a 100 rovnako oblecenych zabijakov,ani ti templari nechodia 300 rokov v brneniach s templarskymi krizmi.
  • Rhulad
    Spekuluje se, že Ubi zrovna v těchto dnech lobuje u Disney za práva na Star Wars a pravě v tomto universu by se měl odehrávat šestý díl naší oblíbené ságy s podtitulem Rise of Templar Sith
  • Když už chtěli revoluci a občanskou válku tak měli vybrat tu v rusku. Byl by to sice syrový zážitek ale podle mne mnohem zajimavější. V tom to období bylo spousty zajimavých postav např. Mikuláš 2.,Kerenské,Lenin,Admirál Kolčak atd. navíc by tam mohlo být i něco z naší historie. viz. československé legie na rusi a Radola Gajda. Asasin by mohl být klidně kozák jelikož oni byli perfektně ohební a uměli výborně jezdit na koni. (je zajímavé že nám ubisoft před nějakym časem dali na vybranou z čeho chceme dalši díl. a rozhodně žádný Karibik a Piráty nikdo nechtěl.)
  • No já nevím...co si vzpomínám, Desmond umřel, nebo to tak mělo být či to tak vypadalo....takže předpokládám a spíš hlavně doufám v novou postavu....a pak by mě zajímalo co dál....máme tu bohyni pochodující po světě zrovna, co asi bude holka dělat...hmmmm
  • sirWallace
    Najdete neco co je spojuje ?? : Assasin Creed a Cesko hleda superstar :D
  • "Prostě je to pračka na prachy" - tyhle výroky fakt miluji v kapitalistickém světě... *7*
  • stejnej problem se zvukem i u me.. oprava pres pomocnika "google" nepomohla..
  • rhaegar
    tak v antice taky chodili na krátko .) je možné, že renesance přišla do Karibiku v AC4 trošičku později.
  • Amylee.Anderson
    Ale notak, nebuď takový pesimista, jsem si jistá, že v AC5 přijdou na něco kýčovitějšího :D
  • kubi-wan
    Já nevim proč, ale přes prvotní zděšení, že novej AC bude o pirátech, se mi todle nakonec docela líbilo, hlavně díky těm městskejm záběrům. Tenhle díl by moh do série vrátit zase kousek exotiky.
  • Když si odmyslím vše co jsi popsal, ze hry mi zbylo jen hezké prostředí, kde se můžu procházet případně projíždět, což je docela málo na hru. To už je levnější zapnout si google maps a projít se virtuálně třeba Benátkama. A nesouhlasím s tvým tvrzením ohledně frakce assassinov, protože ti se řídí jistým kodexem (ten je mimo-jiné dobře popsán v prvním díle) takže celá série, zcela překrucuje původní ideu.
  • Někomu to může přijít kýčovitý? To už snad víc kýčovitý nemůže být. You´re typical cassaul player.
  • Tak zrovna toto by bylo velmi zajímavý, Assassin z prostředí egypta... Ale piráti... fuj
  • Amylee.Anderson
    Od 1:35 to sice je lepší jak celá trojka dohromady a ten blonďáček je fešnej, ale.. achjo *9* Na tý lodi to vypadá, jak když si toho blonďáka najali jenom proto, že umí dobře zabíjet. Což by vlasně bylo lepší, než že by byl pirát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší