Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a Assasin Creed 5 se bude odehravat mezi eskymaky
  • Psychotic
    Jediné, co mě na tomhle traileru překvapuje, je to, že si zjevně všechny ženy v sedmnáctém století holily podpaží. Ne, že bych si stěžoval...
  • Kdyz v tyhle serii chodi hlidky po 4-5-6 tak narazení na hlidku by znamenalo smrt, kdyby to bylo tak realny jak tu kazdej kričí
  • prudislav
    no čtyřka je v podstatě jenom mezidíl , kterej zužitkuje skvělý námořní bitvy z trojky - už jen kvůli tomu že budou nový konzole už teď pracujou na pořádnym dílu právě na nový konzole
  • Nechci se Ubisoftu nějak zastávat ale podle nich na 4 pracovalo jiné studio souběžně s vývojem 3.Takže bych je hned tak nezatracoval.
  • Doufám, že budou rýžovat i Watch_Dogs, neboť to každé hře jen prospěje a určitě se všichni už těší i na Watch_Dogs4:Prohackuju_si_vlastní_p*del
  • ringmancz
    je mezi tím rok, jako mezi všema AC hrama. když se podíváš na titulky k některé z těch her, tak uvidíš kolik na tom dělá lidí z různých studií
  • MidnighT91
    Děti by brečeli, jiní by se začali snažit nedostat do otevřeného boje...
  • Lidi, vypada to spatne, kdyz ostatni stoji okoli, ale co byste v tyhle dobe chteli? To tu zase budete brečet ze do vas mlatej ze vsech stran a ani nemuzete nic udelat a hned umrete...
  • Veskoslav
    I fikce může mít reálný základ či nepůsobit směšně.
  • Já se u 3 bavil, dobrá herní náplň, ne zas tak špatný příběh, ačkoliv Connor byl oproti otci uplný kopyto bez charisma ( za to mohli určitě indiani v rodině ), bugům jsem se nevyhnul a doufám že se nebude opakovat styl boje 10 kouká 2 bojují *7* . Trail hezký a určitě si 4 zahraju, jelikož se mi dost líbí prostředí a války na lodích, ale mám strach z toho data, kdy 4 oznámili, tak brzo bych to nesežral ani CD projektu, a ty mám za božské vývojáře.
  • Desmondovu linku posune daleko, az nejdal co to jde :)
  • No, pokud si clovek od nazvu odmysli Assassins Creed, tak to mozna i bude dobra hra :)
  • Konecne nekdo, kdo to vidi stejne.. kdyz jsem videl ten prvni obrazek, trestil jsem oci, protoze neco tak smesnyho jsem dlouho nevidel, meli takovejch moznosti, kde by puvodni "filosofie" hry vynikla/zarila/potesila, tohle mi prijde trochu jako kalkul po velkym halo kvuli navy battles ze III. (plížo mise v pristavech ... oukej, ale ty piratsky realie proste nepasujou, pokud uz to musi bét, tak jako dlc? )
  • MidnighT91
    Pokud hra výjde takhle rychle, tak bych raději počítal s tím že bude o polovinu kratší jak trojka. Kenway vypadá jako sympaťák ale radši bych pořádného drsňáka co si musel kvůli HB ufiknout prst...
  • Poslední dobou mi v Chromu neběží žádné video z games. Čím to je?
  • Zayl
    Nějak zapomínáš že hrajeme historickou FIKCI. Všimni si toho slova a rozvaž co znamená. A vzhledem k tomu, že sérii trvalo tři díly (brotherhood, revelations, 3) než se někam aspoň trochu posunula, je tato změna rozhodně lepší krok.
  • conflig
    Já myslím, že by úplně stačilo obléci ho jako normálního piráta a ktomu mu dát kapuci sem tam to assasinské logo a udělali by lépe
  • No oni sú tieto "úniky" často úmyselné, je to jednoduchá virálna reklama...
  • Oni lidi z Ubisoftu myslí na ty prachy tak mocně, že už úplně zapomněli, jak si ohlídat uniknutí prvního traileru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit