Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hudba k tomu videu prostě nejde, když zavřu oči, pořád vidím New York v dešti, atmosféru béčkovejch noir detektivek. pokud hra předvede jen to, co bylo vidět v traileru, bude pro mne zklamáním, ale stejnak si myslim, že rockstar vytáhne ještě pár es - vzpomínkové mise právě z New Yorku nebo Maxovy noční můry. Každopádně video ve mě budí tak velkou nedůvěru, že samotná hra pro mě může být už jen lepší:D
  • moje nej hra uz se moc tesim na trojku uz se nebojim rockstar umy vsek mel prsty i ve dvojce
  • http
    • Lol vždyť je to fanmade :D
    • misho8723
      Dobrý, len škoda, že nie je originálny - fanmade.. tu je pôvodný: http://www.youtube.com/watch?v=iLNO4oq2bx8
  • Jsem zvědav ikdyž to bude už asi jen řežba. Dvojka byla téměř bezchybatá
  • Nebýt té hudby tak mě ani nenapadne že je to Max Payne...
    • RakeW
      Tak jestli nevidíš ty nápisy "Max Payne", tak na to asi koukáš se zavřenýma očima. To je fakt, to by tě to pak bez tý hudby asi nenapadlo :).
  • koukám, že si John Mclane nechal narůst vousy. Počkat, to není Die Hard?
  • Už vidím tu Noir atmosféru s palmama, sluncem a pláži kolem sebe... Hra může být dobrá, ale Pain is dead. *9*
    • ZvacA
      Payne nebyl jen o noir stylizaci, byl především i o příběhu a na to hodně lidí zde zapomíná. A nemůžu si pomoci, ale těším se na pokračování, které konečně rozvede jak to s Maxem po událostech z druhého dílu šlo dál. Vidět ho jinak, konkrétně jako bývalého dektektiva, který si dopřává jednu láhev za druhou a jen se upíjí ve svých vzpomínkách na svý blízký a ty, který zastřelil a u kterého je viditelná celková dekadence a který klesnul až tak daleko, že se nechává najmout jako ochránce skrz nějakýho "kamaráda", to je to co mě u tohoto dílu táhne. Že to nebude mít noir? Ano smutný, ale řezat si kvůli tomu žíly rozhodně nehodlám. Nevidím důvod, proč by Payne univerzum nemohlo být obohaceno o zřejmě jinak koncipované třetí dobrodružství, které však nemusí být ve výsledku vůbec zlý...
      • Ja ti nevim,ale lidi,kteri maji radi maxe by asi chteli pokracovani v duchu predchudcu.
        Nemam problem s hrou tohoto razeni(jesti by me bavila je ale otazka),ale vazne nevidim jediny duvod,proc by se tato hra mela jmenovat max payne.
        Vlastne jo vidim,penize.
        Vzdyt z traileru neni videt jedine pojitko co by tento pocin jakkoli spojovalo s predchozimi hrami.
        • MrSanta
          Takže May Payne v této hře ti nepřijde jako pojítko s předchozími díly? Jak píše ZvacA - ve hře můžou napsat další kapitolu jeho života, jeho problémy, jak a proč se dostal do SP apod. Možností je dost a Sao Paulo je šílené město. Šikovný vývojář tam může udělat hodně poutavou temnou hru.
  • DarkShadow14
    No mám zmiešané pocity, ale moje dojmy sú nasledujúce, Noir atmosféra je pravdepodobne u série Max Payne pasé a po pravde to bolo gro celej jednotky aj dvojky, ponurá atmosféra, temné prostredia, tajomné a najmä šialené postavy a skvelý dej, toto všetko, asi nielen mňa, dokázalo držať niekoľko hodín denne pri tejto hre, ale trojku nezatracujem, ak to dokážu nahradiť kvalitným dejom, tak to môže byť skvelá hra, prečo nie, ale pre mňa sú prvé dva diely akýmisi ikonami Noir hier, tak ako u filmov je to Sin City a dovolím si tvrdiť, že trojka taký úspech mať už nebude
  • Mimochodem víte někdo, co je Sao Paolo za město? Stačí do googlu zadat Sao Paolo criminaity a ruším za kvalitní četbu. Proti tomu je NY čajíček. Kdyby Maxe Paynea dělal jen New York, byla by to dost slabá série. Což není
    • Ale vubec nejde o kriminalitu mesta samotneho. Noire atmosfera prvnich dilu stala hlavne na Maxove zoufalstvi nad ztratou rodiny, kterou se jal pomstit a odhaloval zkazenost celeho systemu, i tech kterym do te doby veril. Zimni a nocni NYC ji spolecne s hudbou pouze dokonale dokresloval.

      Takze na slunecnou Brazilii, kde bude zoldakem narkobarona (ci koho) by dokreslovalo mozna benjo hudba z karibskych ostrovu a heavy metal pri koseni hordy nepratel ve slamech. Noire jako prase. A ta tvoje kriminalita ve meste je na dve veci...
  • MishKonn
    No, sice nemám nic proti inovaci, ale Max Payne je Noir, a tohle Noir není. Dissapointed. Again.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší