Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Ajajaj. Ten hudební motiv k tomu teda hrubě nesedí, ale hrubě.
    Akce vypadá dobře, ale kamkoliv jsem se podíval, všechno na mě řvalo ROCKSTAR!!!! ROCKSTAR!!! a fakt se mi to usilovně příčí jakkoliv spojovat s předchozíma dílama. Uvidíme, až bude venku nějakej gameplay, ale zatím s tímhle sequelem mám daleko větší problém než třeba s X-COM. A to mám UFO daleko radši než Maxe Paynea.
    • Tá hudba tam nesedí, lebo je kompletne skopírovaná za Max Payne 2. Mali ju aspoň trochu prerobiť, keďže tá hra už s pôvodným Maxom nemá takmer nič spoločné.
  • ucho
    vypadá to parádně, jen hratelnost z toho není úplně vidět, ale mohlo by to klapnout.
  • Nijak mě to nezaujalo.Nechápu proč Max nevypadá jako Max.Ale hlavně z toho traileru už není cítit ta atmosféra dvojky(Max Payne 2 pro mě legendární hra).Vypadá to spíš na hru typu Splinter Cell Conviction.Fakt se bojím aby to nebyl takový Max Payne Conviction-aby nebylo sice hodně akce ale naopak se vytratila ta super atmosféra
  • Mno po prvotnim strachu si rikam ze by to az takova traga bejt nemusela. S favelama treba bude legrace.
  • Hank90
    tento trailer som si vychutnal až keď som zavrel oči
  • No ale uznejte že s tím zarostlím ksichtem vypadá přeci jen líp.Všimnětě si v jedný části traileru jak tupě vypadá neoholenej :D
    • To bude tim,ze se na maxe z predchozich dilu nepodoba,at uz je oholenej,neoholenej ,vlasatej nebo plesatej *1* .
  • H4wk
    a kde je ten max payne ?
    • Mechwarrior_bw
      tu : http://is.gd/ckAVkx *5* odvtedy sa objavil iba jeho starší dvojník v roku 2003, ktorý ho síce dobre zastúpil ale samotný Max svoj boj asi nadobro ukončil ...
      "The final gunshot was an exclamation mark to everything that had led to this point. He released his finger from the trigger" *5*
  • na mě tedy dýchla atmosféra z "man in fire" s Danzelem Washingtonem, nevim, proč by každý Max Payne se měl točit pořád kolem toho samého (a samého prostředí). Zatím se mi to líbí.
    • Mechwarrior_bw
      ja by som hru na štýl "man in fire" bral všetkými desiatimi len nech to nenázývajú Max Payne keď to s ním nemá nič spoločné.
    • Jsem rad, ze si té podoby s Man on fire také někdo všiml .o) A po popravdě jsem zvědavý jak se hra zdaří, ale přeci jen starý MP v dlouhém plášti v depresivní deštěm (a komiksem) prolezlé atmosféře v psycho-noire prostředí je nenávratně pryč. Zůstala mu asi jen ta smrtící "nas**nost" z "ukradené lásky"... Vypadá to ,že důraz se přesunul (bohužel) z unikátní atmosféry na prostou akci v bullet time..
    • Nemusi se to nutne odehravat ve stejnem prostredi.Ale hra by si mela zachovat aspon nektere prvky z jeho predchudcu,protoze jinak je to proste uplne jina hra a v takovem pripade nevidim jediny duvod,proc to pojmenovavat MP.
      To je jako natocit dalsi Sin City,kde by jeho typicky vizual byl zamenen za pestrobarevnou paletu barev a odehraval by se na proslunene Californii.To by proste uz nebylo Sin City.
      To ovsem neznamena,ze toto bude spatna hra.Jen proste postradam jediny duvod,proc by se toto melo jmenovat MP,krom toho,ze jim to zajisti lepsi zisky.
      • ZvacA
        Však to má zachované prvky ze svých předchůdců - pohled z třetí osoby, Max jako hlavní charakter, bullet time, McCaffrey jako dabér a vypadá to na tunu vystřílených nábojnic, jen to bude prosluněný a otázkou jsou i komixové části, to uznávám, ale ve výsledku to může být jinak, páč tohle info se proslýchalo v době, kdy se i tvrdilo i to, jak se namluvení postavy zhostí někdo jiný a vida, James to zase podepsal. Ale kromě toho, nevidím nic co by mi MP3 s ostatními nespojoval.
        • Podle me pohled treti osoby,postava jmenem max,BT a stejny daber z toho jeste nedela MP.
          Jak tady nekdo poznamenal,tak z traileru to na me pusobi jako posledni dily Splinter Cella v akcnejsim podani.
          • ZvacA
            Takže dle tohoto souzení by jen stačilo, kdyby se udělal bezejmenný panďulák bez svého dějového univerza, z vlastního pohledu a řekněme i s absencí bullet timu a jen by bohatě stačilo, aby tato postava byla vizuálně v saku, případně v klobouku stepující na chodníku a očůrávána tíhou nočního deště by kosila toho jednoho chuligána - pak by tento ojedinělý prvek bohatě stačil k tomu, aby taková věc byla "právem" nazvána Maxem Paynem a byla by vřele přijata mezi " fanoušky "?
            • Zvaca - Tak to asi ctes spatne.Ja nikde nepsal,ze jediny prvek,na kterem to cele stoji a pada je noir stylizace.To si bud pletes s prispevkem nekoho jineho,nebo ctes mezi radky.
              Ja celou dobu tvrdim,ze tech pojitek mezi tretim dilem a predchozimi spociva jen v hernim zanru (3rd preston shooter),postavou MP a BT.Vic spojitosti tam proste nevidim.
              Proste se nemuzu zbavit pocitu,ze ten trailer mi pripomina kde jakou hru,jen ne toho MP.
              Jasny,z traileru nelze vycist vse,nicmene urcity obrazek si clovek udelat uz muze.
              Kazdopadne,nebyt toho,ze je v traileru napsano MP,tak by me ani ve snu nenapadlo,ze se jedna o pokracovani MP a v takovem pripade to znamena,ze neco neni asi uplne v poradku.
              A nema to nic spolecneho s kvalitou teto hry.
            • ZvacA
              hej hou
              Předchozí dva díly ve svém zpracování pro mě znamenají víc než se domníváš, jen tu poukazuju na to, že automaticky vyzdvihovat jeden jediný prvek a to konkrétně ve vašem případě noir stylizaci, což si i sám potvrdil, jako jeden jediný základní bod pro celého Payna, když hru tvoří i jiné věci, je prostě jen kecání. Já se tu nesnažím budovat fakt, že předchozí díly jsou nebo budou něčím míň než připravováný díl třetí, ale kua taky se nebojím změň, které dle mého nejsou tak fatální, abych se musel domnívat, že tahle hra si nezaslouží své jméno nebo že bych musel hrdinsky vykřikovat " tohle není Payne jako ". Tohle je prostě subjektivní záležitost a každý na to bude pohlížet jinak. Jen jsem na třetí díl zvědavý z mnoha důvodů s tím, že jsem se už smířil se skutečností, že tam noirové zpracování prostě nebude, ale považovat to automaticky za chybu? Proč? Proč by se pořád museli nějak dodržovat limity jednotlivých definicí? Vždyť syrová atmosféra a slušné příběhové pozadí může klidně pokračovat a může být budováno i v San Paulo s Maxem už ne jako detektivem NYPD, ale jeho starší pokleslou, chronologickou i logickou verzí, jejíž příběh se o odehraje trochu jinak, tak to vnímám.

              Těžko se to vysvětluje, já na hry nahlížím trochu jinak, hlavně na herní univerza. Podobně se kupříkladu stavím i k Resident evil. Na první survivalové díly nedám dopustit, zpracováním i atmosférou a svým herním zážitkem patří osobně mezi to nejlepší co jsem kdy hrál, ale nepatřím mezi ty, kteří držkují kvůli tomu, že poslední díly se od toho klasického survivalu odvrátily, protože vidím na nich i ten zbytek co do univerza přidávají, něco jiného a přesto je beru stále jako Resident evil hry. Tak je to i momentálně s Paynem.
            • Hezky to prekrucujes.Ale dobra,co kdybych to otocil a zeptal se te,jestli ti staci hra s postavickou jmenem MP,ktera se mu ale vubec nepodoba,stejny daber,3rd person a Bullet time?Pac toto jsou opravdu jedine pojitka s predchozimi dily.
              Pokud pro tebe prvni MP znamenal tyhle 4 prvky,tak potom te chapu.
        • Mechwarrior_bw
          - 3rd pohlad je v každeh druhej hre
          - tuna vystrielaných nábojníc v každej FPS
          - bullet time je aj v iných hrách
          - to že tomu chlápkovi nalepili meno Max Payne ešte z neho nerobí Maxa.
          - McCaffrey je asi jediná vec čo mi ho bude vzdialene pripomýnať.
          • ZvacA
            - Nebyl MP první s BT ve hrách?
            - Nebyla ta tuna vystřílených nábojnic taky reklamou a symbolikou pro MP tituly?
            - Je stárnutí a změna postavy skutečně na škodu?

            Tak, jakápak každá druhá hra?
            • Mechwarrior_bw
              - nerozumiem čo má spoločné to, že prvý diel mal ako jeden z prvých BT s tým, že MP3 sa na predošlé diely vôbec nepodobá ? chceš každú hru ktorá má bullet-time porovnávať s Maxom ?
              - Max Payne bol vždy NYPD detektiv, vyrastal v NY, pracoval v NY, založil si rodinu v NY. Oba prvé diely boli hlbokým noir s temnými ulicami a depresívnym, chladným prostredím. Preniesť Maxa do Sao Paula je ako vziať Batmana, nasadiť mu trenky a vysadiť niekde na pláži na Ibize.

              A píšem to pre istotu ešte raz, proti tejto hre namám nič a prajem aby sa im to podarilo ale nech to nazvú inak a neznásilňujú legendu - vtedy budú všetci spokojní a fanúšikovia budú môcť znovu v nádeji očakávať skutočné pokračovanie Maxa.
            • ZvacA
              Mechwarrior: Tak zmeškal dva roky nebo kolik, no. :D Dobře, přijatelněji - byl mezi prvními, kdo ji obecně ve hrách rozšíril, proto je to věc se domnívám, která patří mezi jeho výsady.

              O vzhledu postavy by se dalo diskutovat - jak jsem psal dříve, tahle změna pro mě evokuje souvislost jakéhosi psychického zdeptání i stárnutí dohromady a k Paynovi mi tato změna po tom všem sedí jak pytel na hrnec. Měli si snad zavolat Järviho, aby jim zapózoval? To by teprve byla radiklní změna a ty malé odchylky od druhého dílu nejsou tak markatní dle mého. každopádně, očividně se každý z nás těší/netěší z odlišných důvodů, takže není obecně co řešit. Vše se ukáže k datu vydání...
            • Mechwarrior_bw
              - nie nebol prvý
              - tuna vystrielaných nábojov je symbolikou každej druhej FPS hry.
              - starnutie nie ale totálna zmena postavy určite áno.
  • toto ma daleko od maxa payna, jedine obchodna znacka :D inac nic, fuj je to skarede otrasne a nieje to max payne ani nahodou.....jeho atmosfera bola uplne o niecom inom....
  • Připadá mi to jako (výborný) film "Muž v Ohni" s D. Washingtonem převedený do podoby počítačové hry. (http://www.youtube.com/watch?v=g4kLizDXLY0)
    Agent co zápasí s koncem kariéry a alkoholem přijímá práci k ochraně dívky a když je unesena... vrací se k řemeslu, které mu jde nejlépe .o)
    • jaj...koukám, že jsi byl rychlejší, tak to smekám, škoda, že svůj příspěvek nemůžu smazat. Neni zapotřebí konspiračních vlád, které chtějí převzít vládu nad světem ani mimozemštanů v srdci civilazace. Stačí pár škaredých dealerů a Pouštní orel 0.50 z kterého je radost vystřelit :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší