Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky, můj nejoblíbenější díl byl CMR2, na PS3 mě chytla DIRT1 ale DIRT2 bylo bohužel výraznější, jak soundtrackem, tak propracováním menu a všech částí hry které k tomu patří, bohužel to bylo notně Americký a všude na vás vykukovaly ty americké superstár kids takže to bylo trošku mínus, ale jinak paráda. Ovšem CMR3 pro mě naprostý propadák.. nevýrazný a nepřehledný menu, soundtrack že by u toho jeden usnul a nějaká opakovatelná hratelnost? Vůbec. No a teď tohle, z těch záběrů to vypadá dost bláznivě takže doufám, že to nebude další extrém.. ale nic horšího než Flatout 3 nás snad už nikdy nepotká.
    • oprava: nevim proč sem napsal PS3.. myslel sem x360...
      • asi si byl v pytli pyteli :-P
  • kdyby aspon udelai gridy dvojky nekde sem cetl ze na nem mozna pracuji uz jen ten teamovy koleka a ty nalepky sponzoru atak . stoupat v vzhuru ve svetovem zebricku.
    • Zelenej
      suchej trůlek *7*
  • kotty
    CMR 2 byl super, ale jeste radsi bych videl kvalitniho nastupce RBR. Ale asi se nedockame...
    • RBR se špatně prodával. Takže pokračování se nedočkáme.
  • Zlatej Colin McRae Rally 2 *3*
    • Ó ano.
  • Mno v GRIDu už to bylo i poměrně dost podobná mapa tak že oslněnej fakt nejsem *9* Škoda že nepracují na dvojce Dirtu už bylo dost *9*
    • Dvojka GRiD bude oznáme velice brzy a vyjde letos.
      • Jé Marku kdyby jsi měl tak pravdu.A držím ti palce takových lidí jako jsi ty je fakt málo *3*
  • Veskoslav
    Má to vůbec ještě něco společného z původní sérií?:(
    • Ano, název.
    • Mechwarrior_bw
      sú tam autá *1*
    • Je to spin-off. Regulérní 4. díl je v přípravě.
    • Pan_Klobouk
      Ne, chudak Colin McRae se obraci v hrobe. Jeste ze uz na tom chvili neni jeho jmeno, i tak by si ale asi odplivnul.
      • Nevím, co do toho taháte Colina?! Už dávno to není Colin ale DIRT;-) Tohle je jen takove mezi díl, jak píše Marek, je to pro ty, co si chtějí užít arkády a gymkhanu :-)
        • Pan_Klobouk
          Tak vis jak... jeste prvni DiRT mel v podtitulu Colina. A ve dvojce se jezdil nejaky McRae championship na jeho pocest. Takze Colin uz to davno neni, ale jen chvilku. ;)

          A jasne, tohle neni plnohodnotny DiRT 4, ale jenom takova odbocka do poctu. A mozna bude i dobra a zabavna, o tom se nepreme.

          Vubec nejhorsi ale je, ze tahle serie jen zabira misto a nahrazuje to, na co jsme byli od Codemasters zvykli. Totiz na poradnou rallye hru. At se to jmenuje jak chce, at tam treba i maji toho noumu Blocka s jeho gymkhanou... ale at to ma taky normalni erzety a rallye takovou, na jakou jsme tady v Evrope zvykli.
          • Ale o to právě jde. Místo toho, kdyby raději udělali fakt rally hru, udělali by sakra dobře. Takhle mají jen ten DiRT (který nebyl o rally nikdy) a pozapomněli, co mělo být pro značku to hlavní (ano, měla to být rally), jednička měla alespoň nějaké náznaky, ale ostatní? Pchew...
        • Je klika, že už vypustili jméno Colina, protože když to člověk vidí, tak by chudák Colin musel vstát z hrobu a umlátit je volantem... Opravdu bych raději viděl nějakou pořádnou vymakanou rally než tyto paskvily, kterých je hodně, třeba Flatouty naopak, kromě hrůzunahánějící trojky, jsou super, ale to proto, že se neberou vážně a vážná ani být nechce, kdežto pomyslné ego Dirt série (kromě jedničky) sahá až do nebes *15*.
      • Meleš kokotiny
  • coze? prej vypada to dobre to vypada katastrofalne a dirt 2 byly tak super a ted se mame tesit na flatout tak to snad ne, je to vubec mozne hruzzzaaa.
  • Souhlasím, náhrada FlatOutu skvělá, určitě to bude dobrý destruction derby, ale na druhou stranu, "Colin McRae rally", na kterou Dirt navazuje, pro mne byla vždycky tou nejlepší rally, a pokud se z ní stane toto, tak je mi to líto :( Starý Colin a skvělé RZty byl nepřekonatelný zážitek...
    • To je jasný. Starej CMR byl nepřekonatelnej a RZ mi strašně chybí. Etapy, oprava auta v omezeném čase, nastavování, ladění.... to bylo něco, proto hraju ještě starýho CMR 4 :) Mě v Dirtu nevadí šou, ale měli by tam dát zpátky klasický RZ.
  • Vypadá to dobře, taková náhrada Flatoutu 3, který byl jedno velké fiasko. Tak si to aspoň vynahradíme v Dirtu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit