Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kde je krev? A proč se v optice odráží pořád to samé? A proč to vubec vydávaj?
  • Sice puvodni dil ma na metacritic prumer 55, ale ja ho dohral 2x a bavil jsem se. Necekal jsem zadnou simulaci snipera, spise me lakalo to prostredi dzungle a prisel jsem si na sve, myslim, ze puvodni Sniper se svym pojetim dzungle hrave prekonava Crysis, proste ta jeho dzubgle se mi libi vice, ale to muze byt vec nazoru. Kazdopadne ukazka z dvojky je nic moc, vidim stejne principy jako v jednicce, ale jen doufam, ze dzungli pridaji a ne jen par stromu jako v ukazce, kde je prevazne zastavba, trochu to pripomina Crysis 2, ktery ustoupil od normalni dzungle k betonove. Radeji meli vylepsit engine z jednicky.
  • 3:55 po dopadu tech raket - rukavy nahore .... 4:03 rukavy dole.:D
  • Dalsi nascriptovana valecna sraczka ala cod. *11* *11*
  • pokud chcete realitu dejte se do armády !!! skoro nic co ukazujou ve filmech nebo ve hrách neni realný a stejně za to lidi platí aby se na to mohli jít podívat, nebo si to zahrát jinak by třeba takový rychle a zběsile skončilo někdy u druhýho dílu když skočili s tim autem na loď a nebo smrtonosná past (obě tyto serie mám rád) ono je lehký kritizovat když už je něco hotový a hledat na tom chyby jak se řiká po bitvě je každej generál, co myslíte každej na COD nadává ale až se začne prodávat MW3 zase to budou tržby jako svi*ě (já jim teda za to platit nebudu *1* *1*
    • Seriály jako Bratrstvo neohrožených nebo The Pacific jsou dost realné.
  • aj ja vidim, ze expertov je neurekom, ale mna zaujima toto len ako hra a vyzera to dobre, ostatne veci, ze ake to realne vsetko bude alebo to bude arkada ako jedna, skor to druhe, ale co je na tom zle, mna jednotka celkom bavila, to ze to bola arkada to je samozrejme, ale ked to vie ludi (aspon niektorych, nehovorim o profesionalnych odstrelovacoch v tychto komentoch, ich samozrejme toto bavit nebude, oni lovia ostrymi, na ludi kracajucich pod ich balkonmi, a v rukach drzia zbran z umelej hmoty, ktoru zhabali svojmu mladsiemu bratovi, ktory ma 4) skratka vy experti berte tuto hru ako je, jednoducho akcnou, nic viac, a ostatny ktorym vsetko na nej prekaza, je tu ten sniper elite a mate to vyriesene, aj ked si viem predstavit ze vela negativnych ludi, ktory tu su si hru, ked budu moct aspon skusia, jednoducho im to neda
  • No, zdá se, že 80% komentů píšou profesionální snipeři, každej je odborník :D
    • smejki
      nemusíš být závodník formule 1, abys věděl, že couváním závod nevyhraješ, že bys do nádrže neměl lít naftu, že zatáčky se nejlépe projíždí stylem vnější-vnitřní-vnější stopa, že když prší, máš mít jiné pneu než na suché rozpálené silnici.
      • Tak ty jsi i profesionální závodník??? Aha odborník na vše *2*
        • smejki
          unsuccessful troll is unsuccsessful
          • I lingvista dokonce *8*
  • Stixxy
    Tak tohle už jsem viděl asi před měsícem, ale dobrý no :D
  • Drak_1
    Super hra jednotku som ani nedohral to si radšej zahrám Huntera a ponahaňam zopár Jeleňov *1* Ale radšej si počkám na Sniper Elite V2 *14*
  • Nejhezčí je ten strážce, co čumí na vašeho parťáka jak podřezává jeho kolegu, a nic s tím nedělá, protože má nakázáno počkat, až ho taky podříznete. Určitě to bude děsná zábava *1*
    • To samé je scéna, kdy jedna kulka vyřídí dva vojáky. Hra je evidentně těžce naskriptovaná, takže napoprvé to možná bude zábava ale znovuhratelnost nulová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit