Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jedinej komu tyhle narychlo splacany strilecky pripadnou naprosto nudne az stupidni ?
    • michaliuz18
      nejsi sam, mna tiez taketo hry nebavia aj keby mali cry engine 10 grafiku a direct x 15 , proste cim novsie hry tym su nudnejsie, aj ked sa na hru ma cakat 10 rokov aj tak je na nic. ale preco? :( ... spomente si na prey, doom 3, quake 4 .. vsetko ma rovnaky engine a bavilo to hrat od rana do veecera a aj 2x po sebe, teraz mozu spravit hru a ani ju celu neprejdem , nerozumiem tej logike
      • Souhlas... taky mi připadá že poslední roky nic pořádného nevyšlo.
        DOOM 3, Quake 4 skvělé zážitky na které mám vzpomínky do teď, Prey trochu slabší ale taky super. Pro mě jsou tyto hry s Half-Life 2 "Queen of Games". Jinak tyto hry jsem zahrál 10x a HL2 ještě víc... a od té doby nic :(
  • Kdyby jen polovina takových titulů byla podle pravdy rusové a amíci sou na pokraji vymření
    teď nechci rejpat do hry ani do tvůrců té hry ale proč ve všech takových hrách proti sobě bojuje vžy jen USA a rusko ?? to nikoho nenapadá jinej konflikt třeba čína ,korea ...vždycky USA vs. RUSKO >:(
  • To mierenie s tým gamepadom... : D
  • Nikdo nerika ze ten slow motion musis pouzivat. Ja obdivuju ze city se dokazali dostat az takhle daleko ze si koupili cryengine lic. jak rikali predemnou tohle neni simulace. Ani arma neni na odstrelovani zrovna to nejlepsi. A tady se aspon projevuje vitr. No mozna tu bude i derivace kulky. Jeste to nemaj hotovy tak doufam ze si stim do te doby vyhrajou. A budu jim drzet palce. A k CoD bych to v zivote neprirovnal. Toje Arkada Number one *12*
    • Však tohle je arkáda jak Brno. Pokud jsi hrál jedničku, víš o čem se tady mluví :). A podle videa to nevypadá na nějaké razantní zlepšení :(.
  • MishKonn
    Ehm...kde se na to video můžu podívat v HD? Na tohle se nedá koukat...i když podle ohlasů to snad ani nemá cenu :)
  • smejki
    odstřelovačka bez zpětného rázu... a s tlumičem. v jakém se to odehrává vesmíru?
    • KENNY1988
      to si nepoznal airsoftovou odstrelovacku? *1* *1* *1*
  • Tak ten script s tim nozem na zacatku byl pekne trapnej
  • No je fakt, že hru pouze s odstřelovačskou tématikou jsem chtěl roky, ale když vyšel první díl Sniper: Ghost Warrior, dost mě zklamal. Ve hře se vůbec nepoužívá opravdových sniperských technik, takže je to takové COD pouze s puškou a to je po chvíli dost nuda. A jak se tak dívám, druhý díl na tom nebude jinak.

    Už vidím jak se sniper trmácí středem cesty jak je to vyobrazeno ve videu. To jsou techniky výsadkových jednotek a ne někoho, kdo má být co nejvíce „neviditelný“.

    Už dlouho nevyšla akční hra, která by mě oporavdu chytla. Něco jako výzva dnes už neexistuje. Škoda.
    • Ale jo,obcas nejaka ta hra,kterou nedohrajes s prstem v nose vyjde,ale je jich malo a rozhodne je nenajdes mezi temi vyhypovanymi AAA hrami.
  • Ježiš to je blbost.
  • namirit na hlavu a strelit??od kdy kulka na takovou dalku leti rovne???blbost
    • To jako hodláš pod každý článek a video napsat nějakou blbost? Zatim ti to jde skvěle.
      • genki.sudo
        Sa pozri na jeho meno, nechápem prečo na toho trolla reaguješ :-)
        • Protože chci vidět co takový troll dokáže vymyslet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit