Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkné : že by konečně nějaká opravdová konkurence pro Cry engine *3*
    • Mě se tuten engine líbí víc než Cry3.Tady je navíc i perfektní destrukce
      • No tak destrukce je znacne efektni ale k tomu aby byla perfektni ma vazne daleko. Doufejme ze od BC2 pokrocily.
  • Cejtim z toho COD, ale doufam, ze se pletu.
    • smejki
      vzhledem k nedávnému "překvapivému davovému" rozčarování nad dojmy z Homefront nevěřím zdejšímu "čichu"
    • Já bohužel taky, COD vydělává, proč ho nezkopírovat.
      • Podle tebe všechny hry,kde je novodobá americká armáda kopíruje COD.Tuta hra má ale co nabýdnout,třeba nádhernou grafiku ,fyziku,plno vozidel a zvuky.Dice se snaží jít s dobou zatímco vývojáři COD
        jenom udělají novou kampaň na stejném enginu jako maj předešlé díly.COD už je trapný a mělo by jít do kytek *12*
        • Uz od COD2 se mi zda, ze engine se vubec nezmenil a akorat na to placaj dalsi kasi (blur, lepsi nasviceni atd.), aby tomu prodlouzili zivotnost. To by kampani az tak nevadilo, ale kdyz BlackOps dohraju za 4hodiny cistyho casu s 2 promilema v krvi to uz mi prijde naky divny. A nechapu proc k tomu je multak, kterej 1/4 roku poradne nefunguje a pak za 3/4 roku je tady novy CoD a na to stary se kazdej vypodne
      • ještě řekni že tahle hra je vyrobená podle Black Ops, na kterým se začalo pracovat o rok nebo dva později než na BF *2*
    • COD ? Cod nebude sahat této hře ani po kotníky
  • Pokud to bude vypadat takhle tak to bude pecka
  • Ti vojáci evidentně mají málo svalů, byť pořád tak 3x víc než já, to asi kupovat nebudu. *12*
  • Zatím to vypadá moc dobře. ;) :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit