Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To sou ale d*menti v tom EA. To nevědi, že už jeden COD klon mají?
  • oktavius66
    budte rádi že máte co hrát, tedka je doba na Hovn* kdy nic nevychází. Jenom v květnu má vyjt Max Payne 3. Pak zase nebude nic a v říjnu se to rozjede:
    Aliens: Colonial marines
    FAR CRY 3
    Možné nové COD: Black Ops 2 (nevím jistě, ale slyšel jsem a četl na netu)
    A pak si zase můžem asi vysra* oči.
    Ale hold každého takovýhle žánr nebaví no. Já to uvýtám a spolu se mnou miliony lidí, na druhou stranu to zase milony lidi zklame. Chápu, že je to furt to samé ale lepší než nic.. Co chcete vymýšlet nového- Druhá světová ohraná jak CIP. To samé moderní válka. Jediné co nebylo ještě vytvřeno je budoucnost( myslím pro tituly jako je MOH,BF,COD) a pokud udělají nějakou hru ze starší doby tak to zase budu uplná kokoti*a.
    • Doba je na ho-no ale není to dáno tím že vychází nebo nevychází hry. Já si třeba nedávno koupil ps2 a sjíždím za levný peníze hry který mě v minulosti minuly a je to mnohdy větší zážitek než dnešní hry *5* Na grafiku se.u.
      Ono i "konzolové" hraní se změnilo, ne že ne.. Jenom Nintendo a trochu Sony se drží toho svého. XBox to vůbec... Ono je to vidět, že Japonci prostě hraní i hry i jejich tvorbu berou trochu jinak.
    • EuroSamurai
      Je dost témat který by mohli bejt zpracovaný, bohužel vývojáři nám musej cpát furt vylodění v Normandi apod.
  • Nebudu už psát jaká je to nuda dělat hry pořád jen "Modern Warfare".
    Rád bych se podíval zpátky do 2. sv. války, ale z jiného pohledu, než za američany,
    Ale fakt moc, moc, moc bych se chtěl podívat do první světové! *14*
    Tam by mi bylo jedno z jaké strany - 1. sv. ještě není herně v podstatě vůbec nikde zpracovaná.
    Představte si to!
    Biologické zbraně, staré dvouplošníky, první tanky!
    • Taky jsi myslím že by to mělo perfektní atmosféru. Představte jsi když ze zákopu v dešti vybihají stovky vojáku a za dělostřelecké palby běži vztříc nepřátelským kulometům.
    • mrkni na Rise of Flight
    • Teda ne biologické, ale chemické *1*
  • jezis on uz vychazi novej Battlefield ??? BF: MoH: WF ?????
  • Jak to tady čtu :D:D:D. Objeví se tu jeden trailer ze kterého člověk dostane epileptický záchvat a tady se strhne bouře. Lidi nehejtujte.
  • Mikit
    To snad ne, už zase rádoby realistická moderní střílečka... nudááá. Proč vůbec plýtvají časem na podobné trailery, mohli by udělat jeden univerzální a vždy jen změnit název hry. Tipuji, že nebude chybět ultra-realistický autohealing a podobné "super" věci.
    Osobně bych uvítal návrat k 2.světové válce a starým dobrým lékárničkám rozházených po zemi.
    Nedávno jsem po dlouhé době nainstaloval MoH:AA a musím uznat, že na nejtěžší obtížnost byla pro mě mise na pláži Omaha pořádným oříškem. Ale když se mi nakonec povedlo proběhnout pod kulometnými hnízdy a dokončit misi, tak jsem z toho měl větší radost, než když jsem za delší odpoledne prošel celé CoD 2.
    Nevím, proč se EA nezkusí k podobnému systému vrátit, stejně nakonec vyjde CoD 9, a ať už to bude sebevětší ptákovina a MoH bude (TŘEBA) mnohem kvalitnější, tak v prodejích stejně CoD zašlape MoH do země. Jo, nebylo by asi úspěšnější, ale svou komunitu lidí, kteří by za to byli rádi by si určitě našli. Bohužel, EA už davno není tou firmou, kterou bývalo. *9*
  • Nepamatuju si to presne, ale v poslednim dile CoD/MoH/BF co jsem hral jsem zachranoval zemi. Nevite jakej to byl dil? *14*
    • A co chces zachranot??? Polievku na sporaku aby ti nevyvrela?? :D
      • Aneb zachran planetu nebo sed na prdeli.
    • Phillios191
      tak to byl COD od MW1 dál.... *1* *1*
  • Phillios191
    Další moderní válka...nuda, kdy už těm blbcům v EA doklapne, že se chtěj lidi vrátit do 2. světový, nebo ještě líp, první?? *6* ....tím ale nemyslím remake AA s HD grafikou...
  • MoH má lepší interface než COD a BF. Cover system a lepší zvuk. Jako pokud máte lidi strašně rádi nascriptované tunely zahrajte si synergy. Je to coop a je tam více jak 500 slušnejch map. Máte to víceméně zadarmo a na mnohem mnohem více hodin. K tomu ještě pokud ste zruční můžete si udělat vlastní mapy a hlavně je o zadara
    • Phillios191
      ještě vědět co je to interface co? *1* *1*
      • deridon
        něco uvnitř obličeje asi!
        • přesně !!! rozhraní co mu tam asi chybí :DDD
      • budeš se divit ale vím
  • Jako graficky to vypada velmi pekne..ale tenhle styl brutalni nascriptovane akce v globalnim konfliktu o zachranu Sveta me pestal bavit po MW II..chybi mi strilecka typu HL 2:), Singularity treba nebo nejaky western

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit