Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm cod ve frostbajtu..
    • CoD neni špatna hra.
      V MW3 ubrat par perku, zrušit akimbo, snižit přesnost hip fire a přidat dedicated servery / fov a je to super.
      CoD4/CoD2 jsou stale skvele hry, smula že jejich nástupci dokurv*li svoje vlastní jméno.
  • Nic ale vůbec nic nového pod sluncem...Kolikrát to tu už sakra bylo?! To ať si strčí někam.Hlavně že budou všichni nadávat na CoD.Vždyť je to všechno stejný.
  • Ďalšia pitchovina pre vypasených Američanov oveľa radšej by som privítal niečo na štýl hidden and dangerous.
    • EuroSamurai
      Pokud myslíš první díl tak si doufám děláš srandu :D
      Nedávno sem ho stáhl v očekávání (díky tomu jak to lidi opěvujou) že dostanu hc taktickou stealth akci a dostal sem jen nevybalancovanou srajdu s uber mizernym AI,strašnym leveldesignem a užasnýma ukolama který se většinou skládali z "dojdi z bodu a do bodu b"
      kdy si potkával nepřátele který byly budto uplně apatický nebo tak super inteligentní že tě viděli na míli daleko (což ty si nemohl kvuli mizerný vyditelnosti do dálky) či tě slyšeli jak se plazíš x metrů za nima (nemožnej stealth) .
      • Nie 2ku + datadisk sabre squadron 1. diel som hral už dávno nejako ma nechytil ale 2ka už bola o niečom inom a odvtedy márne čakám na hidden and dangerous 3 alebo aspoň niečom podobnom ;) a preto som písal, že niečo na ten štýl ale tak každému chutí niečo iné ...
  • Nemáte tušenie ako to bude s nárokmi na hardware?
    BF3 mi na Core i3 s GeForce 550Ti bežal na vyskokých detailoch aboslútne bezproblémovo. Dúfam, že aj ľudia od Danger Close nezanevrú na optimalizáciu.
    • vyjde to na konzole, to by myslim melo stacit jako odpoved :)
  • Proboha né, co je tohle zase za trailer. Jsem rád, že nejsem epileptik, protože tyhle trailery už by mě dávno zničili. Jinak co jsem viděl těch pár sníků na "traileru" tak by to mohlo být po grafický stránce poměrně slušný, ale bude to další střílečka stylu CoD to nepochybně :-D *1* *1*
  • oktavius66
    Pěkné. Další MOH hra která mi připadne do sbírky. Sice to video mělo pouze pár vteřin ale zaujalo mě... Dokonce více než BF3 (můj názor). EA je pro mě ta nejlepší firma co dělá hry pak také Ubisoft, Crytek. Halvně at se jim ta hra povede. Poslední Medal mě sice bavil ale měl jsem smíšené pocity, doufám že to bude stát za to...
    • EA a nejlepsi firma co dela hry? hmm
      • Dead Space... Mass Effect...BF3 pre multiplayer... FIFA12..Old Republic....Crysis
        • Ale me nejde o to, jake hry ta spolecnost vydala. Nemel bych nic proti EA kdyby furt neustale nehazela klacky pod nohy svym zakaznikum, kteri za jejich produkty plati. Pokud nevite o cem mluvim tak musite asi zit v internetove jeskyni, anebo ste ten typ zakaznika, ktery skoci na kdejaky PR kec..
          btw. Aby toho nebylo malo, EA vyhrala cenu "Golden Poo" (anketa o nejhorsi spolecnost v USA) .. tak pokud stale verite ze s EA je vsechno v poradku tak mate muj obdiv.
      • ..tak FIFA 12 se jim povedla:) Ubisoft mam rad,nehral jsem od nich jedinou spatnou hru..
  • slušná nuda na frostbite zwei enginu, díky kterýmu to vypadá jak další BF3..
  • Sem z toho videa málem dostal epileptickej záchvat *15*
  • Jedinej opravdovej a nejlepší Medál je Allied Assault pod taktovkou Stevena spielberga a skvělou hudbou Michaela Giacchina. To byla Hra s velkým H, která byla neskutečně zábavná, originální a perfektně navržená. Hraju ji dodnes a budu ji hrát dál. Ještě akceptuji datadisky Spearhead a Breakthrough. Toto však vypadá jako moderní slátanina ala Call of Duty. Děkuji nechci.
    • Mechwarrior_bw
      100% súhlas, i keď výborný bol aj BiA ... čo sa týka AA tak síce to bola takisto riadne prescriptovaná záležitosť ale na tú dobu hra ako celok pôsobila tak autenticky a kvalitne, že si ma okamžite získala. Spomýnam si ako som na videoukážku z vylodenia v Normandii pozer v nemom úžase - na tú dobu niečo nevídané. A odporúčam zvýšiť účinok zbraní tak aby 1-2 výstreli z pušky znamenali smrť, hra sa tak dostane do úplne inej dimenzie.
    • tak to nemas jen MoH, ony se vsechny fps tohodle stylu ubraly stejnym smerem -> do hnoje (CoD taky byvalo kdysi dobre nez se z toho stala zdimacka penez tupych lidi)
  • Veľká škoda, že ani jedna veľká značka sa nevenuje plnohodnotne druhej svetovje vojne. Viete si predstaviť ww2 v cry engine alebo frostbite 2 ? Jednoducho to je niečo čo tu chýba momentálne.

    A nie ďaľšie "hyper ultra modern warfare". Chcem sa isť pokusiť s nemeckom dobiť stalingrad, chcem so sovietskym zvázom nejisť telo hitlera v jeho bunkry, chcem vykonať neuspešnu operaciu Valkyria.... :(

    Ach... tie sny...
    • Predstavit si to dovedu ale take si dovedu predstavit vsechny ty kysele ksichty kteri by prisly o svoje P90, kolimatory a lasery, Stingery, termovize atd. Masovy konzument strilecek ktereho miluji vydavatele si hru bez techto "vymozenosti" ktere mu "zlepsuji" skill uz neumi nani predstavit. Takze az sezenes par mega tobe podobne "postizenych" tak se mozna dockas. *6*
    • Pokud chceš dobývat/bránit Stalingrad,je tu Red Orchestra 2.
    • Zajimave, jak se otocila situace. Jeste pred par lety byl trh s WWII strileckami naplneny k prasknuti a nebyly zadne strilecky z dnesni doby a dneska to je presne naopak. Ale jinak souhlas, taky bych si rad zahral treba nejakou alternativni historii, kdy s Reichem vyhraju WWII. *5*
      • Pravda, možno sa to zas zmení časom.
        A nemusí to byť alternativná historia. Ono predsa nemusi byť každy koniec misie chapaný ako vyťaztvo. Proste napr. neuspešne obliehanie Stalingradu.
        • modrý Stalingrad, červený Stalingrad a zelený Stalingrad. *14*
        • Přesně. Třeba v company of Heroes rád hraju za němce. Tam je normálně kampaň za ně. A taky to nekončí jakoby vítězně pro ně(i když to končí jako že se jim podařilo zastavit operaci Market Garden, nebo uniknout z Falajské kapsy...) Takže bych velice rád uvítal další pohled na situaci za Říši ve FPS. Rozhodně už nechci žádné další hrdiné američany. To raději brity, nebo třeba obranu francie v roce 1940 za Francouze nebo obranu Polska 39 za Poláky... to by bylop taky zajímavý a co teprve partyzány v Jugoslávii. To by bylo něco. Jenže to by chtělo trochu představivosti a chu´t udělat něco originálního. A to se dnes nechce. Dnes tam raději nasází kupu superamerických hrdinů a spoustu skriptovaných heroických scén a je z toho fraška. Joo to klasický Medál nebo oba dva díly Hidden a Dangerous - to byly pecky ve kterých jsem cítil tu atmosféru války.
          • první dva CoD jsou taktéž hodně dobré co se týče WWII, hlavně Call of Duty 1 byl začátek naskriptovaných událostí (výbuch-projetí tanku-spadnutí zdi), do té doby nic nebylo(nebo si nic nevybavuji). MoH měl klasickej herní mechanismus, který vycházel ještě z dob DOOMU.
            Ale souhlasim, taktéž bych si rád zahrál nějakou WWII FPS, docela bych rád uvítal nějakou WWI, bitvy ze zákopu do zákopu, plyn, bodáky, první tanky - bylo by si myslím na frostbite 2 enginu hezký koukat na ten prach, bojiště, zákopy.
            Jen prosím ne další trendy ala ModernWarfare. Jednou to je dobré, ale mě osobně nebaví ani o tom už slyšet. Furt to samé - jste super mariňák co umí všechno a dokonce je vždycky u toho finálního útoku. Zeptejte se kolik existuje hrdinů mariňáků z Iráku co dostali vyznamenání - hvězdu a takové, a ani neviděli Husajna.
            • Shaker
              Half-Life byl snad prvni opravdu pribehova FPS. Me treba modern warfare nevadi, naopak ho preferuju, ale nejaky datadisku (DLC, abych mluvil v dnesni reci) ve stylu BC2: Vietnam treba i ze druhy svetovky bych taky uvital. Vseobecnej problem je, ze kazda dnes vydana hra ma nejakou vec nebo cast, ktera je proste paradni, ale taky ma spoustu tech momentu, kdy hodite znechucene sluchatka na stul a jdete radsi ven nebo koukat na televizi.
          • pekna predstava, ale myslim, ze se nedockas, i kdyz kdo vi, urcite neni takovy problem "obliknout" panaka do jine uniformy a udelat nejakou k tomu prislusnou destinaci
        • víťaztvo* :D xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit