Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strasne hnusna doba, tady je tolik zloby, cela herni scena(od sony fanboys po xbos fanboys) je fakt des, jinak napr za posledni dva dny priletelo na ucet God of War kolem 200 nul a kleslo to z 9,2 na 9,0, nemam ani konzoli, ale tohle je docela smutné pozorovat, kam se ritime...
    • zaty
      To je jen strašně malý zlomek, který je bohužel až moc slyšet.
      • me to docela mrzí i vůci tomu chlápkovi, ten tam fakt uprimne brecel, jak dekoval za ty pozitivni recenze,myslím, že trochu respektu by neskodilo. Vlastne pred hodinkou jsem napsal ten prvni prisvevek, teď už má God of War 8,9 user score, takze to tam nekdo neustále shazuje dolů, samozřejmě v globale je to jedno, hra je úspěšná tak nebo tak, ale nevím, co se děje poslední dobou s lidma a to není jenom samozřejmě v herním svete.
        • vzhledem k tomu, jak to sony tlaci, to je porad nejmin 20% nad skutecnou hodnotou

          God of War is known for brutal over the top fluid combat, with a dark narrative. This has none of that. It's a sentimental journey to bury your dead wife and reconnect with your son with clunky combat, in an extremely linear experience with very repetitive encounters and a terrible camera. Your main weapon is an axe, it feels very heavy and cumbersome like an axe should, but not that fun when you have to manually recall it every time you throw. All the money was spent on the pretty graphics, and none on gameplay. The level design is awful, it's pretty much a track-based game with the obligatory hidden treasure chests. The map bites off open-world games, but this is far from open world - you pretty much keep waking straight until the next cut-scene. The cut scenes are short and more action-packed than the actual game - sliding down the side of a mountain is much more fun when you can control your character. I'm very disappointed in both the game, and the obviously purchased before the game's release, fake reviews. This will be $20 by the holidays, if you must try this turd then at least wait until it's on clearance.

          nekteri to vidi holt realne
          • Jj. Někteří to vidí reálně. A někdo píše vyloženě nesmysly, jako to co jsi postnul. :-D Nechci se hádat o tom, že se někomu třeba něco ve hře nelíbí. To je subjektivní. Ale když píše faktivcké blbosti (které nechci vyvracet, protože bych musel spoilerovat), tak je jasné že hru ani pořádně nehrál a říká, že tam nejsou věci, které tam jsou :-D To lze pak těžko vážně. Tahle "recenze" je asi na stejné úrovni jako by jsi napsal, že GTA V tě zklamalo, protože jsi čekal veklý otevřený svět a místo toho jsi dostal malou zasněženou mapu s jednou lineární misí a minimem zbraní a že takto gta nemá vypadat - každému by bylo jasné, že jsi nedohrál ani tutoriál. Tenhle popis GoW je na stejné úrovni.
          • U tebe si umím představit, jak cely den sedíš s ty nuly klikas, btw jak víš, jakému hodnocení to odpovídá, když jsi to nehrál a nemáš to na čem ani hrát...
          • můzeš odkaz, kdo to napsal?
  • Jen ať PS4 žije co nejdýl, protože to znamená, že nebude třeba zase "zbytečně" upgradovat PC.
    • Nebo upgradovat na Pro. Oh wait...
      • Verzi Pro si vybrečeli hráči, kteří chtěli vyšší rozlišení a framerate. Sony jen reagovalo na poptávku.
      • jindra.veliky
        Pro verze byla od zacatku planovana jen kvuli 4K rozliseni, ktery porad skoro nikdo nema, upgrade teda netreba. To ze vetsina lidi je hloupa a nepochopila ten koncept a nyni nadava, ze bude stejne hned nova konzole, je jejich hloupost.
        • zaty
          Hahá. Já když viděl Bloodborne a NIOH ve stabilních 60fps, tak jsem PS4 daroval a šel jsem do krámu pro PS4 Pro.
          Na 4K kálí bílej tesák, to je pro honiče :)
          • Mám to stejně. Jedu taky vyšší FPS hlavně.
          • Tohle známe. Na 4K se kálí jen do doby, než to bude konzole umět v 60fps. Pak to bude strašnej nářez a bez toho nehraješ...
            • Já jako člověk, co začínal na Didaktiku M, vítám jakýkoliv posun ve vizuálu.
            • zaty
              Tak mě jako člověka, co v roce 1990 začínal na Didaktiku Gama fakt nějaké 4K neohromí.
          • jakej je ten Nioh? me pripada strasnej takovej barevnej(myslím ty stopy na zemi a cisla) s nudnym desingem lokaci, navic vsude lita spousta čisel(coz nesnasím), spis nez combat me zajima to ponoreni do světa. Porad totiz nevím, jestli koupit ci nikoliv...
            • zaty
              3 slova: Combat, combat, combat. Na ponoření do světa není čas :)
              Je to těžké, křivka učení poměrně strmá, ale je to hrozně rewarding. Po dokončení DS3 Ringed City jsem se do NIOHu nemohl dostat, ale dal jsem si pauzičku a pak se do toho zakousl a je to fakt dobré.
            • Lítající čísla jsou takový trademark jap. her.
        • Nechtěl si spíš říct "kvůli 4K rozlišení, který stejně nedává"? Ne, vážně. Nedávaj ti náhodou hry možnost si vybrat mezi pseudo4K rozlišením nebo FHD a vyšším fps? Pak bys totiž neměl pravdu.
        • pokud si někdo koupí PS4, je to jeho hloupost, hezky řečeno *4*
  • Mam PS4 a duvody bych rozdelil na tri poloviny.

    1. Lepsi hry a exklusivity,
    b) vyhodna cena a X let neresim upgrade
    III.) Pohodlnejsi hrani, velka televize.

    PC z hlediska pomeru cena / vykon nema sanci.
    • Zajímavý názor.
  • Odulin
    Jo je to dobrý a taky se těším a bla bla bla, ale chtělo by to pořádnou hardwarovou show a klidně si jí pořádně naúčtovat, ať se to proboha trochu hne. Tohle víceméně stagnování už mě vzhledem k mému pomalu narůstajícímu věku začíná znervózňovat... rád bych byl ještě párkrát šokován a zažil nějaký velký posun. Ale jako realista samozřejmě nic nečekám...jen další krůček.
    • Jack1947
      Toho se nedočkáš na pc, natož abys něco podobného čekal na konzlích ROFLLLS *15* bnah *7* *12*
      • Odulin
        Prosim tě uklidni se...jestli jsi to docetl do konce, tak se doctes, ze nic necekam. ;)
        • Jack1947
          Já jsem v klidu ale realita je taková že grafika technologie se zasekli přesně v roce 2007!
          • Odulin
            Ee Jacku, klidnej nejsi, když v reaguješ na příspěvek, který si očividně nepochopil a ještě u toho používáš pofidérní výrazy a obrázků jak ve školce. Ale to nic, jak už jsem psal, jsem realista, takže ani od tebe už nečekám žádný velký posun, ale koneckonců překvapit můžeš taky, jako ta grafika ve hrách. :D
    • ucho
      žádné velké posuny už nečekej.přestože jde vývoj dopředu, vizuální stránka už tak patrná není. jinými slovy hodně náročné výpočty přidají věci, bez kterých se člověk kolikrát obejde. nějaké rezervy jsou ještě určitě ve stínech a prací se světlem. tam to současné konzole dost šidí. nárůst výkonu ale bude použit hlavně pro 4k a VR. a jestli se jim daří VR prodávat uspokojivě, budou to tím směrem tlačit víc.
      • Lol. Odborník na hw a engine ouško.

        Jistě. Už se to nemá kam posouvat. Jen světlo a stín... jinak nic.

        Ne lepší textury, tesselace, vlasy, fyzika, destrukce, AI, detailnější a reálnější vegetace, fyzika tekutin, volumetrický oheň/kouř. Jo, odborník ouško. Teď určitě napíše nějakej blábol, že nic z toho neexistuje a nedá se to už zlepšit, nebo nějskou kličku mimoňskou, že je to drahý, nikdy to ve hře nebude a grafika už se nikdy nezlepší... těžko oponovat expertovi na kávové sedliny...
        • hlavne animace jsou dneska na urovni nekde zpred deseti let
          • Animace imho nejsou zas tak špatný, ale jen ve hrách, co jsou těžce naskriptovaný lineární typu Uncharted. U jiných volnějších her totiž musíš vyrábět procedurální anim. systémy jako má GTA nebo Star Citizen a to stojí prachy navíc. Mimichodem, mám dojem, že nový UE by měl mít procedurální animace.
      • Mluvím za sebe :) 4K a VR jsou blbosti , na které mne rozhodně neutáhnou . 4K je zbytečnost i bez dopadu na výkon . VR je nepraktické a hry na něm silně diskutabilní , výhledově technologie pro značně žádoucí zlepšení komfortu ani neexistuje.
        V 4K a VR vidím technologii která se protlačí za každou cenu bez reálného přínosu a slepou vývojovou větev - minimálně pro hráče.
        Když to tak vidím, možná že Atari s VCS jde na hráče vlastně od lesa ..nabídne jim přesně to co specifikuje moderní herní titul ...kolekci repetitivních ,graficky velmi aktuálních ,principiálně naprosto zásadních her z Atari 2600 ...
  • Nejlepší je mít PC i konzole. Prostě ať si každěj koupí co chce.
    Co je lepší se řeší už tak dlouho a výsledek se neustle mění. Navíc každej má jinou životní situaci, víc peněz, víc času, rodinu atd.

    Osobně to beru tak, že pro singl hry konzole a pro online hry PC.
  • Hodně lidí tu má pravdu fakt nevím co bych na pc hrál snad kromě strategických her. Sony prostě chrlí fakt mnoho skvělých her které mě zkrátka zajímají víc. Ps pro je fakt dobrá mašinka.
    • z těch 20.000 her na Steamu si určitě něco vybereš, když ne, můžeš vybírat z dalších tisíců třeba na GoG *4*
      • tak dej tip na nějakou tu pecku...
        • Total War: Warhammer
          • myslíš, ten dvacatý dil série, kterou jsem hrál už na gymplu? To, to je hodně smutné *1*
            • jestli myslíš Final Fantasy, tak jsem nehrál ani jeden díl, ale dobrej pokus, jinak Final Fantasy má x žánrů, přes mmorpg po nějakaou taktickou verzi, jaká je evoluce žánru v sérii Total War?
            • a já myslel, źe jako frnda japonských her nekonečně natahované série zbožňuješ
      • Vis, to je mozna prave ono. Ze nechces vybirat z 20 000 indie slatanin. Chces mit prehled, zaruku kvality a jednoduchy vyber exluzivnich titulu, a proto mas PS4.
        • Když chceš opravdu záruku kvality, musíš hrát na PC, není jiná volba. Na druhou stranu, pokud si nedokážeš sám vybírat a potřebuješ aby tě někdo neustále vodil za ručičku, je asi konzole vážně lepší volba
          • a nebo mas oboje a tyhle kecy ti prijdou jako hrozny srance
  • MickeyMutant
    Výrok "PS4 se blíží konci svého životního cyklu" neznamená v kontextu dalších uvedených informací v podstatě vůbec nic. Konci životního cyklu se logicky pomalu ale jistě blíží už od listopadu 2013, kdy se začala prodávat, a pokud se dá věřit roku 2021 pro PS5, tak je dnes PS4 někde za polovinou své komerční dráhy (4,5 roku do dneška a 3 roky do konce). Důležitý je pouze ten naznačený rok 2021, který je o jedno číslo vyšší, než se většinou spekulovalo.

    A PS4 Pro není stará dva a půl roku, jak stojí v článku, ale o jen rok a půl.
  • ucho
    tak on by hlavně ten přechod z PS4 na PS5 mohl být tentokrát poměrně plynulý. není důvod rušit podporu PS4 a nevydávat na ni hry. ty tam můžou vycházet klidně ještě dalších 5 let. plus je tu teoretická šance na kompatibilitu.
    loni bylo 26 miliónů předplatitelů PS+. jak je to letos netuším, každopádně už tohle je hezký příjem peněz.
    • Tak předplatitelem jsem v první řadê proto , že bez něj to dnes již nejde a potenciál dnešního konzolového hraní by byl hned poloviční a v té druhé kvůli tomu , že od Sony také na oplátku něco dostanu.
      Myslet si , že PS+ mám kvůli cloud save a achievementům by byla chyba . Sociální balast mne na konzolích nedojímá a nebudu platit žádnou službu z které nebude pro mne přínos ...tj model HW + Služba = teprve funkční konzole by u mne rychle skončil kdykoli by s tím Sony přišla .
  • "příjmy z PS Plus naopak rostou"

    Neni to nahodou tim, ze zdražili predplatny? :D
    • ucho
      jako zdražili, ale od té doby bylo dost slevových akcí, abys platil víceméně tu předchozí cenu. on opravdu roste počet předplatitelů: https://www.statista.com/statistics/532431/playstation-plus-subscribers-global/
      za poslední rok to máš o 8 milionů. takže finančne si řekl bych slušně polepšili.
    • sony nezdrazuje, pouze vychazi penezenkam v ustrety
  • x_ander
    No, pro mě to znamená dohrát poslední resty na PS3 a koupit PS4 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit