Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano PS4 se blíží svému životnímu cyklu. PS5 by měl být oznámem v roce 2020 a vyjít 2021. Takže asi tak.
    PS4 pro je má první konzole a upřímně můžu napsat, že jsem nadšený. Pravděpodobnost, že bych se někdy vrátil k PC hraní je mizivá až takřka nulová.
    • mám to naopak, já jsem dlouholetý konzolista i PCčkář, ale to co v poslední době Sony předvádí, celkový úpadek a pokles kvality konzolových her, nejvíc toxická komunita uřvaných děcek a čím dál tím zastaralejší hw, šance, že bych si znovu koupil konzoli takřka 0, jak píšeš
      • peknej trolling, jen si zapomen nick zmenit, takže se ti nějak plete ten lol a jaja..
      • GoW, Horizon, Bloodborne, snad i Detroit.. tomu říkáš úpadek? Téměř jediný způsob jak si zahrát skvělý single player bez všeho corporate bullshitu kolem je dnes asi považováno za úpadek.
        • Bohužel, hodně lidí dneska preferuje mp hry. Single hry jsou krátký a s tím, kolik mají AAA hry rozpočet, jich zas tolik nevychází. Pak to dopadá tak, že konzoloví fans tráví pomalu stejně času na PC/NB trolováním v diskuzích o tom, jak je konzole best, jako samotným hraním na ní.
        • tří akční mlátičky a jeden interaktivní filmeček? ano, tomu budu rád dál říkát úpadek. Už jsem se na toto téma několikrát vyjadřoval, ale hry co jsi vyjmenoval mě absolutně nezajímají
          • Nezapomeň, že akční mlátičky a int. filmy jsou ty nejlepší žánry. To je objektivní fakt, potvrzený zdejšími exkluzivními trolly s mesiášským komplexem.
            • Hele, už dorazili...
            • porad nekolinásobně lepsi než piratské braky v iso RPG stylu.
            • A do kterého žánru zapadá to Horizon Zero Dawn? Do akčních mlátiček a nebo těch interaktivních filmů? *7*

              Obvious troll is obvious...
          • Na světě je 7,6 miliard lidí... to znamená 7,6 miliard různých názorů.

            Jestli se vám ty jmenované hry osobně nelíbili, tak smůla. Nicméně že se najdou 3 hry, které se vám osobně nelíbili, ještě neznamená, že dochází k úpadku!

            Mě osobně se na PS4 ještě líbily tyto hry:
            Uncharted 4, Killzone Shadowfall, Infamous First Light & Second Son, Yakuza 6, The Last Guardian, Gravity Rush 2
            (plus navíc již zmiňované: GoW, Bloodborne, Horizon ZD)
            • Tady vyvstává obrovský dotaz a to jest, co přesněji považujete za "to nejpopulárnější tenkrát" a "to nejpopulárnější teď".

              1.) To, co dneska považujeme za "to nejlepší z X-sátých let" je většinou trochu něco jiného než co bylo v té době nejposlouchanější.

              2.) Ani ta dnešní hudba se nedá jednoduše shrnout.
              Jenom protože lidi hodně poslouchá jeden ulítlý song PSY - Gangnam style, tak se přesto nedá říct, že by PSY byl nějaký top umělec. To samé platí i různých popových "hvězdách".
            • Hmm, tak to já bych to rozhodně tvrdil a to z důvodu, že to neberu na základě tohoto podsunutého blábolu...

              "A objektivně nelze srovnávat ty nejlepší kapely a hity z předchozích desetiletí se současným průměrem."

              (= fantasmagorie, nikde sem tady tohle nesrovnával, ve skutečnosti sem ani neuvedl, co s čím srovnávám)

              ...ale proto, že srovnávám to nejpopulárnější tenkrát s tím nejpopulárnějším dnes - no prostě tak, jak by to udělal asi každý logicky uvažující člověk...
            • Já bych rozhodně netvrdil, že v hudebním průmyslu dochází k úpadku.
              Problém je v tom, že v dnešní době je na internetu všechno snadno dostupné, a tak vás ten odpad často bije do očí (uší).

              Nemyslete si, že kdysi se podobný odpad v hudbě nenašel. Proces kopírování hudby přes mag.desky, kazety a pálení CD, postupně vyfiltroval ten odpad (kdo by chtěl ztrácet čas kopírováním toho odpadu?)

              A objektivně nelze srovnávat ty nejlepší kapely a hity z předchozích desetiletí se současným průměrem. I ta předchozí desetiletí měla svůj odpad, ale na něj se prostě časem zapomnělo.
            • Půjčil sem si na chvíli tvojí logiku. Na světě jsou stovky milionů lidí, co žerou Gangham Sytle a Dopič*to, to neznamená, že nedochází k úpadku hudebního průmyslu.
    • Já to mám stejně. 20 let s herním PC. Dva roky jsem měl PS4 a před měsícem jsem koupil PRO. *5* *5* 60FPS je prostě lahůdka, to mi jediný z PC chybělo.
      • Lukass
        Jakech 60 fps, vzdyt pulka her natom jede 50 fps a druha pulka 30 :D
      • 60 fps mozno tak vo full HD. Ano, s malym rozpoctom sa konzola viac oplati. Ale ked kupis poriadnu masinu a 144Hz monitor, ku konzole sa uz nevratis
        • Já sem ale pořádný železo měl. Já byl pc master race 20 let a už mě nebavilo sedět u kompa. A hlavně moje priority jakožto dvojnásobného otce jsou teď trochu jinde. Takže když to všechno chrápe otevřu pivínko zasednu do kavalce a užívám si s pročkem HDR na 165cm telce *5*
        • Většina PC fanboys, kteří argumentují ultra high detaily a závratně vysokými FPS, ve skutečnosti nemá dostatečně výkonou mašinu, aby takové rozlišení utáhli.

          A argument "kdybych chtěl (tj. měl dostatek peněz), tak by mi nikdo nebránil si takové PC koupit" je směšný *7*
          • "Většina PC fanboys, kteří argumentují ultra high detaily a závratně vysokými FPS, ve skutečnosti nemá dostatečně výkonou mašinu, aby takové rozlišení utáhli."

            Nějaký zdroj/statistiku pro tohle tvrzení nebo to mám brát jen jako pšouk hlavou?
            • statistiku chce člověk, co argumentuje tím, že hrál Csko před 10 lety v 100 FPS, což v následujícím příspěvku popře, že to nemůže vědět, ale že já to přece nemůžu vědět vůbec. Ach bože...
        • Do toho bych nešel. Jednoduchý důvod.Prachy deponovaný v něčem co neprodáš ani za polovinu toho co jsi do toho vložil.
        • Ale s chutí. Když koupíš pořádnou mašinu (za kolik navrhuješ aby utáhla těch 144hz v pořádných detailech?) a monitor (ten navrhuješ za kolik?) a pak si uvěodmíš, že na tom stejně hraješ jen porty konzolových her (protože PC only hra co takovou mašinu využije vyjde jednou za pět let - nebo co teď tak graficky super vyšlo?), tak si podruhé rozmyslíš, jeslti se ti do toho budou chtít příště rvát prachy jen kvůli pár pixelům, ale jinak úplně stejné hře :-D
    • Jack1947
      Proč tohle všechno děláte, achjooo *7*
      • Co konkrétně? :)
  • Lukass
    Tak i ja se pridam, taky sem driv uvazoval o koupi konzole chtel sem si zahrat jedinou hru ktera me na konzolich fakt zajimala Last of Us.
    Jenze pak sem uvidel nedostatky konzoli a to predevsim veci tykajici se samotnyho gamaplaye. Fov- pri pohledu z 3 osoby je pro me vetsina konzolovych her nehratelna, nechci mit u hrani pocit stisnenosti a klaustrofobie. Za dalsi, bloom, blur a podobny efekty typicky pro konzole, tohle me dokazet otravit gameplay uplne, vsemozny mlhy a filtry co nemuzu vypnout by me dost znervoznovali. O fps a plynulosti hrani se nemusim ani rozepisovat. Pak je tady modovani, skoro kazdou hru co mam, tak moduju, na konzolich nemuzu. Posledni vec je gamepad, su kovane K+M hrac a pro me je gamepad obrovske problem. Tak jak s myskou se na gamepadu nikdy rychle neotocim, nebo nezamerim.
    • a samozřejmě je tam aspoň jedna mise, kde musíš se sniperkou odstřelovat nabíhající vojáky, což je na gamepadu vždycky peklo
      • Nahodou zrovna ta mise byla pro me jedna z nejlehcich pasazi hry, zato kdyz na me nabihali runneri/clickeri, tak trefit je na blizko do hlavy je opravdu peklo, spis otazka stesti nebo neskutecne natrenovaneho timingu. Hrat TLoU bych opravdu na mysi nechtel, protoze by se najednou ten pocet svizelnych a hektickych situaci dost zmensil a ubralo by to na atmosfere.
        • ucho
          pro mě bylo největší peklo první setkání s clickery. to jsem opakoval snad 20x. pak už to ale nějak šlo, důležité bylo to načasování.
    • to bys asi u TLOU trochu trpěl, tam je neohrabanost rozhraní a ovládání spíš featura, je to jedna z těch her, kterou kdybys hrál na K+M, tak najednou obtížnost spadne neuvěřitelným způsobem
    • Draken69CZ
      S tím se dá souhlasit jsou to většinou fakta + osobní preference a zvyky, ale docela bych se vsadil že při hraní TLoU by sis většiny ani nevšiml. Jinak "pocit stisnenosti a klaustrofobie" bys u TLoU měl i s fov 105 *15*
  • Jack1947
    Pokud ne konec tak vrchol - vždyt si to vemme už uplynulo od uvedení 5let nebo uplyne ted na podzim, takže ještě tak 2 roky ( PS5 bude a PS4 bude ještě mít 2 roky +- aktivní podporu) 2020 by mohl vyjít PS5 ale kdoví ted se o něm začíná mluvit... víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit