Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně se mi to líbí souboje, fyzika, ukládání předmětů v domku, štít na zdi a přitom tam nic nebliká - hele šít, zakopnutí o stoličku. Pre-alfa a už bych si to rád zahrál :)
  • ten spell byl podle mě jen na ukázku a ve finále to bude fungovat jinak
  • Kinet1c
    Zatial to vyzera skvelo, iba by som chcel vyslovit zatial nedoveru dvom veciam a to pohybu postavy, hlavne pri behu, je strasny, aby som to popisal jednym slovom, asi sa na tom do vydania este zapracuje a ta druha vec, ten skill, co sa teleportuje, my tu v tejto hre akosi nepripada velmi stastny, pre mna to kazilo kus zazitok z tych subojov, ktore vo videu boli, ale je mozne, ze ten skill bude kus inak vo finalnej verzii, inak to vyzera velmi slubne, takychto hier by mohlo byt co najviac
  • Este lepsie je toto "ïmproved" video, kde zlepsili pohyb a vysvetluju zaklady ovladania pri subojoch. Za toto uz palec hore a najmae pri moznosti tvorby vlastnych utocnych kombinacii.

    http://www.youtube.com/watch?v=6K1DtyGAuB0&src_vid=BuOzmyED5qA&feature=iv&annotation_id=annotation_2626468039
  • no je to vlastne opak Ryse :D len prostredie ešte musia dorobiť.. je to celkom o ničom zatiaľ
  • zdravim všechny a mam dotaz nevite někdo kdy to ma vyjit a jak??de me o to jestli to vyjde jen na steamu/jak je nska moderni-fuck steam/nebo jetsly bude moznost to zakoupit i v krame formou CD/DVD??,nevite někdo,,,,,,,me to video teda oslovilo jak svin,,,presne ne něco takového cekam uz dlouho *1*
  • Když máváš docela těžkym mečem, tak se holt občas zapotácíš
  • good of war neznám, to je nějaká hra pro holky?
  • mno vyzerá to k svetu.:) už to nieje konečne grafika pre najmenších ala diablo3/wow/...apod.,aj pohybovo sa mi to páči ...ono zakopnúť o stoličku sa len tak niekde nevidí.:))a to myslím ako +, a hudobný podmaz vyzerá byť tiež skvelý...pripomenulo mi to starú vinikajúcu hru Divine Divinity kde bola super hudba.:)a ktorú som si nedávno znovu nainštaloval aby som si to pripomenul.:)takých hier ktoré si znovu nainštalujete a zahráte aj po niekolkých rokoch je málo a toto má dosť dobre vyzerajúcu šancu byť takou hrou,teda nie takou cez ktorú sa rýchlo preklikáte/prebehnete ku koncu a odinštalujete.:)..a zabudnete .
  • Aha, tak to je lepsi, prislo mi, ze se tam pro chuzi klika. I kdyz packa je packa, proti tomu je wasd primitivni. Jestli se udery voli automaticky podle kontextu, pak i na gamepadu ti budou stacit 3 udery, ale vidim jako slabinu, ze neni mozno volit rychly slabsi utok nebo pomalejsi silnejsi. Automaticke braneni se je doufam vtip, naopak by to melo byt napojeno na staminu, aby se uzivalo jen kdyz je potreba a melo by existovat i parirovani a uskoky. Tedy jestli se chceme bavit o taktickych soubojich. Musim znovu odkazat k dark souls, ktery ma souboje zpracovane excelentne.
  • dyt jeste nevime nic o lore, treba to je ze severeskych zemi jeste pred zavedenim prohibice *5*
  • slovaci se holt nemeli proti komu bourit, dlouha staleti zili v prirozeny symbioze s madarama *5*
  • smejki
    že jo viď. dyť ta hra má vyjít za pár dní.
  • Trochu Daemonica :D
  • Mě překvapil kolizní systém bojů. Meč, nebo halapartna, která se zasekne do protivníka... to tady snad ani nebylo! A hlavně v RPG z ptačí perspektivy. Škoda, že takové něco nebylo v Skyrimu... hned by ty souboje byly o něčem jiném!
  • Boje vypadají zajímavě... ale co to prostředí? Doufám že tohle byla pouze demonstrace boje, ne hry. Ty mapy na kterých jsou doslova a do písmene prázdné - minimum vegetace, žádné objekty, žádné detaily a zem jako z Age of Empires 1 :D
  • walltar
    No teď už je to dobrý ... oproti prvním videjím to je obrovkej pokrok.
  • Aha, akorat to studio nejak skoncilo nebo co. Skoda, vypadalo to pekne...
  • Ano ano, to je ono. Diky. Tentokrat si to uz urcite zapamatuju. Urcite...
  • Horst_Fuchs
    Klikačka to sice není, ale zas to vypadá spíš jako souboj dvou opilců. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit