Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je opravdu výhra. Už vidím jak framerate pujde v mnoha momentech někde ke 20(crysis 2 jede na xboxu někdy i pod 20 fps dle jednoho testu na netu). I na tom videu to místama pěkně haprovalo. Problém dnešních konzolích není ani tak v osekáné grafice vůči PC verzím, ale hlavně v té chabé plynulosti.
  • SA-reg
    Oh, má chyba... díky za opravu.
  • Aaaa moralistaaaaa...Az si nebudou uctovat nekrestansky prachy za jeden titul tak se to mozna trosku zmeni..Osobne kupuji origo hry kdyz jsou za 399 a niz...jinak CRACKOVANI HER zdar....Ja teda nemam 18000kc na rok jen na hry.Musim taky platit ucty atd... *12*
  • Heh, prej "PC gaming is changed forever..." To si teda těžce fandí, vzhledem k tomu, že ta hra byla kromě pěkných efektů naprosto o ničem, resp. nenabídla nic navíc oproti jiným střílečkám. Mnohem víc mě ze stejné doby bavil třeba téměř budgetový Timeshift.
  • skaven123
    aspon o par milionikov ludi (konzolistov) uvidi, ako zmagorili pribeh z jednotky do dvojky :))
  • Já považuji za plus že jsem k tomu dostal zdarma Bad Company 2 *1*
  • XorxoxTalarius
    No on byl spis hlavni problem ne v piratstvi, ale v tom ze ta hra poradne v te dobe nikomu nejela ...
    A spousta lidi si ji pak za rok dva po vydani koupila (az to mela na cem hrat).
    A jeste neco, ikdyby se hra prodavala sebelip, tak se portu na konzoli nevyhne ...
  • 37 sec videa o ničem
  • Tak proto dvojku odflákli - kvůli souběžnému portování jedničky.
  • XorxoxTalarius
    Bohuzel ano ... jedine co povazuji ve dvojce za velky plus, tak je upgradovani obleku, to bylo skvele ...
  • Kdyby milion dem.ntu hru nepiratili tak by hra mohla byt jen pc only a ubirala by se uplne jinym smerem,ted tady vsichni rvete ze crysis 2 stal za prd.Me se nahodou libil,celou serii mam rad.Cryteku se nakonec ani nedivim s tou portaci.Kazdy rve misto toho aby louskl par prescasu v praci ci na brigade a podporil vyvojare.Kazdy radeji chodi nekam chlastat a utrati kotel penez za vecer,tohle si nekdy odpustte a podporte vyvojare,tohle neplati jen o firme Crytek.
  • Anal.S
    Ty textury někde teda dost pokulhávají. Pamět konzolí byla vždy z mě neznámých důvodů dost mizerná, ale tohle je skoro hnus. Hlavně konec ukázky, ten interiér. BLAH! *11*
  • Blasphemy!
  • hahaha.....dočkají se pcčkáři těch "vylepšení" v nějakém patchi? Radši snad nee :D to by mě teda zajímalo, co to bude za vykleštěnce, to bude hořší než na PCčku na min a v rozlišení dnešního průměrného telefonu...
  • imho dobra zprava .. konecne si, misto nadavani na hrani konzolovych her na PC, muzeme uzit PC hru na konzolich ... zvlast po ne prilis povedenem Crysis 2.
    Akorat skoda ze nepujde nahodit realistic mod ..
  • (Koupil a) dohrál jsem několikrát na PC, ale koupím si ji i ve verzi pro Playstation (stejně jako Modern Warfare nebo Mirrors Edge :-) Určitě se k téhle klasice hodlám vrátit, jen doufám, že bude i včetně datadisků.
  • prestigo88
    Tak to se dalo čekat. Konzolistům co to ještě nehráli vřele doporučuju. Btw. do teď nechápu co měl znamenat ten příběh v Crysis 2...
  • Cajk
    Nemáme tleskat, že hra z roku 2007 jede v roce 2011 na konzoli? Já tedy jdu tleskat ve stoje.
  • Hehe, klasika. Nové efekty jsou tuny bloomu a hezči barevná paleta :) Nebo má někdo už konkrétnější informace?
  • SA-reg
    Blasthemy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit