Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobra recenze. Nahlodala me ke koupi hry.

    Jen pro upresneni: Rage nepouziva MegaTexture, ale mladsi sestru (Sparse) Virtual Texturing. Dalsim krokem evoluce teto technologie je SVO+Raytracing.
  • další videorecenze Rage:

    http://www.youtube.com/watch?v=-c8ltnPjVyY&feature=related
  • po vyreseni ovladacu ke grafice na mym dva roky starym notebooku krasne v 1920*1080 a spokojenost, textury sice dobihaj ale nevadi i tak me hra bavi
  • obtížnost?
    Chci poděkovat za ukázky ze hry ve videorencenzi ale mám dotaz. Má tato hra nastavení obtížnosti? Souboj v 6:23 *8* je na úrovní "Very easy", v akční hře při vyšší obtížnosti s takovým stylem hraní musí být hráč mrtev. Souboj ve videu 6:23 je tupá rubačka alá Methin2 *11*
    • janchor
      Nastavení má, video se natáčelo na normal.
      • Děkuji za odpověď, docela by mě zajímalo jak to s těmi obtížnostmi v této hře je. u některých her je možnost volby obtížnosti bídná. mělo by to být součástí recenzí jaké obtížnosti hry mají.
  • Tak už konečně dohráno. Celková doba hraní nějaký drobný přes 18 hodin (vytaženo z inventáře) a absolutně nechápu, proč jsou všichni tak zklamaní koncem hry. Kromě toho, že jsem viděl podstatně horší (co mě teď v mžiku napadá AITD5 nebo třeba Mafia 2), tak si nejsem jistej, jestli jste přesně pochopili, o co tam šlo. Ke konci jsem dokonce na chvíli nabyl dojmu, že ta hra něco jako děj přeci jen má *1* Je to sice pootevřený, ale tak o co se člověk v posledních hodinách hry snažil se povedlo a to je dobře. Asi někdo čekal uznalý poklepávání po rameni a obdiv ostatních, což se nedostavilo. Ale jestli bude Rage 2, v což doufám, tak si myslím, že celkem najisto vím, kde začne *4*
    • Vidlevkrku
      Jojo podle me mas naprostou pravdu. Ja jsem hlavne RPG naladeny hrac a klidne bych uvital i vetsi prostor techto prvku v RAGE. Ale autori se rozhodli ubirat jinym smerem. NO A ! :-) Vubec mi to nevadi pripravili pro nas uchvatnou podivanou a vubec nevadi ze jsem uz toho stravil 20 hodin sveho casu. Je to zabavne a ohromujici a veskera linearnost jde stranou:-) Hru jsem znova rozjel na tezssi obtiznost a stale me bavi. Coz se u jinych podobnych her rict neda. Konce jsem taky zazil hoooodne horsi tak o cem se bavime? *12*
    • martin.mirejovsky
      Souhlasím, i když osobně jsem to ještě nedohrál. Mám už odehráno něco kolem 20 hodin a pořád nejsem u konce. Ale je fakt, že si hru užívám, šmejdím v každém zákoutí a plním všechny dostupné úkoly. Můj dosavadní dojem je takový, že Rage byla letos dosud nejlepší koupě, jakou jsem uskutečnil. I přes prvotní technické potíže je hra výborná a zábavná, což je pro mne to hlavní ;-)
  • mondzi
    Vyborna videorecenzia, ako vzdy :) Na niektore hry sa videorecenzia hodi ovela viacej ako klasicka textova. Rage je jednou z nich. Tu je potreba vyslovene tie veci ukazat.
  • Celkom zaujímavá hra...len škoda tých textur...
  • že je to koridorovější mi nevadí ale nevadilo by mi kdyby to bylo otevřenější.... grafický prblémy sem po patchy a rage driveru neměl ŽÁDNÝ a hra plinule běží na 8xanti a 16xaniso a s highchachem a hd rozlišení na rok starym noťasu takže pro mě super i když nezlobil bych se kdyby to bylo lepší... jinak ty rpg prvky by mi taky nevadili :-) ale prostě hrozně dobře se mi to hraje a má to atmosféru... jenom mě mrzí že sem to začal hrát na normal pač se mi to zdá docela snadný... zkrátim to tak že je to supr originální hra s atmosférou a je trošku škoda že to neni aspoň malinko otevřenější a nemá to rpg prvky.... snad vyjdou dlc s propracovanějšíma vedlejšíma hrama jako závody nebo mutant bash :-)
    • myslim ze obtiznost de menit v menu i behem hry
  • hral sem ji chvilku a moc me nenadchla. grafika dobra pribeh mozna taky ale zadny volny pohyb. uz se mi libi jine hry nez pred lety
    • Je jen dobře, že tam není volný pohyb. Koridorovka Rage celkem sluší. A nebaví mě ve hrách trávit spoustu času přesouváním se někam, kde mám něco udělat. Tady je ta akce hezky poskládaná za sebe, bez větších mezer. Sice to vybočuje z dnešního trendu otevřených světů, ale mě to nevadí. Jinak včera dohráno za 17 hodin 32 minut čistého času.
      • Souhlas, jen se podívejte, jak dopadlo slavné Far Cry 2, které ten volný pohyb umožňovalo.
  • Lawliet
    no ja si po celou dobu téhle úžasné hry užil leda všudy přitomné pády hry
    • Čavky, aj ja mam taky problem-vyriešil som to tym že som ubral v nastaveni grafiky
      -Antialiazing-4
      -Texture cache-mala
      -Anistropic filter-LOW
      hra ma evidentne problemi pri loadingoch s načitavanim textur-ja viem je to kompromis ale čo sa da robiť, ked to chceme dohrať *2*
      • Lawliet
        hh ikdyž jsem tomu moc nevěřil stejně jsem vyzkoušel a sekl se mi obraz a "ovladač AMD přestal pracovat"
        • Po zmene nastaveni grafiky musiš reštartuť hru...jj život je ťažky :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit