Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už nevím pokud mám zapnutý catalyst AI hra se seká když vyplý tak pro změnu vyskakují černé čtverečky. *7*
  • lol ze 60 fps. to jste ale socky *6* na mem sestijadru a 2x Geforce 590 to jede 200 fps *5*
    • Spades
      tak to si mastha, ze si vypnul fps lock... udelej navod pro ostatni, protoze jsme nejspi strasni ignoranti ze nevime jak :D
    • A k cemu ti to je ty detatko, kdyz ti staci aby ti jela hra min 30 fps na dobre hrani!!! *7*
    • Pete.palis
      no jo "killer"....největší Troll...kam se sere Pán Prstenů *7*
      • mognar
        Troll detected. Deploying Space marines.
  • i5-750, gtx260 216sp 896MB, 4GB, 1680x1050, textures=max, AF=max, AA=8, vsync=off, 60FPS (Fraps), pri AA=16 klesne na 35-45 fps *7*
  • Jelikož to je chrchel v ksichtu pc hráčů od společnosti ID tak kakat na tuto hru :)
  • Vadi mi extremne nizke rozliseni textur, castecne mi to brani se do hry vic ponorit. Doufam, ze vyjde nejaky patch pro pc, protoze tohle je hruza a kazi to jinak pekny vizual
    • Spades
      to neni chyba enginu, ale autobalanceru - najdete si na netu jak vytvorit cfg soubor, ktery vam povoli pouzivat vyssi textury...
    • Anal.S
      Jojo patch na textury :). Ta hra má 18GB... patch by měl kolik? 12GB?
      • Mno, me by taky zajimalo CO na tom ma 18GB. Tretinovy hry vypadaj 10x lip.
    • Mám podobné dojmy. Ze začátku na mě hra hodně zapůsobila, ale po cca hodině už mě ten vizuál mnoha lokací tak odpuzuje, že mi to kazí celý dojem a zábavu, i když střlílení a projížďky mají stále náboj. ID pracují nějakých 5,6 let na tom svém IDtech 5 enginu, aby v roce 2011 vypustili hru, která v mnohém nepřekonává ani starého dobrého Dooma 3. Rovněž nevím proč hra zabírá přes 20 GB. To ta megatextura? O fyzice nemluvě, není tam. Co to je? Tohle pan Carmack zamýšlel? Ať se ID podívají jak vypadají hry jako Metro, Witcher 2 či oba Crysisy v plné palbě. Technicky to je prostě fraška a asi i na herní náplň se moc dlouho vzpomínat nebude.
      • Ámen fille
      • to je hezky ale witcher 2 crysis nebo metro ti nepojede na 4 roky starym kompu 60 fps
  • ja nevim .. mě ta hraja šlape jak ma .. stačilo si nastavit grafiku .. jednu na plné a krásně plynule ..

    dohráno jsem to měl za tejden a docela mě to i bavilo .. škoda že ten konec je takovej jak když už to chtěli mít hotové, ta hra by měla potenciál být naprosto luxusní, ale tak je to střílečka, až budu chtít pořádné RPG tak si koupim pokračováni oblivionu
    • Tak to fakt nechápu, za co má to mínusko. *7*
      • MidnighT91
        Bezdůvodná mínuska tu dávají ovečky lidem, co se jim nelíbí protože si myslej že tím někoho naserou *3*
  • horak.ada
    s těma podprdama to vypadá jako videorecenze pro AmyleeAnderson ...
  • martin.mirejovsky
    Opravdu zdařilá videorecenze! Musím uznat, že mě zatím Rage bavílo víc než nový Deus Ex. Samozřejmě ty hry se nedají moc provnávat, protože každá je o něčem úplně jiném. Mám ale prostě radši střílečky v tomhle klasickém rážení, což je zkrátka důvod, proč se mi tahle hra líbí víc. Škoda jen těch technických problémů, které hru zbytečně srážejí dolů. Musím sice ocenit, že na mém několik let starém PC běží zcela plynule, ale to doskakování textur se mi zkrátka odstranit nepodařilo. Navíc u některých lokací, zejména při načtení závodní mapy, dochází k totálnímu rozbití grafiky a místo krajiny vidím jen samé čáry a divné útvary... Naštěstí na to většinou pomůže save a load ;-)
    • Whoossain
      Pokud jsi nezkoušel: http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU121AMDCatRagePerfDriver.aspx

      Mě to odstranilo většinu problémů...
  • Zelenej
    !!!POZOR POZOR!!!! - Mám dobrou spravu hra je hratelna na radeonech řady 48xx když uděláš tenhle postup. Takze postup jak rozchodit hru --> naistaluj update ,naistaluj 11.10 ATi (btw smazat - restart - instalovat - restart , jinak vam budou blbnout) ovladace nech nastavene na defaultu abys mel Ai na enable jak das disable hra bude kostickovat! a tedka se hra uz jen seka, to sem vyresil tak že sem dal do spouštecího zastupce na plochu za .exe napsal tenhle parametr :
    +jobs_numThreads? 0 +com_skipIntroVideo 1
    a hra se uz neseka jen lehce laguje ve velkých lokacích a dokreslují se mírně textury ale v menu hry musite nechat vse na defultu.
    Pak si jedeně zahrajete na Radeonech rady 48xx !!!!!!!!
    Opravdu funguje... mam HD4850 a todle je jediné řešeni protože id i ATi už na další update asi prdí.... takže jedině takhle
    jinak tu hru sem zavrhnul . ale po tomdle update jak sem videl opravdový textury a dosáhl 60 fps, jeto ouplně něco jineho... a hlavně mě to docela baví , a to je u mě co říct :))

    *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • to stačí jen přejmenovat na ploše nebo jak si to myslel? taky mam 4850 a hned od zacatku se to stracne seka
    • hele já jen naistaloval updaty (rage performance od amd, update 1 od id), zapnul si Large texture cache a nazdar bazar, vše jede jak má. Takže už jen hi res texture pack a není co řešit ohledně grafiky. Je fakt že nemám radeon řady 4 ale 5. Takže dle mýho názoru za 2 dny bylo po boji.
  • MidnighT91
    Vyřešil už někdo problém s černejma čtvercema??? s dočítáním textur my pomohl config v kombinaci s neoficiálním patchem od skidrowa + vypnutí catalist A.I ale když jsem ho vypnul mám všude velké černé čtverce (když ho zapnu hra dočíta textury a laguje ale čtverce tam nejsou)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit