Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě jednoznačně nejlepší koupě tohoto roku. Zatím (čekám, že to se ještě změní ). Sice občas doskakujou textury, ale jinak se královsky bavim. Mimochodem, bumerang je skvělej *3*
    • staci si ve slozce base vytvorit txt rageconfig dat do nej vt_pageimagesizeuniquediffuseonly2 8192
      vt_pageimagesizeuniquediffuseonly 8192
      vt_pageimagesizeunique 8192
      vt_pageimagesizevmtr 8192
      vt_restart
      vt_maxaniso 4
      image_anisotropy 4
      a pak zmenit priponu na .cfg a textury vali a nacitaji se jak maji s mnohem vyssi kvalitou!!
      • BoB.2
        No to není zas tak uplně pravda mě to nefuguje
      • jj a pro karty 2GB+ VRAM :
        vt_pageimagesizeuniquediffuseonly2 16384
        vt_pageimagesizeuniquediffuseonly 16384
        vt_pageimagesizeunique 16384
        vt_pageimagesizevmtr 16384
        vt_maxaniso 4
        vt_restart
        image_anisotropy 4
  • Mato1987
    nahratých mam okolo 30 hodin a stále nie som u konca :) čo ma náramne teší , a hru si kľudne zopakujem aj zo 3 krát tak ako som to urobil s mafiou 2 :)
  • Vážená redakce, vemte tu otravnou reklamu, co tam pořád vyskakuje a strčte si ji do p.dele. Jinak skvělá recenze.
    • A proc si ji nezablokujes ? Chapu, ze chces podporit tiscali, ale kdyz jsou nepoucitelni a nechaj si tu zobrazovat takove sra... tak nic jinyho nezbyva.
      • Napis jakou adresu blokovat kdyz si tam chytrej *3*
  • asi sem jeden z tech stastnejsich ... Phenom II X4 840, 8 gb ram (1333mhz), 9800GT 1gb ... absolutne bez problemu slape
    • Já Phenom 955BE, 5gb ram (1333mhz), a s AMD 6870 se to nedalo hrat, stačilo vytáhnout ze šuplíku starou 8800GTS 640mb a vše šlape jak má. :)
    • Za to můžeš děkovat tolik nenáviděnému automatickému nastavení ;)
    • Mám to samé kromě grafiky, tu mám ATI 5770 1gb a nemůžu tvrdit to samé, problémy..problémy..problémy :) Hlavně teda procesor, který je pořád na 100% a padá to a padá... :/
  • hodně dobrá videorecenze:-) Po takové bych si tu hru možná koupil i znovu;-)
  • prosim o radu : hru zrovina parim xbox jsem zhruba ve 30% ale stale jsem neprisel na to (pokud to vubec jde ) jak se v rage zapina mapa. je tam nejaka mapa vetsi, nez je ta mr*ka v pravo v rohu ???? DDEEKKUUJJII ! *14*
    • Ta mr*ka vpravo v rohu ti musí stačit. Jiná tam neni, ale myslim že ani jiná neni potřeba.
      • mockrat dekuji. mimochodem je to super hra, kralovsky se bavim. momentalne jsem si uzil s RCTNT Cars :) super. aloha
  • Ako robíte tie videá, že sú také plynulé a ostré? Zdá sa mi to dokonca krajšie a plynulejšie ako keď som to hral v 60fps :D
    • BoB.2
      Maj silnější železo než ty. *15*
      • a nebo jsou renderovany?....
      • Tím to nebude. Mám pocit, že video je, kuli kompresi a zachování kvality (plynulosti) zrychlené,. Tedy, určitě mají silnější železo to ale nezpůsobí, že hra běhá jak na speedu ;) . Všiml jsem si toho už u předchozích video-recenzí, zde je to ale více vidět, hlavně ze začátku videa. Jinak Rage, zábava, nic oslnivého. Za 900 kč kvalitní FPS, nějaké hlubší myšlenkové toky nemají význam. Skvělá koupě.
        • janchor
          Zrychlený to není, natáčeno i renderováno v 60ti fps.
  • Hoj lidicky... Tak uz jsem to take dohral.. Moc se mi hra libila az na ten konec... Cekal jsem take nejakeho bosse. Delal jsem uplne vse co se dalo takze jsem se u to zasekl nejakych 15+ hodin herniho casu coz je slusne!! Hral jsem karetni hry v hospe kostky na ulici i si parkrat propichnul prst nozem :) To co mi ale nejdele trvalo a nevim jestli jsem to vse nasel jsou stoky.. V prvni mape jsem jich nasel sedm a v druhe jen dve. Nevite jestli jsou jeste nekde nake dikes..
    • Jo jinak pro ty co maji NVIDII tak si stahnete tento driver pro svou grafiku http://uk.geforce.com/drivers/results/38154. me to s tim jelo nejlepe. Cela hra bez problemu! Do problemu nepocitam obcas se dokreslujici textury! Jinak to jelo stale 60 fps uplne na plno rozliseni... Hodne me hra potesila a strasne bavila. Sedel jsem u ni od rana do vecera. A pribeh take fajn.
      • staci si ve slozce base vytvorit txt rageconfig dat do nej vt_pageimagesizeuniquediffuseonly2 8192
        vt_pageimagesizeuniquediffuseonly 8192
        vt_pageimagesizeunique 8192
        vt_pageimagesizevmtr 8192
        vt_restart
        vt_maxaniso 4
        image_anisotropy 4
        a pak zmenit priponu na .cfg a textury vali a nacitaji se jak maji s mnohem vyssi kvalitou!
    • Jinak recenze je super! Diky moc... *3*
  • No sem rad, ze konecne vidim, jak ta hra v pohybu vypada, dokonce v 60 ozs. Doted jsem jen cetl komentare v diskusich, jak je ta hra oskliva, zastarala, hnusne textury (nechapu), a ejhle, to co vidim ve videorecenzi je jedna z nejhezcich her, co jsem zatim videl. Takovyhle animace a scenerie zadna jina soucasna ani minula hra nema... Hezky.
    • Hra je hezká, ale na PC máš asi tak 10% sanci, že ti hra pujde bez jedineho problemu
      30% sanci, že tam budou jen malé problemy
      40% že ro rozjedes s dost velkejma problemama
      a na 20% to vubec nerozjedes.
      Jestli to chces risknout za 1000kč tak klidne, ale na mě mužou zapomenout.
      • Ja hry kupuju minimalne po pul roce, az zlevni, takze nikdy nic neriskuju :) V te dobe bude uz Rage predpokladam vychytanej...
  • muha
    Super videorecenzia od Lukáša ako vždy. Mne nerobil Rage žiadne problémy po patchi ani pred ním. Ináč čo sa grafiky týka, Rage je hrou, ktorá dokazuje že krásnu grafiku nerobia uber hd textúry ale celok, perfektný engine a grafická štylizácia. Rage sa mi zdal o niekoľko tried graficky príjemnejší (a zábavnejší) ako Crysis 2 s hires texture packom a dx11.
    • jo jasně, ale o několik let pozadu za crysis 1 z roku 2007. A to není prostě dobrý skóre. Jinak grafika hru nedělá, což platilo pro obě zmíněný hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit