Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • technicka - jde vam u recenze a jinych vid. fullscreen? Co se tyce RAGE, tak bych odpustil textury i samotny prislib, ze budou HR textury pro PC, odpustim i koridor... na FPS se jedna o paradni kousek - souboje, zejmena v 1. casti me nadchly, mozna az skoda, ze hrac dostane do ruky takovy arzenal resp. bavi me lehka frustrace z nedostatku munice a nutnost hrat s chladnou zbrani... a posledni povzdech - ohromna skoda, ze hra nema checkpoint, moznost save a to i u bosse srazi totalne atmosferu. Hrac ma prece dostacujici berlicku v podobe defibrilatoru
    • Nikto, ale naozaj nikto ta predsa nenuti ten "zly" quicksave pouzivat.
    • Nedostatek munice, to neni vubec pravda akorat si ju misis taky vyrabet.
      • vsak ano, rikam co bych rad
  • Ataker
    Je to možné, aby se mně sekal ten přehrávač? Nedá se na to ani dívat :/
    • helgi
      Co mám já odzkoušeno, tak se mi to seká na IE, Firefoxu, Chrome, Maxthonu a Opeře. Takže prohlížečem to nejspíš není. Co se týká flashe, tak pravidelně updatuji. A připojení mám střídavě 8Mbit (doma) a cca 100Mbit (kolej), takže v rychlosti taky problém asi nebude. Napadlo mě, jestli třeba Lukáš nepoužívá nějaký zvláštní kodér videa, ale když video přes Maxthon stáhnu, tak mi běží bez problémů. Tak netuším v čem by mohl být problém.

      EDIT: A zapoměl jsem dodat, že se mi sekají pouze videorecenze. Rozhovory, videoblogy a další obsah tvořený redakcí mi zatím jel vždy v pohodě. Co se týká různých trailerů a videí z her, tak tam taky problém nemám.
    • Me se to posledni dobou taky seka jak prase... recenzi na Drivera to bylo nejhorsi. Vyresil jsem to jednoduse, video si stahnu a pustim si ho z disku v normalnim prehravaci.
    • Tohleje klasika na Games.cz . Videorecenze se seka vzdycky kazda, jen par stastlivcum ne a nevim proc to tu ignoruji, tohle je neco c se da vyresit kdyz se chce.

      Tohle je zrovna videorecenze kterou bych rad videl ale opet se mi to nepostesti pac si max lukase muuz poslechnout ale video nespustim
      • janchor
        Pár šťastlivcům? Spíš pár nešťastlivcům. Počet stížností v diskuzích (maximálně desítky) je kapka v moři skutečnejch zhlídnutí. Což ale ani omylem neznamená, že by se to ignorovalo, naopak! Myslíš, že třeba mě osobně neštve, že se patlám s videem, který si pak někdo nemůže korektně přehrát? Řeší se to a řešení je na spadnutí. Bohužel tyhle systémový věci prostě trvají.
        • děkuji za reakci , doufam ze to bude brzy vyreseno. u jinych webu nemam s HD absolutne zadny problem, a na tiscali jsem to zkousel ve vsech prohlizecich a problem pretrvava.
    • Tohle je první video na Games, který se mi taky seká. Žádný předchozí to nedělaly...

      EDIT: A Operou to není. IE to samý.
      • Tohle je první viedo ktere se mi nesekalo, všechny ostatní jo
      • Paul_cz
        Mě se na firefoxu ještě žádné video na games nesekalo, ani tohle.
        • MrSanta
          Mě to taky na führerfoxu nedělá žádné problémy...?
        • ucho
          nesekalo se to neustále, většina byla plynulá a ok, ale asi 10x se to na sekundu zastavilo (a video už bylo samozřejmě dávno načtené celé)
      • ucho
        souhlas, rovněž hlásím první případ sekání.
  • vyborna videorecenzia
  • presne,tahle karta porad nepatri do duchodu :-)
    • to:valihrach
  • Pete.palis
    *16*

    http://aukro.cz/rage-dlc-steam-cesky-doruceni-ihned-24-7-i1862335915.html
    • Pete.palis
      Nic proti pánové, já ty hry od nich kupuju nějakou dobu a do 5 minut mám klíč na mailu....tak nechápu váš zbytečnej zápal a hrabání *7* *1*
      a vychcanost, kterou tim myslíte, to máme my chytřejší platit o 500 víc za krabici?? *1*
      • ucho
        ty klíče lze na internetu koupit o stovku levněji a dostaneš to samé, klíč do pěti minut, tedy co se týče jejich obchodování na aukru, vydělávají na těch, co nemají přehled...
        co se týče samotných klíčů, to už je tvoje věc...
        je ale úsměvné, že nechceš platit víc za krabici a tady tě přitom natahuje někdo jiný...
        • Pete.palis
          sry ale mě třeba Crysis 2, Dead Space 2 za 200,- nepřijde přetažený.....nic proti, jen můj názor :)...
          podle tebe natahuje, ale krabicově to je furt o polovinu dražší, tak nechápu jak mě může logicky natahovat když 500 ušetřim ( ušetřil jsem před krabicovou verzí a už mě nezajímá, jestli je někde o 50 kaček digitálně levnější )...tím pádem jak to tak sleduju je třeba u Rage 18 pitomců, co si hru už koupili...:)
    • ucho
      1) porušení podmínke Steamu (ruský klíč)
      2) lze ho sehnat levněji, než ho dotyčný prodává na Aukru, takže je to obyčejný vychcánek
      • já už od něj minulý rok kupoval ruský klíč na COD Black Ops za 600 a absolutně bez problému..když obdržel platbu tak jsem mu zaslal moje steam údaje, on to přes VPN aktivoval, já si pak jen změnil heslo, stáhnul hru, nainstaloval angličtinu a jede v pohodě do teď *1* Je to dobrý pordejce
      • SA-reg
        1. No jo. Kdokoliv má trochu hlavu, tak si na tydle červený klíče udělá novej Steam účet. Jr to otrava muset se kdyžtak přelogovat, ale zachrání to tvý normálně koupený hry.

        2. No jo. Ale ne každej to dokáže.
        • ucho
          kdokoli má trochu hlavu, tak se nesnaží každého ochcat... na tohle jednou vychcípáme.
          • SA-reg
            Ano, asi ano. Když to aplikuješ ve větším měřítku u věcí důležitějších než hry.

            Na druhou stranu si myslím, že je jedno, co kdo udělá, pokud jsou následky dostatečně malé. Mužeš si dělat co chceš, pokud to nic neovlivní. A to, že si koupíš RAGE za pár stovek levněji nic neovlivní.

            Vlastně říkám, že pokud si dost uvědomuješ co děláš, tak ani nepotřebuješ pravidla, zákony a podmínky.
  • Urug
    Už jsem to spravil. Po osmi pivech žádný donačítávání textur nezaznamenávám.
    • fixcz
      Podle avataru to byly spíš dvě čtyřpíva *4*
      • Nepil Lobo skor sestipivo ?
        • MrSanta
          To pil, ale to by pak nevycházelo matematicky na ten Urugův patch. Nebo by musel napsat 1 a 1/3 šestipíva, což by zase tak pěkně nevyznělo *1*
    • MidnighT91
      Fakt královskej koment xD 16 plusek je málo... BTW. už někdo prosím vyřešil problém s černejma čtvercema všude kam oko dohlédne ???
    • Dobrý *1*
    • MrSanta
      To pro mě není vhodné řešení. Vždycky se mi totiž nějako splaší myška. Navíc ještě pak musím častěji odbíhat do depa *2*.
      K tématu: velmi povedená recenze *tlesk tlesk*
    • Jen je tam najednou hodne bluru co *15*
  • Whoossain
    Je pravda, že po technický stránce jsem měl s hrou po jejím nainstalování celkem velký problémy, ale všechno vyřešil hot-fix od AMD. Teď to běží ve full HD s maximálním nastavením na rok starym stroji ve stabilních 60fps. Je sice pravda, že v určitých lokacích se hra na okamžik sekne (dočítání prostředí), ale to je starej známej problém ID-tech enginu, kterej se projevoval jak u Dooma 3, tak i u Quake 4. Podobný to bylo i s doskakováním textur při prudkym pohybu opačnym směrem, než se člověk zrovna dívá. Každopádně je Rage výborná zábava, která dokáže udržet pozornost. Jen škoda tý rozpatlanosti obrazu při bližším pohledu na předměty. Opět je vidět, jak velký ústupky musí vývojáři dělat kvůli tomu, aby bylo možný hry vydat i na konzolích...
  • najlepšia kupa a hra roka bude battlefield 3
    • Nejlepší koupě roku je jednoznačně podprsenka Ahh Bra.... *5*
  • čím to nahráváte?
    • janchor
      Fraps.
  • Kuk, nevíte kdy bude nějaký ten patch? :-)
    • už dávno je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit