Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    Už jsem to spravil. Po osmi pivech žádný donačítávání textur nezaznamenávám.
    • fixcz
      Podle avataru to byly spíš dvě čtyřpíva *4*
      • Nepil Lobo skor sestipivo ?
        • MrSanta
          To pil, ale to by pak nevycházelo matematicky na ten Urugův patch. Nebo by musel napsat 1 a 1/3 šestipíva, což by zase tak pěkně nevyznělo *1*
    • MidnighT91
      Fakt královskej koment xD 16 plusek je málo... BTW. už někdo prosím vyřešil problém s černejma čtvercema všude kam oko dohlédne ???
    • Dobrý *1*
    • MrSanta
      To pro mě není vhodné řešení. Vždycky se mi totiž nějako splaší myška. Navíc ještě pak musím častěji odbíhat do depa *2*.
      K tématu: velmi povedená recenze *tlesk tlesk*
    • Jen je tam najednou hodne bluru co *15*
  • Vážená redakce, vemte tu otravnou reklamu, co tam pořád vyskakuje a strčte si ji do p.dele. Jinak skvělá recenze.
    • A proc si ji nezablokujes ? Chapu, ze chces podporit tiscali, ale kdyz jsou nepoucitelni a nechaj si tu zobrazovat takove sra... tak nic jinyho nezbyva.
      • Napis jakou adresu blokovat kdyz si tam chytrej *3*
  • Prosím vás, dejte ty reklamy někam jinam, třeba do toho spodního černého pruhu ve videu, kde jsou ty popisky. Vás by to neštvalo, kdyby vám reklama zabírala 1/5 videa, trvala cca 10 vteřin, pak se na 3 vteřiny vytratila a na dalších cca 10 vteřin je tam znovu a pořád dokola? Když už musíte mít vlastní přehrávač, tak ho prosímvás udělejte tak, aby k něčemu vypadal.
  • Paul_cz
    Perfektní vyvážená recenze jak to umí jen Janchor. Také paráda že jsou recenze točeny v 60fps, a vynikne tak skvělá plynulost hry.
    Rage má sice svoje nedostatky (silent protagonist, dementní úvod do příběhu..), ale i tak je to určitě nejpříjemnější střílečka roku. A pěkně dlouhá. 18 hodin a nejsem u konce, a zatímco většina ostatních stříleček by mne začala nudit už po 10 hodinách, Rage mne baví stále.

    A chystá se patch, který vylepší ostrost textur, viz twitter Johna Carmacka.
  • ja nevim .. mě ta hraja šlape jak ma .. stačilo si nastavit grafiku .. jednu na plné a krásně plynule ..

    dohráno jsem to měl za tejden a docela mě to i bavilo .. škoda že ten konec je takovej jak když už to chtěli mít hotové, ta hra by měla potenciál být naprosto luxusní, ale tak je to střílečka, až budu chtít pořádné RPG tak si koupim pokračováni oblivionu
    • Tak to fakt nechápu, za co má to mínusko. *7*
      • MidnighT91
        Bezdůvodná mínuska tu dávají ovečky lidem, co se jim nelíbí protože si myslej že tím někoho naserou *3*
  • horak.ada
    s těma podprdama to vypadá jako videorecenze pro AmyleeAnderson ...
  • Proč vždycky FRANTA *1*
  • to sa to video fakt neda dat niekde inde ? mam 30MB net ale to aby som pol hodiny cakal kym to nacita *7*
    • nepridal sis tam nulu ? Ja jen ze mam 25 MB a video se mi nacte do par vterin
      • ne nepridal...nacitava to rovnako ako s 2mb dsl ktore som mal donedavna...pricom na youtube teraz nemam problem sledovat 1080p videa, tu musim cakat
  • muha
    Super videorecenzia od Lukáša ako vždy. Mne nerobil Rage žiadne problémy po patchi ani pred ním. Ináč čo sa grafiky týka, Rage je hrou, ktorá dokazuje že krásnu grafiku nerobia uber hd textúry ale celok, perfektný engine a grafická štylizácia. Rage sa mi zdal o niekoľko tried graficky príjemnejší (a zábavnejší) ako Crysis 2 s hires texture packom a dx11.
    • jo jasně, ale o několik let pozadu za crysis 1 z roku 2007. A to není prostě dobrý skóre. Jinak grafika hru nedělá, což platilo pro obě zmíněný hry.
  • Tak už konečně dohráno. Celková doba hraní nějaký drobný přes 18 hodin (vytaženo z inventáře) a absolutně nechápu, proč jsou všichni tak zklamaní koncem hry. Kromě toho, že jsem viděl podstatně horší (co mě teď v mžiku napadá AITD5 nebo třeba Mafia 2), tak si nejsem jistej, jestli jste přesně pochopili, o co tam šlo. Ke konci jsem dokonce na chvíli nabyl dojmu, že ta hra něco jako děj přeci jen má *1* Je to sice pootevřený, ale tak o co se člověk v posledních hodinách hry snažil se povedlo a to je dobře. Asi někdo čekal uznalý poklepávání po rameni a obdiv ostatních, což se nedostavilo. Ale jestli bude Rage 2, v což doufám, tak si myslím, že celkem najisto vím, kde začne *4*
    • Vidlevkrku
      Jojo podle me mas naprostou pravdu. Ja jsem hlavne RPG naladeny hrac a klidne bych uvital i vetsi prostor techto prvku v RAGE. Ale autori se rozhodli ubirat jinym smerem. NO A ! :-) Vubec mi to nevadi pripravili pro nas uchvatnou podivanou a vubec nevadi ze jsem uz toho stravil 20 hodin sveho casu. Je to zabavne a ohromujici a veskera linearnost jde stranou:-) Hru jsem znova rozjel na tezssi obtiznost a stale me bavi. Coz se u jinych podobnych her rict neda. Konce jsem taky zazil hoooodne horsi tak o cem se bavime? *12*
    • martin.mirejovsky
      Souhlasím, i když osobně jsem to ještě nedohrál. Mám už odehráno něco kolem 20 hodin a pořád nejsem u konce. Ale je fakt, že si hru užívám, šmejdím v každém zákoutí a plním všechny dostupné úkoly. Můj dosavadní dojem je takový, že Rage byla letos dosud nejlepší koupě, jakou jsem uskutečnil. I přes prvotní technické potíže je hra výborná a zábavná, což je pro mne to hlavní ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit