Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou skvělá hra, kterou docení až pozdější generace a určitě se stane kultovní. Geniální pocta vietnamským veteránům, zasazená do inovativní grafiky a nesmírně chytlavý herní systém, to vše z toho dělá herní perlu, kterou recenzentské lamy nedokáží docenit. Pořád lepší a ucelenější zážitek, než Skyrim, Zaklínač a podobná zvěrstva pro malá děcka. Jdu to hrát už potřetí a vám radím udělat to samé.
    • o zaklínače se neotírej *3*
    • vojtaruzek
      To myslíš vážně nebo si děláš srandu?
      • Mart9
        přesně na tebe čekal.
  • Thornwald
    To , že se mi seknul prohlížeč a program chrome přestal pracovat při čtení recenze beru jako znamení :D
    • Ber to ako systemovy problem na tvojej strane
  • MrSanta
    Tož za mě za dva body. Jeden za hudbu a jeden za tu nádherně tupou postavičku Ramba pro předobjednávky.
    Bazíruji na videorecenzi. Jestli nebude videorecenze, tak sem už nepáchnu a emigruju do JD banánistánu.
    Doporučuji redakci vynaložit veškeré úsilí a tuto hru sehnat jako přílohu do Levelu (nejlépe dubnového). Byl by to znamenitý reklamní tah. Určitě by to vzbudilo celosvětový rozruch. Minimálně u jednoho glosátora *1*
    PS: přijde mi, že Ramba pro hru nemodelovali podle Silvestra ale spíš podle Weird Ala Yankovice *15*
  • A vůbec, která hra s "The Video Game" v názvu se kdy povedla?
    • RazorProduction
      Spiderman 2 the movie game ps2 je dotet legendarny spiderman vecinov same 8 a 9tky v recenzich *3*
    • Spades
      Walking Dead
    • Ghostbusters
    • CRYPT
      Godfather 1cka se mi moc libila
    • Za me teda King Kong a pak jeste Godfather :)
      • Čest výjimkám a hanba mi, že jsem si na tyhle dvě dobrý hry nevzpomněl.
      • Mart9
        Jo, King Kong, pro mě jedna z legendárních her, na které velmi rád vzpomínám. Byla to fakt super hra.
    • MikeiXX
      Když už nic, tak alespoň The LEGO Movie Videogame je super! :)
  • Výborná hra, už to jedu po třetí. Výborná grafika, až na postavy Ramba a Trautmana, dobré vylepšování skillů Ramba, super atmosféra a dobrá znuvuhratelnost díky Trautmanovým výzvám. Fakt super 9/10. Určitě doporučuji.
    • že ty sis to koupil za plnou cenu a teď se ke stejný chybě snažíš nalákat další důvěřivce?! :D
    • Naprosto s tebou souhlasím. Hra se mi taky líbí. Konečně hra podle filmu, kde jsou poznat lokace. Na ovládání si člověk musí zvyknout, ale po chvilce hraní se to dá.
  • oktavius66
    No upřímně řečeno: Nic jiného jsem nečekal... Od prvního videa mi to bylo předem jasné, že to takhle dopadne. Konec konců- jak asi dopadají hry, které mají v názvu The VideoGame ? *1*
  • spook.y
    Jediné plus: Jde to odinstalovat !
  • full recenze na hlavni strance? to si clovek proste musi precist ;)
  • ringmancz
    nepřipadalo v úvahu hodnocení 0?
    • taky si myslim.. ten soundtrack je filmovej takze bod za pouziti filmove hudby nevim nevim.. ale jo.. bod za pouziti filmove hudby bych nechal.. tim to skazit nejde... :D
  • mikezz
    Pripájam sa k žiadosti o vysoko intelektuálne riešenie videorecenzie od pána Grygara na toto postkonceptuálne dielo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit