Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "A protože vám mohu svatosvatě slíbit, že o Rambo The Video Game se už na Games.cz neobjeví nikdy ani písmenko...", Martin Bach, GC 2012 dojmy. A od té doby se zde objevily další čtyři články plus recenze. Poučení? Svatosvatě nechť slibují jen svatí.
  • já to smažím na xboxu 360 a docela mě to baví.........jen si předtím musím dát pět panáků zelený, pak to nemá chybu *3*
    • Ristoro
      Haha :D:D. Taky mě to napadlo, že ta hra může posloužit jako taková pi*ovinka na chlastačky.
    • frag.ment
      No tak jako 5 panaků ještě než se dostaneš do menu a pak mít hlavně dostatečný zásoby, aby u toho náhodou člověk trošku nevystřízlivěl ;-)
  • 1 to je taková blbost, jako když dali Skirym 10 . Skutečně tu recenze slouží jen k pobavení publika
  • Veskoslav
    A dostal ten, co to musel dohrát aspoň dort?
    • The cake is a lie :(
  • Zajímavé, tady dostal Rambo the Videogame 1/10 a na moviezone dostaly Babovřesky 2 taky 1/10 :D
    • na Babovřesky se včera stála v kině malá fronta, tohle si taky určitě najde díky značce spoustu zákazníků
      • Nebo ti lidi prohráli sázku.
      • KIMCID
        A neděla ramba taky troška?
  • video recenze , or GTFO *10*
  • Jack1947
    Prekvapeni , ja cekal aspon 2-3body.

    Takze adepta na nejhorsi hru roku by jsme meli. *4*
    • Myslím, že máme už i vítěze :D
  • Tahle hra ma 100% protipiratskou ochranu je tak spatna ze to ani nikdo nestahuje
    • MrSanta
      Já to vidím přesně opačně. Tuhle hru si stáhne spousta lidí, aby se přesvědčila jestli je fakt tak děsná. A vydavatel pak bude úpět jak za malé prodeje může pirátství *15*
      • Přesně *3*
  • Cosi
    Tak a teď ještě recenzi na X Rebirth *4*
    • Recenze na X Rebirth bude těžká a nebude odpovídat pokud autor nehrál předchozí díly, ale už yby to chtělo nějakou CZ/SK recenzi
      • Jinak mám dojem že někdo z redakce je celkem dost velkej fanoušek X serie. Tuším že Petr Poláček ale nejsem si jistej.
      • Pochybuji že budou dělat recenzi na x Rebirth v takovém stavu v jakém momentálně hra je. Tipuji že počkají až bude hra pořádně opatchovaná. Což bude ještě nákou dobu trvat.
  • seprah
    za jedna? tak to musím mít *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit