Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rockstarům to možná ještě odpustim, když teda vydaj RDR2 a GTA 6 na PC, sice mě štvou jak dělaj jen online obsah a kašlou na single dlc, ale aspoň ten content na PC jde diky modům odemknout i do singlu, na konzolích smolík. Ostatní jako Ubihnus a Origin ignoruju a jejich hry nehraju
  • TheGGG
    no jo, proč nemít milion klientů a na každým jednu hru? Za chvíli si kdejaké studium z horní-dolní vytvoří vlastní online sociál službu a já si budu muset jak kr*tén vytvářet bazilion účtu a pamatovat si bazilion hesel.... zlatý steam, kéž by bylo vše na steamu---
    a toto by se za první republiky nestalo, zlatej masaryk....
  • Morraw
    Pro velké vydavatele je to logický vývoj, když nechcou nechávat peníze Steamu za jejich největší značky. U nich si to také můžou dovolit. Většina herní produkce ale zůstane na Steamu. Pochybuju, že ostatní klienti se dokážou dostat na úroveň Steamu. Nejblíže je GoG, ale ten má unikátní obsah a jeho podporu a jako takovým konkurentem stále není.

    Samozřejmě mít jen jednoho klienta by bylo fajn, ale vztekat se kvůli dalšímu nebudu. První mám Steam, Uplay. Něco málo na Originu a na GoGu jsem hrál jen Zaklínače.
    • CRYPT
      Muzes mi rict v cem ma GOG unikatni obsah? Vsechno co je na GOGu je i na steamu
      • Morraw
        Všechno ne (namátkou Black Isle rpg, neverwinter nights, ultima a hromada dalších). GoG se hlavně specializuje na starší a nezávislé hry a jejich podporu podpořenou extra obsahem (manuály, mapy, soundtrack atd).
  • Chápu, že u Homolů doma jsou z nového klienta nadšení (uvažování většiny herních žurnalistů se s mým zcela míjí už asi 10 let), ale já osobně rozhodně nechci další nesmyslný DRM/reklamní prográmek, ve kterém budu mít jednu nebo dvě hry, a jinak bude jen na obtíž.
  • XorxoxTalarius
    Nevim proc se autor rozplyva nad tim ze je dobre ze kazdy vydavatel ma sveho klienta, nevim jestli si to uvedomuje, ale to neni konkurence Steamu, momentalne jedinu konkurenci Steamu je akorat GOG, protoze se snazi prodavat hry od vsech vydavatelu. Tim ze budu mit svuj privatni obchod kde budu prodavat jen svoje privatni znacky a sem tam nejakou blbost neudelam konkurenci Steamu. To je nesmysl.
    • Overwatch
      Hm, to taky nevím, protože se tam nad ničím takovým nerozplývám. Dokonce tam ani neřeším kdo/jestli/jak konkuruje nebo může konkurovat Steamu. Nečetl jsi nějaký jiný článek?
      • XorxoxTalarius
        Mysleno jak Tychus pise. *3*
      • Z článku to tak působí, ale třeba to tak nebylo myšleno a je to jen blbě napsané
  • Spades
    Jako mít 10 různých klientů je ještě půl bídy, ale mít jen 2 klienty ve VR už je docela peklo :D
    Oculus Home a SteamVR se ovládají úplně jinak, neustále se hádají a zobrazujou mi bariéry z obou klientů zároveň.
    Doufám, že tohle vyŕeší, protože jakmile si začnou studia publikovat VR hry na Originy, Uplaye a bůhví co, tak to bude fakt peklo :D
  • SalemCZ
    Jak to má GTA s tím jejich Social Club? Jako nechce se mi u RDR2 mít Social Club a ještě klienta na nákup od 2k, možná ještě by to mohlo být Steam,2k klient, Social club najednou.
    • Neboj nebudeš, protože PC verze RDR2 nebude :-)
  • Vybavuji si kritický článek z doby kdy přišel Steam kde dotyčný psal, že to dopadne tak že každá hra bude mít svého klienta. Přesně takhle to dopadlo.
  • Jestli to tak půjde dál, tak ze Steamu bude brzo Netflix, velcí vydavatelé jej opustí a zbudou mu jen menší tituly a nebo vlastní tvorba... (Ehmm Vlave, vlastní tvorba, dobře to jsem přehnal. *1* )
  • A teď by měl přijít někdo kdo vytvoří klienta pod kterého spadnou ostaní klienti.Ale bojím se že by brzy vznikli klienti co by s tím prvním nadklientem nepolupracovali a bude potřeba vytvořit dalšího klienta nad nadklienty.........
    • SalemCZ
      takovej Ballot screen.
    • Neco takovyho uz dela napr. Razer Cortex :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit