Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ja hry kupujem no je pravda ze toto som nekupoval ... ano chyba tam trebars MP ... ale to je asi vsetko ... keby tam dali MP tak tuto hru by mali ovela viac cenit ... a keby dali ktomu otverny svet jednoznacne jedna z najlepsich hier tochto roku ... no uvidime ci daju novy titul .. urcite im to vytkli viaceri hraci ich niekolko chyb ktore spravili a poucia sa a dalsi diel bude uplne prerobeny a suprovi
  • Rorschah
    Vy kteří tady tvrdíte, že tohle je výborná hra - recenze se nevztahuje na WAREZ verze. Jasný,chápu že pokud si to stáhnete,tak si konzumně zahrajete a máte radost. ale tahle hra se nabízí za PLNOU CENU a nenabídne adekvátní zážitek. K tomuhle slouží recenze, aby uživatel nevyplázl litr za něco takového jako je tohle. Osobně jsem Armageddon hrál, a můžu s klidným svědomím říct, že je to propadák. To, že tam funguje fyzika a vypadá to celé hezky, ještě neznamená, že je to pecka a že to funguje jako celek (= dobrá hra). Když vývojáři vytahnou starý engine z Guerilla, naplácají na něj kilometry podzemních chodeb stereotypního vzhledu,(och bože jak já zuřil než sem se dostal na povrch), nepřinesou žádnou inovaci a ještě mají drzost prodávat to jako plnohodnotnou hru... uspěla by sotva jako datadisk.
    Až budete hry kupovat, tak pochopíte jejich hodnotu.
    • Rorschah
      Já neříkám že všichni jsou piráti! ani můj příspěvek nic takového nenaznačuje ! Mluvím jen všeobecně o tom, že recenze VŽDY slouží k tomu,aby vydělajávající člověk nehodil prachy do kanálu. Se*e mě,že když tady člověk vyjádří svůj názor,tak se objeví vždy někdo,kdo to překroutí! můj příspěvek jasně říká, že prachy které jsme dali cca před dvěma lety za KVALITNÍ gamesu, dáme dneska za TAKOVÝ SH*T jako je armageddon. Opakuju, že armageddon je jen recyklovaný kus guerilly, ale to asi většina z vás nechápe.. A přesně kvůli lidem, kteří shltou každou pi*ovinu co vyjde, jdou herní kvality do hajzlu. Proč se namáhat s vývojem KVALITNÍ hry, když se těm trotlům líbí i sebemenší šmejd? Já osobně zažil KVALITNÍ hry, jenže tahle generace má měřítko KVALITY trošku někde jinde jak tak vidím...
    • pod tohle bych se podepsal... pro někoho je recenze a fórum pod ním jen místo kde se svádí boje mezi fanoušky cod a wowka (hodně zestručněno :) nebo prostě vtipně napsaný článek o něčem co už máte dojete.... toto platí i pro mě *8* ovšem pak jsou tu lidé slušní... kteří si prací vydělají peníze a pak potřebují radu od geeků z games za co to uvalit? mě se tohle líbilo ale dát zato litr tak bych určitě mluvil jinak... pořád ale lepší jak dát litr za Duka. Dát litr za Duka tak druhej den startuju torenty a moralka muze jit do ....
    • Všichni jsou piráti, jenom já jsem svatoušek. To tu ještě nebylo. Věř ale tomu, že pokud je hra blbá, tak to vždycky zmíní spíš piráti, kteří nad "stahováním strávili spoustu času", než kupující člověk, který hledá něco dobrého. Tobě hra nesedla, ostatním třeba jo, proto ale ještě nemusí být warezáci.
    • Ja se bavil vice nez u vetsiny her za stejnou cenu (700,--). Predchozi dil byl sice o neco lepsi (pribeh), ale tento je IMHO vice zamereny na destrukci prostredi, ve kterem se zaroven i pohybujes, coz je super.
    • Pokud si podle hloupé recenze koupíš zajíce v pytli za litr, tak jsi id*ot. Navíc tě nikdo nenutí kupovat to den po vydání za plnou palbu. Hra mě bavila, tutíž si ji na Steamu za měsíc ve slevě koupím. Navíc recenze je tězce zaujatá a psal ji člověk, který hru nehrál.
      • Rorschah
        Netvrdil bych tak silná slova, že ji nehrál. zaujatá možná je,ale řekl svůj názor. a já tvrdím taky,že za ty prachy nestojí. s Guerillou se nedá srovnávat.
  • tak len blb moze recenzovat hru a daj jej 5 bodov ked na ostatnych servroch jej dali od 7-8 bodov ... debilna recenzia vobec ... tato hra je oproti dukovy hotove zlato ... uzastny pribeh mnozstvo efektov vyborna grafika a skvele prostredie hre davam 80% tato hra sla z dobov jedine preco ma to trochu urazilo bolo lebo nedali otvoreny svet viem ze nechceli odbocit od privych cisel ... ale na tuto hru uz patril otvoreny svet a ked vam poviedia ze tato hra je kokotina tak kokotina je on sam ,,, je to skvela hra jedna z lepsich tochto roku ... urcite si ju zahrajte
    • Vis co, ty BLBe, tahni na slovenskej server a neotravuj tu svejma kecama slusny lidi! *6*
      • On by ti zas mohl říct, ať táneš na nějakej dětskej server. Na jehož úroveň ses inteligencí svého příspěvku sám pasoval ;)
  • rancor1223
    Vzhledem k tomu že se se všemi recenzemi zde většinou celkem dobře shodnu, tahle mě vysloveně překvapila. 5/10? To jako vážně? Recenzent měl asi blbej den, protože horší recenzi už vyplodit nemohl.. Zmíněné hledání chyb je neuvěřitelné, připodobňování k jiným filmům/seriálům/hrám, které je často zcela zcestné - Magnet gn = Gravity gun? No tyhle dvě zbraňe nemají nic společného, opravdu vůbec nic.. Jedině to že s Magnet gun si užijete podobné množství zábavy :D..

    Mě hra teda dostala, po dlouhé době zase pořádná střílečka (DNF jsem ještě nehrál). Pravda koridor není zrovna výhra, ale že by vysloveně vadil to rozhodně ne.. Emzáci jsou zajímaví, ale proti hráčově palebné síle zcela bezmocní :D. Střelba je celkově super, já si zatím nemůžu stěžovat! Já bych hodnotil 75%!
    • Souhlas. U hry jsem se velice bavil.
      Prijde mi, ze recenzent hru hral na easy a jeste u toho cheatoval (probihani lvlu). Pak by me to asi take nebavilo. Projit celou hru s raketometem?! Ja zbrane docela dost stridal (magnet gun a kladivo jsem ale mel vzdy po ruce).
      Nevim, jestli jsem v recenzi neco neprehledl, ale recenzent uplne zapomnel na specialni schopnosti postavy... Ale kdyz hru probihal, nejspis ani nemel dostatek materialu na upgrade...
    • Naprostej souhlas. Výborná hra. Hrál jsem ji hned po DNF a prostě jsem nevěřil vlastním očím/uším/rukám. Duke je uplně někde jinde. Asi 10let v čase zpět. Hratelností i grafikou. Kdyby to nebyl Duke, tak napíšu, že DNF byla k*kotina, ale to mi respekt k Dukovi nedovolí..
    • Jen bych podotknul, že recenzent se zcela minul svým povolání. Původně jsem chtěl okomentovat všechny dementní výroky v recenzi, ale nakonec můžu jen konstatovat, že je CELÁ úplně zcestná.
  • Ja tedy zkousel jen DEMO a nepripadalo mi to hrozne, mozna proto, ze to byla jen zabava na par minut...
  • Hra je k nicomu, totalne bečko, 5 bodov hru presne vystihuje
    • Jsi d*bil. To tě přesně vystihuje.
  • no teda horší recenzi jesem už dlouho nečetl. Hledání chyb za každou cenu, žádná objektivita, politický kecy, který nemaj v recenzi co dělat a trapný srovnání s HL2 (ne, HL2 opravdu nemá patent na všechno a samo toho taky dost skopírovalo,magnet gun vs gravity gun má toho společnýho asi tolik jako letadlo s autem). Takovou recenzi byhc čekal na nějakým blogu, ne na tiscali. RFA má svoje chyby a nedotaženosti, ale taky spousty předností, který si zaslouží ocenit. Dobrá recenze je třeba na hrej.cz.
  • Zbraně - "Buď jsem s nimi nebyl přesný, anebo jsem si nebyl schopen zapamatovat, jakou munici pro ně sbírat." Tak tahle věta dokazuje, že recenzent buď hru vůbec nehrál a nebo je totální K*KOT.

    Sbíráme totiž jen dva druhy bedýnek víme?- velké (munice do všeho) a malé (munice jen do kulometu, bročky a pistole).

    Navíc hra mi zabrala asi 16hodin, což je slušné (na hard) a rozhodně jsem se bavil mnohem víc než u Duka. K tomu připočtěme moc pěknou grafiku, malé nároky, docela vtipné dialogy a hlavně destrukci téměř všeho. Přiznávám, že story není nijak breath-taking, ale neurazí. Rozhodně 7 až 8 bodů si hra zaslouží.

    Proč píši recenze lidé, kteří si nejsou schopni zapamatovat 2 (slovy opravdu - DVA) druhy bedniček ve hře?
    • to mě taky pobavilo :) Ještě jedna perla je jak si recenzent stěžuje, že si může rozstřílet podlahu pod nohama. To je opravdu takový nemehlo? A to neustálý hledání srovnání s jinejma scifi hrama? Copak tam vykradli odjinud? Na to jak je design emzáku vyčerpanej a jak je těžký přijít s něčim zapamatovatelným, se jim výborně povedly jednotlivý frakce a stroje. Oproti Guerille je vylepšená grafika (+podpora dx11), propracovanější modely a zbraně(postavit všechno znovu pomocí nanoforge dává hře novej rozměr, to ani nemluvě o magnet gun s kterou se dá vyhrát na dlouho). To je slušná evoluce, příběh neurazí, jen škoda linearity. Bejt tohle v otevřeným prostředí s postraníma úkolama, tak je z toho jedna z nejzajímavějších her roku.
  • Kdyby radši dělali Freespace :/
  • To stejny jako u Vavry - recenze na urovni blesku. Uz ten prvni odstavec svedci o tom, ze autor zrejme si potrebuje neco vylejt, nez by psal o hre. Kdyby se v prvnim odstavci rozepsal o Dukove historii (a ze deset let je dost materialu) misto svych potroublych myslenkovych pochodu, udelal by asi lip.
    Navic ten krecovity smysl pro humor... Ja jako chapu, kdyz nekdo nema smysl pro humor. Trochu se mi uz rozum pozastavuje nad tim, proc Duka recenzuje clovek bez smyslu pro humor. Ale u tohodle jsem se zasek uz uplne... *2*

    Jako sem chodim si cist rad. Design byl prvne prehlednej, nez oci palici eurogamer. Chvili jsem si zvykal na novej, ale budiz. Jenze posledni dobou tak srac*ovitej obsah... Tohle uz fakt cist jen ze zajimavosti a zvedavosti, kam se tohle muze az dostat.
    • Rorschah
      mno Vavra zase ale vi o cem mluvi ...
      • Ale jasne. Vzdyt to je zkusenej herni vyvojar *1* *1* *1*
    • Pardon. Nikoli o historii Duka, ale o historii Red faction a jak se casem menil styl hry. sem se zasek. Ale posledni dobou si ze zdejsiho obsahu zacinam pamatovat spis formu podani, nez obsah. Cim to? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit