Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jó, kdyby na každym kroku nebylo milion bestií, který se pohybují rychlostí světla, možná by mě ta hra i bavila.
  • Odulin
    No...mě hra baví. Beru ji jako naprostou oddechovku po práci. Prostě jdem chvíli kosit emzáky v krásné grafice se zničitelným prostředím(ta se mi upřímně líbí). Tím ale nechci hru nějak ospravedlňovat. Autor má recht, že nic pamětihodného nenabízí, ale zas si myslím, že zabaví.

    Těch 5/10 mě nejprve trochu zaskočilo, protože tuhle známku poslední dobou vídám tak málo, že je to pro mě už skoro synomum odpadu, ale budiž, když přísně, tak přísně....jenom jsem zvědavej, jestli tenhle trend udržíte. *3*
  • Jak vidím po posledních recenzí se někam vytrácí objektivita. Duke Nukem Forever více proužků více adidas že!?! :DDD
  • Co to je za úvod recenze - nic proti jeho samotnému obsahu, který může odpovídat realitě mnohých měst, ale cpát to do recenze? .. Jakože dobře, přinejměnším spestření, ale jako by to poukazovalo na to, jak má recenzent plnou hlavu jiných problémů a už docela etablované komplexy, které si zde veřejně filtruje?

    A reklama mezi jednotlivými komenty na KSČM? Hahaha ... no nevím. *12*

    Jinak na samotné hře je cenná především destrukce, singl za moc nestojí, nicméně na vyblbuntí oka - souhlas s hodnocením.
  • Preed
    Sa to to tu neda citat,dementi co furt riesia nejake dementne cisielko pri recenzii a ake cisielko tam mal DNF a vobec,bavila vas ta hra?super,nikoho to nezaujma,recezent dal tolko,kolko uznal za vhodne,nie je to ziadna konspiracia voci vasej osobe(hra ma vobec nezaujma,nikdy som ju nehral a hrat nebudem)
  • Sakra Duku! Byl si až moc dobrej...
    • DNF se stane synonymem pro nadprůměrnou hru, žádná hra to teď nebude mít lehké, ani nechci vidět hodnocení Zaklínače 2 nebo La Noire, kdyby vyšly v době po Djůkovi *1*
  • nemohli jste to recenzovat ve verzi x360/ps3, na počítači to stojí za starou bačkoru
    • A na to si přišel jak ? *7*
  • Já nechci rejpat jo ale tohle je v poslední době hra která mě vážně zabavila po celou dobu hraní. Žádný stereotip se nedostavil jako to u mě bývá zvykem...Grafika super,znovu hratelnost ještě lepčí,příběh není špatný,je to menší satisfakce za Gears of War...jako já byl spokojenej..u mě tahle hra zvítězila na plnné čáře!!!
  • Pánové, vy si asi neuvědomujete, že 5/10 znamená průměr.
    6/10 - je to lehce nadprůměrné
    7/10 - stojí za koupi, tuhle hru si zapamatujete
    8/10 - bomba na kterou se bude dlouho vzpomínat
    9/10 - vynikající "hra roku"
    10/10 - ORGASMUS
  • Pro srdcaře určitě žádný lepší počin, ale na odreagování taková kratší záležitost s možností ničit téměř vše, docela se mi to líbilo, i když to vybočovalo lecčím z normy stejných a stejnějších fps, zase oproti panu Dukovi mě tohle bavilo víc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit