Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    jinak, pamatuji si, že za každýho tisícátýho fanouška na FB jste na nástěnku hodili amatérskou recenzi...4200 a něco a furt nic...tak šup šup...nebo jste to frkli k zapomnění? *5*
    • Protože amatérské recenze jsou nyní na hlavní stránce. Třeba tenhle pokus nebo Alice, to je ryzí amatérismus.
  • tak ja hry kupujem no je pravda ze toto som nekupoval ... ano chyba tam trebars MP ... ale to je asi vsetko ... keby tam dali MP tak tuto hru by mali ovela viac cenit ... a keby dali ktomu otverny svet jednoznacne jedna z najlepsich hier tochto roku ... no uvidime ci daju novy titul .. urcite im to vytkli viaceri hraci ich niekolko chyb ktore spravili a poucia sa a dalsi diel bude uplne prerobeny a suprovi
  • Ja tedy zkousel jen DEMO a nepripadalo mi to hrozne, mozna proto, ze to byla jen zabava na par minut...
  • To je teď nějaká nová móda, dávat áčkovým hrám průměrné hodnocení?
    • Očividně nebude áčková *3*
      • No, podle gameranking.com je k dnešnímu dni průměrné hodnocení 76.25%.
  • Pro srdcaře určitě žádný lepší počin, ale na odreagování taková kratší záležitost s možností ničit téměř vše, docela se mi to líbilo, i když to vybočovalo lecčím z normy stejných a stejnějších fps, zase oproti panu Dukovi mě tohle bavilo víc :)
  • MrSanta
    Mňo, tak mi to nedalo a recenzi jsem si taky přelouskal, i když mě tahle hra vůbec nezajímá. Z některých autorových myšlenek mi zůstaval rozum stát, ale celkově mi až tak hrozná nepřijde. Jenom to věčné ohánění se klišovitým příběhem je už trochu klišé *1* a podle mého Magnet Gun zas až tak stejný s Gravity Gunem není.
    Hodnocení hry těžko komentovat, podle síry z recenze mi přijde, že těch 5 bodů odpovídá. Hru jsem nehrál, takže se nemůžu vyjádřit k případným nepřesnostem v recenzi jak jsou zmíněny v příspěvcích.
    Číslo na konci recenze je pro mě pouze orientační hodnota, text recenze je důležitější. Doufám, že se v nastoleném přísném režimu bude pokračovat a měřit se bude všem stejným metrem. Teď je v tom krapet guláš, protože stejná věc se některé hře vyčte a u jiné se o tom recenzent ani nezmíní. Uvidíme co přinese budoucnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit