Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pánové, vy si asi neuvědomujete, že 5/10 znamená průměr.
    6/10 - je to lehce nadprůměrné
    7/10 - stojí za koupi, tuhle hru si zapamatujete
    8/10 - bomba na kterou se bude dlouho vzpomínat
    9/10 - vynikající "hra roku"
    10/10 - ORGASMUS
  • nemohli jste to recenzovat ve verzi x360/ps3, na počítači to stojí za starou bačkoru
    • A na to si přišel jak ? *7*
  • Preed
    Sa to to tu neda citat,dementi co furt riesia nejake dementne cisielko pri recenzii a ake cisielko tam mal DNF a vobec,bavila vas ta hra?super,nikoho to nezaujma,recezent dal tolko,kolko uznal za vhodne,nie je to ziadna konspiracia voci vasej osobe(hra ma vobec nezaujma,nikdy som ju nehral a hrat nebudem)
  • dost casto dam na recenze games ale tentokrat nemuzu souhlasit ta hra je pecka a to ze je na jeden vecer???? no druhej uz u ni sedim a to jsem se vcera nezastavil a to ani naveceri ne :D
  • Ahoj mám takový problém nevíte kam vložit cd key?
  • tak len blb moze recenzovat hru a daj jej 5 bodov ked na ostatnych servroch jej dali od 7-8 bodov ... debilna recenzia vobec ... tato hra je oproti dukovy hotove zlato ... uzastny pribeh mnozstvo efektov vyborna grafika a skvele prostredie hre davam 80% tato hra sla z dobov jedine preco ma to trochu urazilo bolo lebo nedali otvoreny svet viem ze nechceli odbocit od privych cisel ... ale na tuto hru uz patril otvoreny svet a ked vam poviedia ze tato hra je kokotina tak kokotina je on sam ,,, je to skvela hra jedna z lepsich tochto roku ... urcite si ju zahrajte
    • Vis co, ty BLBe, tahni na slovenskej server a neotravuj tu svejma kecama slusny lidi! *6*
      • On by ti zas mohl říct, ať táneš na nějakej dětskej server. Na jehož úroveň ses inteligencí svého příspěvku sám pasoval ;)
  • Jó, kdyby na každym kroku nebylo milion bestií, který se pohybují rychlostí světla, možná by mě ta hra i bavila.
  • me popravde tohle ale bavilo vic nez DNF ale ne o moc, celkove ale se me zda ze oproti RFG to ma nejaky takovy neuspokojivy konec... (u DNF sem citil neco podobnyho) nicmene nebejt destrukce tak tomu dam taky 5/10 ale tak precejenom kdyz to clovek hraje tak maximalne 1-1.5 hodinky denne tak to jde pak mi to pripadalo ze to je porad to same a docela jsem se tesil nakonec ty hry ale celkove kdyz to nehraju moc dlouho tak 6+/10 (puvodne sem chtel napsat 7-/10 ale to asi zalezi na nalade...)
  • p.AdamoKitini
    Ja bych s recenzentem naprosto souhlasil.Uz to neni takova zabava jako byla Guirella.
    Zacatek hry se mi libil a kdyby to tak zustalo az do konce hry,byl bych spokojeny.
    Ale jakmille se dostane hrdina do Jeskyne,uz je to nuda.Stale stejni protivnici kteri utoci v hordach a stale stejne ukoly.Opravte to a opravte tamto.
    Snad se dockame pokracovani,ktere bude opet tak dobre jako byla Guirella.
  • Myslím že to poslední dobou s těmi průměrnými hodnoceními přeháníte.
    • Vycházejí-li, podle názorů recenzentů, průměrné hry, pak si zaslouží průměrné hodnocení. I kdyby se půl roku vkuse dávalo 5/10 tak co jako?? Ono je to nějak limitováno? Tvůj příspěvek jé úplně mimo a moc dobře nechápu, co ti vlastně vadí. Narážíš snad na neobjektivitu? V tomhle odvětví ale objektivita prostě neexistuje, existuje pouze subjektivní názor, který může, v závislosti na zkušenostech, schopnostech, vlastnostech a rozumnosti recenzenta, mít různou hodnotu.
    • me taknejak prijde ze nekterym nahypovanym (marketingove mastny hre) kravovinam se dava 8-9/10 a pak takovym hram ktery az o tolik spatny nejsou (dejme tomu 7/10) se da hrozne malo :D

      nestava se to teda nejak casto ale sem tam mi to tak prijde (mozna to je naladou recenzenta nebo proste preference)

      mozna by bylo fajn kdyby hru melo vic recenzentu toho webzinu a kazdej tam vypsal - a minus zasebe (v ty redakci) ono by to mozna udelalo lepsi predstavu o ty hre a vic by se eliminovaly takovy ty "naladovky" to se mi stalo hodnekrat ze sem par her v urcitym obdoby odsoudil jako braky a pak po nekolika mesicich je zkusil opetovne a najednou tak spatny se mi nezdaly...
    • smejki
      Profesor Gauss by nesouhlasil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit