Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak vidím po posledních recenzí se někam vytrácí objektivita. Duke Nukem Forever více proužků více adidas že!?! :DDD
  • Odulin
    No...mě hra baví. Beru ji jako naprostou oddechovku po práci. Prostě jdem chvíli kosit emzáky v krásné grafice se zničitelným prostředím(ta se mi upřímně líbí). Tím ale nechci hru nějak ospravedlňovat. Autor má recht, že nic pamětihodného nenabízí, ale zas si myslím, že zabaví.

    Těch 5/10 mě nejprve trochu zaskočilo, protože tuhle známku poslední dobou vídám tak málo, že je to pro mě už skoro synomum odpadu, ale budiž, když přísně, tak přísně....jenom jsem zvědavej, jestli tenhle trend udržíte. *3*
  • Řekl bych že po náročném dni v práci mi tahle hra docela zvedla náladu *5* Přeci jenom sesypat na hlavu šmejdů z vesmíru trochu marťanskýho šrotu je docela zábava, i když opravdu tak na hoďku denně. Jinak Guerilla je v mnoha ohledech lepší. Ale myslím že 6/10 by si hra zasloužila.
  • On je krásný příklad že ty očekávaný tituly jako je Alice, Red Faction a Hunted recenzují veskrze pro mě neznámí autoři, bral bych kdybych v té recenzi našel odůvodnění pro tak průměrná hodnocení, bohužel je tam nenacházím. Proč to nezrecenzuje někdo se staré gardy jako Grygar, Poláček nebo Bach? U těch bych našel odůvodnění pro vyznění recenze ale zde...
    • montatatana
      O nijak zvlast ocekavane tituly ani v jednom pripade nejde.
  • exoslav
    pořád mi hlava nebere, proč dostalo CoD:BOPS 7čku...
  • Myslím že tento díl jen vystřel do tmy, hrál jsem všechny RF a musím říct, že tento počin byl hrozný, proč mussíme pořad zabíjet alieny a být v jeskyních.Je to velká škoda , moc jsem se těšil a je to děs běs.Plně souhlasím s recenzí, za mě osovbně tak 5/10 nekupovat je to moc špatné!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Jediné co se podle mě zlepšilo od Guerrilly je nasvětlení a jiné zbraně. Zbytek hry stojí za prd - zdraví se doplňuje prakticky hned po tom, co ubude, ještě jsem nenarazil na situaci, kdy by mi došla munice, hru stačí bez jakéhokoliv přemýšlení proběhnout s prstem na Tab (stisknutím se zobrazí trasa k dalšímu checkpointu).
      Guerrillu mám už rok a není týdne, kdy ji aspoň na 10 minut nezapnu a nepokochám se freeroamovou destrukcí všeho. V Armagedonu jsem střelil do komínu, který už byl za tunelem pro hráče a neodlítla z něj ani tříska.
      S hodnocením více méně souhlasím.
  • Mno hru jsem nehral, ale recenze jako takova nestoji za nic je to takovej zmatenej jen na hledani chyb zaměřenej patvar. Mimochodem jak mam verit nekomu kdo pomlouvam dungy z Gothicu 1, kterej jsmem hral nekolikrat a na zadnej zasek ohledne hledani cesty si teda opravu nevzpominam. *3*
  • krunoslav
    nebudu psát co si myslím o recenzi, ale spíše své dojmy..tuto sérii mám rád od začátku..ničení věcí je tak zábavné..je to zábavné, pokud to má smysl..u minulého dílu bylo ničení obřích struktur lahůdkou a navíc dobře odměněnou šrotem..nyní se šrot ve větším množství válí poschovávané kolem a budovu nemá cenu ničit ani kvuli tomu, že by v ní byli nepřátelé..oni totiž lezou a skáčou po všem..ze začátku sem byl docela potěšený s grafiky, padajících a vybuchujících věcí..to trvalo asi hodinu a potom se dostavila nuda se stejným průběhem..přijdu do jeskyně, vylezou obří stvůry, vylepšující útočící marťany..stvůry zničím, marťany rozdrtím o všechno možné magnetickou puškou, tou samou puškou lehce rozbořím všechno co se dá, posbírám poschovávaný šrot, obnovím si schody, lávku, most a hurá do další stejné lokace..možná si to dělám sám, ale vůbec mne nenapadá jiný způsob jak to hrát a to je po zmlsání minulým dílem dost málo..více grafického pozlátka, méně zábavy..ale co, dneska je to tak in:) osobně bych hodnotil jako 6/10..hezká hra, na víkend zabaví, ale kdybych za ní nezaplatil takové peníze, nejspíš bych jí nedohrál *4*
  • podla mna je problem v hlavach hracov... lebo ked vydali guirrillu tak mnozstvo hracov sa zase stazovalo ze je otvoreny svet a odbocili od predchadzajucich dielov ... tak tento diel dali linearny podla mna tiez to nebolo prave najlepsie riesenie no oni si chceli zase prilepsit u svojich starych fanusikov ... uvidime co daju ako dalsi titul mozno daju zase otvoreny svet a zase sa vam to nebude pacit ... to je uz tak , ale hlavne nic na tom nemeni ze tento titul bol suprovy a urcite si ho zahram zas co naproti DUKEMU sa povedat neda
  • Přemýšlím že tuto hru koupím, ale zajímalo by mě jak to, že tato hra dostala na Bonuswebu
    80% ze 100% a tady dostala 5 z 10. Může to být kvůli tomu že hra byla recenzovaná na rozdílných platformách? Nebo dostal Bonusweb zaplaceno?
    Opravdu by mě to zajímalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit