Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už když jsem střílel poprvé jsem měl tak 3x lepší kontrolu zbraně než chlapík v RO a to mě bylo v té době 16 let.
  • existují servery zaměřené na custom mapy.
  • http://www.youtube.com/watch?v=KXWueNg4_FM

    věr mi, že tak jak se chovají zbraně v RO1 v reálu opravdu neplatí.
  • Jestli to není rukama... V RO2 jsou ty zbraně až moc jednoduché na ovládání
  • No já třeba z SVT-40 střílel a v RO2 je naprosto přesně... v RO1 ty zbraně kopou jak šílený.. z PPŠ se skoro nedá střílet a v reálu to byla zbraň známá svojí ovladatelností.
  • Takže nový mapy asi nebudou, co? Hra jako taková mě baví.. Něco takovýho jsem přesně hledal.. Battlefield realistický neni a ArmA je až moc, takže tohle je pro mě super, ale nebaví mě pořád hrát ty samý mapy, už mě to celkem štve.. :( Potřebuju nový :D!
  • Můžu potvrdit. Darkest Hour se stále hraje a pořád to má šťávu na rozdíl od RO2.
  • vtedy ešte CoD za niečo stálo
  • Krátké gameplay videa, které tě musí přesvědčit... RO1: http://www.youtube.com/watch?v=Nc_3REIvpi4 ... Darkest Hour: http://youtu.be/6XWchMcFwfQ

    RO1 jsem už chvíli nehrál, takže nevím, jestli se to ještě hraje, ale DH se pravidelně hraje na dvou serverech, jeden tankový a jeden 29th, který bývá stabilně plný (70 hráčů) - tento server je skvělý, hodně teamplaye, dobré mapy atd.
  • Má cenu dnes ještě kupovat Red Orchestra 1 (Darkest Hour)? Hraje to ještě někdo?
    Je opravdu jednička o tolik lepší než dvojka (ve dvojce mám odehráno 100h)
  • Keyz
    U starých her je stejně problém dosáhnou věrohodnosti. Fyzika a dohled atd. tam často bývá omezen přitom to hraje v realitě velkou roli.

    Škoda, že recenzovaná hra to nevyužívá jak by mohla.
  • píše se PENlSE
  • lol ty seš mimo
  • gta 4 je lepší
  • Špíš atari 2600 *15* *15* *15*
  • rači buť rát, že si ušetřil peníse.
  • Lituji že v době RO1 jsem hrál sra*ky CoD a CoD2
  • A to jsem ještě nezmínil, jak moc rychle běží postavy ve dvojce, tady se opravdu o nějaké realitě bavit nedá... V trucmodu Classic je to OK, ale ten nikdo nehraje, takže je prakticky k ničemu
  • Dvojka je dobrá, ale mohla být mnohem lepší. Podle mě jsou zásadní chyby tyto: 1. málo prostoru pro tanky - mají na výběr pouze dvě cesty, velmi omezené bojiště a navíc to trvá tak 3 vteřiny než ze spawnu dojedete na dostřel nepřítele. 2. levelování zbraní - toto si skutečně mohli autoři odpustit, hrát 25 levelů s krátkým zásobníkem je skutečně opruz. Nábojový pás do MG34, který se fasoval standardně dostanete až na 50. levelu a to je sakra dlouhá doba, než se k němu dostanete. Úplně nejhorší věc v levelování je PTRS na nejvyšším levelu - ničí tank na jednu střelu kamkoliv, je neskutečně frustrující potkat někoho na mapě, kdo tuto zbraň má. 3. žádné vozidla pro vojáky - očividně se s nimi ani nepočítali, protože pro ně není na standardních mapách prostor...
  • Takových drobností je tam určitě víc, ale nějak mi to nevadilo, naopak mi hodně vadí Mkb 42 v Red Orchestře 2, neexistuje žádný důkaz, že by se ta zbraň objevila ve Stalingradu, navíc v té době to byla extrémně raritní zbraň. Kdyby neměla tak obrovský vliv na hratelnost, tak to neřeším, ale on je to nejlepší kvér ve hře, který často rozhoduje bitvy a autoři ho očividně dali do hry, jen aby to bylo víc cool, když je to i na krabici... Naopak tam chybí Mg 42, která u Stalingradu byla použita

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit