Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radsi ne :D i kdyz modern warfare 1 je podle me nej cod, ale tim ten tvuj vyber hasne.
  • mne to prijde vtipny, nevim co ti suchari tady maj
  • TheGGG
    Modern warfare 1 a 2 a 3.
    Black ops 1 a 2.
    Medal of honor
    Battlefield 3
    Mám pokračovat?
  • Co se ti nezdá na vyváženosti?
  • no kdyz jses Rapl tak se nedivim ,ze na takove brigady chodis . Ja se s kolegou nahore bavim seriozne a o zadnem podomnim prodeji se tu nebavim . Pouze se jsem chtel pomoct ,ale asi se pridam k tobe a budu vylocovat sajrajt na diskuze a budu si pripadat desne cool .
  • Fúúúha, to boli časy na Pterodon STREAM server v 64 ľuďoch na Vietcongu. CTFko - aj keď Vietcong nebol zas až tak reálny, ale tie postupy s úplne cudzími hráčmi boli fantastické, bez voice chatu parádna koordinácia.
  • Aha díky za vysvětlení.. Já měl vždycky nejradši Classic mod
  • Nevím, jestli to přepracovali, ale v původní RO2 to fungovalo tak, že hráči měli útočit ve vlnách na CapZony. Byl tam problém dost krátkýho časovýho omezení a umístění respownů (myslim, že tam 3 životy byly, nebo nějak tak omezený). Prostě taková "žabomyš" ani jedno ani druhý. Zábavnej mi nepřišel. A serverů, kde by běžel taky zrovna moc nebylo.
  • S hodnocenim bych nebyl az tak stedry, s kladnymi body z recenze lze vicemene souhlasit, ale zrovna u multiplayerove valecne hry bych videl jako velike zapory trojici tvorenou malym poctem map, ne uplne dobrou herni vyvazenosti a v neposledni rade zoufalou kombinaci netkodu/hitboxu.

    To nic nemeni na tom, ze je to zabavna hra a chytla me po dlouhe dobe jako maloco, vic nez samotna dvojka RO, jen ze az tak vyborna neni z duvodu pomerne jasnych i po kratkem hrani. A vzhledem k tomu, kdo ji dela, se obavam, ze napravy toho, co by napravit slo, se bohuzel nedockame.
  • Ziskavani urovni je spjate se ziskavanim bodu ve hre, ale ty se ziskavaji v daleko vetsi mire (klidne i v pomeru 10:1) tymovou hrou, zasobovanim kulometniku, zabiranim vlajecek, chranenim velitele/spawnovanim jednotky, kdyz jste velitel a dalsimi akcemi, ktere prave nejsou jen fragy.
  • Diky, tak ja se nejaky ten vecer na to kouknu, Darkest hour je hodne skvely.
  • On je v RO2 mód Countdown (tuším, že se tak jmenuje) a hraje se to tak, že každý hráč má na 1 kolo 1 život (takový Search a Desroy) a udělali to, aby si toho života lidi víc vážili a hrálo se víc takticky. Dopadlo to tak, že Countdown se vůbec nehraje a všechno se klasicky mastí na Territory...
  • Vyklánění je tak možná jediná věc, která je napřed oproti RO1. V classic módu jsou divně rozložené classy, všechny zbraně máš v nejočesanějších verzích (krátké zásobníky = kravina) a ta zásadní věc - classic nikdo nehraje... Navíc classic neřeší problém špatně navržených map a než hrát ty nové mapy = remaky z RO1, tak si raději rovnou zahraju RO1 / Darkest Hour / Darkest orchestra, kde jsou ty mapy zábavnější díky více zbraním a vozidlům...
  • no.... to je právě ono. Dát hráči jen 3 životy na mapu, hra by vypadala úplně jinak.
  • Palpatine: Koridory to rozhodně nejsou! Jde se pohybovat po celé mapě. Dokonce i předělávky klasik (Stalingrad) byly záběnější, než originál z 1. dílu, který se hrál stále stejně na stejných místech. Jak jsem psal výš, chce to menší počet hráčů.
  • Darkest Hour se v poslední době hraje dost na to, že pár měsíců nejel browser. 29th server pro 60 hráčů bývá po večerech plný, pak je tam jeden server s tankovými mapami a ještě jeden nový polský
  • to jsi mě špatně pochopil, měl jsem tím na mysli, že je jiný pohled z pozice úředníka, který prošel nějakým výcvikem a rve se v bitvě o svůj život (zemi, kamarády atd..) a pohled, který má na věc, středoškolák, kterého zajímá zábava.

    Plus mi přišlo (jen můj názor), že systém postupu v levelech trochu vybízí k hraní na fragy. Prostě mi to moc nesedí k snaze vytvořit válečný simulátor. Nebo aspoň něco na ten styl.
  • to jsou jen keci Fanboys...už jen vyklápění zpoza rohů a překážek je ohromný krok vpřed na rozdíl od RO1. Problém je v tom, že ty mapy jsou pro menší počet hráčů. RO2 je lepší po všech stránkách (classic mod)
  • Tohle neni historická střílečka, ale MP titul. Tak je ho potřeba řadit.
    Za mě na 1. místě - Project Reality - mod k BF2
    2. místo - CS:GO
    a ve skrytu duše doufám v nový Unreal / Quacke ... ale to ted neni v trendu a určitě to neni konzolová hra (nerad bych byl, kdyby ji konvertovali, jako se to stalo s BF)
  • Obe dve mam, ale moc lidi je uz nehraje :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit