Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak s tím já nesouhlasím, mně to zaměřování v jedničce přišlo v pohodě, ze začátku nezvyk, ale jak se člověk naučí, tak pohoda. Na blízku snad není potřeba zaměřovat když můžeš střílet od pasu - trochu cviku a i s flintou můžeš od pasu sejmout někoho třeba i na 20m. Mně by zbraně v RO1 přišly takové opravdovější, nedokážu přesně říct proč, ve dvojce mám vždy pocit, že mám v ruce nějakou plastovou hračku. Navíc ten účinek zbraní ve dvojce dost pohnojili, kdysi jsme to s kamarádem důkladně testovali a i s MG34 často jedna kulka do srdce nestačí, v RO1 stačila jedna rána do hrudníku nebo hlavy a nepřítel byl okamžitě kaput, navíc tam šla vystřelit zbraň z ruky, což byla super věc, která v RO2 hodně chbyí. Jestli mě něco fakt hodně štvalo na jedničce, tak to bylo sbírání věcí ze země, kdy jste často pobrali vše, jen ne to, co hráč chtěl :) Dvojka je v tomto směru o trochu lepší, ale také se mi často stávalo, že něco nešlo vzít a nebo že spadlý granát se vznášel 10cm nad zemí a procestoval takhle celou mapu...
  • Podle mě byla jednička výborná, ale dvojka mě příjde lepší
  • Navíc jednička měla některé technické chyby zbraní například PPŠ-41 má střílet z otevřeného závěru, SVT-40 má po dostřílení nábojů otevřený závěr atd.
  • Ano.Jestli tohle má grafiku jako hry na PSX,tak CoD má grafiku SEGA Dreamcast *3*
  • Nevím co se vám všem zdá na RO2 výrazně nereálnějšího než na RO1. Chování zbraní měla RO1 naprosto špatně. Zpětný ráz byl strašně přehnaný a voják nedokázal střílet během zaměřování. Jelikoš zamíření trvalo vteřinu tak človek musel čekat když v situaci ve které jde o život voják přilepí zbaň k oku. Navíc pokud jste zadali příkaz vojákovi například zamíření dřív než voják dokončil předchozí příkaz tak ho nevykonal.. ovládání bylo strašně krkolomné. Mimochodem než se do mě pustíte - mám 150 hodin na RO1 a byla to moje nejoblíbenější hra.. než vyšla reálnější dvojka.
  • Call of Duty 1 !!
  • Díky moc, v pondělí tam asi zkusím zavolat a poptám se.
  • Paulcz
    jojo ti kluci umí :)
  • Ted jsem to zkusil a parada, uz tam sice neni tolik hracu, ale je to perfektni hra a nelagovalo mi nic.
  • Tak třeba poměrny vítězství US x JAP na guadalu nebo saipanu - viz mimo jiné nedávnej patch, kde u guadalu zamkli první dvě zóny...
  • uvidis jak se ti to bude hodit . Co se tyce prace pusobej i v mimo Prazskych lokalitach ,ale nemzuzu ti zarucit ,ze ti to bude zrovna vyhovovat . Jenak se jedna prevazne o logistiku .
  • Z Prahy bohužel nejsem, sice se snažím tam sehnat práci, ale brigáda by se mi tam asi nevyplatila. Bych pravděpodobně víc projezdil než vydělal. Ale kdyby jsi mi poslal ten odkaz (prambora@seznam.cz), tak bych byl vděčný. Kouknu jak by to vycházelo.
  • Kromě lidí kteří mají radši propracovanou mp hru než přehypovaný titul která je už 3 roky továrna na peníze.
  • Tož nevím, já jsem si říkal, že Rising Storm je celkem fajn, ale teď jsem si dal pár hodin Darkest Hour na serveru 29th, sice to trošku lagovalo, protože je to v Americe, ale musím říct, že je to pecka největší *5* Teď už asi asi na Rising Storm ani nevzpomenu. Darkest Hour má sice zastaralou grafiku, ale ta atmosfére, zvuky a hratelnost to vše vyvažují. Jo a taky se mi nestalo, abych na publicu viděl tolik teamplaye jako tam. Až výjde Festung Europa, tak si dám v práci měsíc dovolenou, nakoupím pytel žrádla a budu u toho zalezlý do zblbnutí *1*
  • command42
    tie su len v zakupenej verzii...cracknuta to nema ;)
  • DeathOnVacation
    Já myslím, že to spousta blbců nepochopila.
  • Máš pravdu, já to špatně formuloval. Rok trvalo dát hru do hratelného stavu, úbytek hráčů během prvních dvou týdnů od vydání hovořil za vše - z víc než 10 tisích jich zůstalo necelé 2. Bugů je tam stále hafo i když převážně jsou to maličkosti, ale i tak občas dost otravují hru - třeba velmi špatně funkční interface, který nepřesně vypočítává kolik funkcí je zabraných atd, často se nejde spawnout nebo je spawn vynechán a hráč musí čekat další půl minuty, zvuky blbnou (polovina jich zmizí), pokud dáte headshot ležícímu, tak udělá salto ve vzduchu, tanky jsou zabugované skrz na skrz - často se stává, že se jakoby nenačte hitbox pro věž tanku, takže když do ní střílíte, tak střela letí skrz atd. Řemeslně je to skutečně na velmi amaterské úrovni a občas to působí, jakoby to dělalo pár nadšenců
  • no, kamo nesuhlasim s tebou, ze rok im trvalo tu hru odbugovat :D Po vydani RS som dal tomu opat sancu a viac menej, bugy su tu stale tie iste a najviac ma dojalo, ze v singlaci stale, ked preskocite cutsceny, tak hra padne do desktopu bez jedinej chybovej hlasky, hra stale neuklada niekedy graficke nastavenia, nastavenia mysi ci si to resetne kedy sa jej zachce, pada to atd..

    Tripwire tu hru totalne zabil, a to som si kupil limitku a tesil sa na nu. Ako chapt nechapem,c i tam maju takych amaterov a len nejakych moderov alebo co, ale UT3 je odladeny engine, aj Jozko Mrkvicka s nim vie pracovat a ani to tak odfajcia, same bugy, crashe a o optimalizacii ani nehovoril.
  • Dobre tedy.. ja pisu ze stredoveke vesnice a ty z ustavu retardu.. protoze jinak mam z tvyho komentare furt pocit, ze kdyz clovek odehraje 200 hodin v RO (nebo BF nebo COD), tak prezije i v realne valce..
  • na hru nejsem naštvaný, mám ji velice rád. Ale kvůli hráčům jsem ji přestal hrát. Nikdy jsem si s ní neužil tolik zábavy, jako když jsem začal hrát RO1 s BOH. Hru jen prostě sráží na kolena pár mechanismů a je to velká škoda.

    RS asi měli úplně Tripware svěřit komunitě. Když porovnáte Darkest Hour s RO1 je to nebe a dudy. Když sleduju reakce ohledně RS v porovnání s RO2, vychází mi z toho jen rozšíření původní hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit