Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli si to pamatuji, tak na konci se ukáže že Prophet se zotavil, naopak zemřel Alcatraz kterému sundal oblek a opět se do něj vtělil.... Trojku si nezahraji, nemám DX 11 HW, je to pěkně blbé ale což...
    • Máš v tom hustej guláš. :)
  • hateri...spojte se :-P
    Po několika letech jsem si nainstaloval znovu F.E.A.R a jen s otevřenou pusou koukám, co nám tehdy monolith naservíroval. Skvělý zbraně, naprosto neuvěřitelná AI, variabilní prostředí. Když to srovnám s Crysis 2 tak z toho C2 vychází jako velice chudý příbuzný. Hype na hru je ale stejně brutální jako na následující díl.
    Králem trůnu je stále HL2, Far Cry a dle mne i FEAR...za ty roky nic, co by je sesadilo. Crysis se tak zatím jen bije do prsou.
    • Kinet1c
      far cry by som nesuhlasil, dal som si to na najtazsiu obtiaznost a cuduj sa svete chlapici ma davali aj cez pol mapy, cez stany dokonca cez kovovy bunker, tzn maju krasnu vyhodu wallshotu, su to hackry :D a nie NPC, jedine cez co nevedeli strielat a cez stenu vidiet boli skala a zem, velmi evidentne to bolo v campoch prave so spominanymi stanmi, je zaujimave, ze ked som hral hru prvykrat na nejakej strednej ci normal ci ja si nepmaetam uz akej obtiznosti na low detailoch (mal som slaby komp :). Teraz som to chcel zahrat na tusim je to Realistic obtiaznost a na plne gule, kedze uz aj moj hardware pokrocil o mnoho za tie roky, tak som bol z toho s klamany, tzn ze NPC vidi cez steny, ale hlavne pali cez ne. Inak si myslim, ze vtej hre je grafika este aj na dnesne uz pomery celkom fajn. z HL2 a FEAR uplny suhlas.
    • Souhlas a palec nahoru, taky laškuju s F.E.A.R. -em - už poněkolikáté...Je to fantastická a dost možná i ne tak uplně doceněná hra...Nezapomenu, když vyšel a všude po světě proletěly recenze, byl jsem z toho na větvi a zároveň jsem se vrátil na zem a pochopil, že můj super PC není zase až tak super a u F.E.A.R. u se pěkně potí... *3* Prostředí, atmosféra, AI (který je schopný si vás obíhat a "myslet" ) nebo třeba jenom bullettime a kousky omítky po okolí - tohle všechno je kokteil, kterej mi vážně hodně chutnal... *14* Vzpomínám si, jak mě tehdejší přítelka prosila, abych to hrál (!) a ona se na mě mohla jen tak koukat a bát se společně se mnou... *1* Je tu ale jedna věc, která mě hrozně mrzela - ke konci je hra neskutečně stereotypní (skoro stejné prostředí a repetitivnost některých věcí...)a není lehké se s tím poprat a dotáhnout to do konce... *12* Ale tuhle maličkost člověk rád odpustí... *3* Aby to nebylo uplně OT, tak Crysis 1 i 2 mě bavilo, je fakt, že každá hra je tak trochu jiná, i když se tváří stejně... *3* Trojka na mě působí tak nějak nemastně neslaně a spíš mi přijde jako takový grafický benchmark, kam vývojáři nastrkali nanosuit, pár zbraní a nějaké ty nepřátele...Na druhou stranu jsem nehrál ani betu...Rád si počkám na finální verzi a ještě raději se nechám překvapit a přesvědčit o tom, že jsem se mýlil...Faktem je, že to Crysis 3 má o dost těžší, než dvojka...Na dvojku se většina lidí těšila,protože následovala úspěšnou jedničku, trojka to má spíš naopak...Ne až tak úspěšný díl (podle některých lidí) následuje díl tomu (zatím) dost podobný - a to není nejlepší preference... *3*
    • Presne tak vidim ze mas shodnej pohled na vec jako ja. F.E.A.R. definitivne patri mezi legendy jako hl2 a FC

      Bohuzel jak uz to se sequellama bejva FEAR to nesmirne odskakal. A presne v jeho slepjejich ted kraci Crysis.

      "Zapomente na jednicku kluci jenom to vsechno vemte z trojnasobte efekty a basy a zbytek zjednoduste. Hlavne tam dojemne zbourejte mrakodrapy - to americani zerou a sup s tim do sveta za 69€"
  • No zajimalo by mě kolik těch hateru na crysis 3 tu hru hrálo? Máte to podle sví zkušenosti? Dneska mi crysis 3 přišel a hra mě teda vela baví. Jo a příběh je taky zajímavej jo a hru za 5h na 99% nedohrajete teda pokud si ji budete vychutnavat. Zatím si myslím že hru dohraju tak za cca 10h a ještě si ji rád zahraju na nejtěžší obtížnost stejně jako u ostatních crysis her. A mp jsem zatim nezkusil jelikož jsem neměl dnes moc času ale v betě mě bavil hafo a herní doba byla okolo 10h no tak čau :)
    • jo hral sem ukazku na festu. jeto proste pokracovani C2 porad nechapu jak se to vetkne pred C2, jak tvrdili autori. A typek co stal u stanku nebyl schopnej odbovedet na takhle zakladni otazky. Stejne jako u Dice stanku tam ani nevedel jaka verze enginu to je jestli FB2, 3 ? wtf !
    • Nechápu mínuska. Někdo se podělí o zážitek z první ruky a hned hromada mínusek...
      • Hold hateri= malý děcka který si myslí že jsou nejlepší na světě když budou hru hejtovat aniž by si hru zahráli a když hra někoho baví tak je chuj a musí ho rozdrtit... No jinak děcka uklidněte se. A k crysis 3 tak jsem našel zatím jedinou chybu a to že někdy AI začne hrabat a třeba vám naběhnou před plamenomet :( jinak bugy ve hře moc nejsou ale s tím AI by to chtělo patch. Jinak je to zábava :)
  • Uvodni autorum odstavec by se dal stejne tak dobre aplikovat na serie Mass Effect, Dead Space, Assassins Creed, F.E.A.R. atd. a nemluve o filmove nebo knizni tvorbe. Vzdy je nechan nejaky prostor pro predstavivost, fantazii jednotlivych konzumentu. Uprimne by me ani nebavilo kdyby me tvurci stale vodily za rucicku a polopaticky mi vse vysvetlovali. Kdyz o to budu stat zapnu si nejaky dokument na ČT 2. Bohuzel rizikem je v tomto pripade skutecnost ze hrac to oznaci za kravinu jen pro to ze to "nepobral". Ja si o udalostech Crysis 2 precetl v knize ktera mnohe rozvedla a stejne tak mam povedomi o komiksu ale i tak zde zustal prostor pro dohady, spekulace a domnenky a to je prave to co me k podobne zamerenemu zanru tahne.
    • přijde mi smutný, že dnešní dospívající lidi hledají kulturní obohacení v knihách typu "komiks Crysis"
      Nějak jsem nepobral zmínku s ČT2
      Děj HL1 a HL2 taky nenavazuje, přesto nevyvolává otázky, ale odpovídá a to je problém Crysis
      • Muzu te ubezpecit ze mam dospivani jiz drahnou dobu za sebou a muzu ti rict ze si napr. u Crysis velice rad odpocinu od vsednosti zahrnujicich zamestnani, peci o rodinu atd.
        A kdyby si venoval pozornost tomu co sem napsal zjistil bys ze ve spojitosti s komiksem byla rec o povedomi, nikoli o tom ze sem ho cetl.
        Zkus to vzit jeste jednou a treba to poberes.
        Budeme to brat tak ze HL je vyjimka potvrzujici pravidlo, co ty na to?! *6*
        • "Ja si o udalostech Crysis 2 precetl v knize ktera mnohe rozvedla a stejne tak mam povedomi o komiksu"
          jinak naprosto zbytečnej příspěvek o ničem
  • WTF? Only 2 survived? A kde sa podel Nomad? ....
    • Čti níže. Je dead. :(
    • ok, už som si prečítal, že sa to tu riešilo.. takže komiks v ktorom je to vysvetlené.. dobré vedieť
  • Pfuj je to na originu, u Battlefieldu 3 jsem to přetrpěl, protože se jedná o nejlepší FPS v historii, ale crysis 3 má smůlu. Jinak mě dost překvapuje že tu nikdo nepochopil příběh, to o hodně věcech vypovídá.
    • Máš na mysli nejhorší FPS v historii
      • Ne, ta by vznikla pokud by bližard udělal FPS podle Starcraftu
    • Taky nechápu proč to tolik hráčů nepochopilo *7* , přitom Prorok to na konci docela dobře vysvětlil...
      http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=x_WUXLDqu48#t=609s
      • prophet ostane na ostrove, kde vybuchla atomovka a potom sa zrazu zjavi v new yorku, kde sa do neho ale infiltruju uplne ini emzaci nez v jednicke... vies mi vysvetlit aku to ma logiku? :)
      • Taky se divim.
      • to souvisí spíš s tím, že hromada hráčů je líná se učit anglicky
        • Mart9
          vždyť Crysis mělo českou lokalizaci...
  • Ta medialni masaz mi pripomina, ze nekdo zase potrebuje prodat komercni odpad. *15*
  • Crysis 1 a Warhead sú bezkonkurenčné...
    • Přezto mě nebavil tolik, co původní Far Cry. Ale MP měl parádní.
    • ...benchmarky...
      • Jedna z poslednich her u kterych jsem opravdu valil bulvy a presto grafika nebyla jedinou naplni hry.
    • ja mám radšej Crysis 2 ako 1 ...a na Crysis 3 mám predobjednávku. Keď už pre nič iné, tak aspoň pre multiplayer a jeho Hunter mód, ktorý ma v bete neskutočne bavil. No, na pár dní pôjde Far Cry 3 a Battlefield 3 stranou...ako hovoríte vy v Čechách *1* *15*
      • do prčic ...je tu Crysis 3 ale za chvíľu (v marci....preklad: v březnu) je tu BF3 End Game ... jak to stihnúť ... toľko chuti a tak málo času *2* *1*
    • KeanuX
      Souhlas, na první Crysis i na Warhead sem se tenkrát dost těšil a nezklamali mě. Crysis 3 mě nechává chladným *4*
      • Mart9
        Mě taky nechává chladným, protože na XPčkách mi nepobeží *1*
        • TheGGG
          Proboha kdo má doma ještě XPčka?
        • Na XP už jednou jen BFU a důchodci *7*
    • Mart9
      taky mám ten pocit
  • prophetova brilba je totiz obdoba Arthasova mace/koruny, takze po tom, co si ji kdokoliv nasadi, ovladne ho cizi duch a proto nemaj ufoni sanci.

    Jinak mam Crisis1 takt moc rad a Prophetuv nastup na scenu v zaveru hry byl fakt zabavnej.
    • Přesně mě teď tohle napadlo :D Novej litch King :D
  • kubi-wan
    Ten hlas, kterej to celý komentuje je neskutečně béčkovej... až céčkovej...
    • Jo ale i béčkovej tím fajn způsobem.
      • kubi-wan
        To jo, kdyby se jednalo o nadsazenou hru, co se nebere vážně... ale mám pocit, že Crysis se snaží tvářit velmi vážně.
    • Je nemá žádnej feeling :-x

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit