Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli by ste mi niekdo vysvetliť prečo crysis1 nenaväzuje na crysis 2?Ako si pamätam tak na konci crysis1 sa Nomád,Psycho a myslím že Helena vrátili späť na ostrov aby zachránili Proroka a v crysis2 sa dej začína v New Yourku kde už ani nevystupuje Nomád ale Alcatraz a Prorok sa tam zabije.Crysis 1 vôbec nenaväzuje na Crysis2 *16*
  • Ty si objednal a rodicia cvakali...
  • Nastesti v breznu vyjde alespon posledni Kotleta. :)
  • takze ty reagujes na clanek o videu, ktere jsi nevidel. hmm opravdu noc comment
  • Kvůli tomu jsem odšel z kina před koncem filmu, a nechal si vrátit vstupný.
  • Ne, ta by vznikla pokud by bližard udělal FPS podle Starcraftu
  • prophet ostane na ostrove, kde vybuchla atomovka a potom sa zrazu zjavi v new yorku, kde sa do neho ale infiltruju uplne ini emzaci nez v jednicke... vies mi vysvetlit aku to ma logiku? :)
  • presssne... tiez mi vadi, ze neviem co ako ten Prophet po vybuchu atomovky, co ked sa tym jeho suit nejako boostol a zdokonalil? nieco ako ked sa z Hamato Yoshi stal Splinter (Mistr Triska pre CZ divakov :)
  • Magister_Peditum
    Nebo v Avatarovi vyspělé lidstvo dostalo nakopáno od modrých indiánů. *3*
  • hej lenže vm bola aj slovensko a oni posobili v nitre, sice boli pozriet aj v cechach ale potom sa raddsej otocili ked videli ze tot am nema moc uroven
  • Ja neviem co mate vsetci s Crysis seriou a nejakym "nesledovanim pribehu" alebo o co vam vlastne ide. Presiel som prvy diel, pribeh mi je doteraz jasny. Potom Crysis Warhead, opat ziadny chaos, proste mi to cele do seba zapadalo. Naposledy Crysis 2, ktory to cele akurat posunul dalej... Sam som zvedavy, co prinesie Crysis 3 (z dejoveho hladiska). Ono to asi bude tym, ze som to nehral LEN kvoli grafike, ale skratka staby HRU, ktora je urcena na HRANIE. Jedine, coho sa -- tradicne pri EA -- obavam, je extra kratka doba SP kampane. Za tie prachy fakt nic moc *10*.
  • Hold hateri= malý děcka který si myslí že jsou nejlepší na světě když budou hru hejtovat aniž by si hru zahráli a když hra někoho baví tak je chuj a musí ho rozdrtit... No jinak děcka uklidněte se. A k crysis 3 tak jsem našel zatím jedinou chybu a to že někdy AI začne hrabat a třeba vám naběhnou před plamenomet :( jinak bugy ve hře moc nejsou ale s tím AI by to chtělo patch. Jinak je to zábava :)
  • Mozna by to chtelo se podivat, ktere (soucasne) uzemni celky tvorily Velkomoravskou risi...
  • a zase konstantin a metod nieje ziadne terno, ved ich z V.M. vyhnali, a dosledok vidim na tom ze pisem latinkou a nie azbukou ..nastastie
  • Konstantin a Metoděj přišli na Velkou Moravu, MORAVU, ne na Slovensko. Jinak k tomu příspěvku, na který reaguješ... ten člověk asi nikdy v životě neviděl Slovenštinu, nebo prostě trolluje, což je pravděpodobnější :D
  • Jeden z nejhloupějších a nejubožejších příspěvků, co jsem tu kdy četl. Gratuluji. Dovoluji si tě zařadit do své síně idiotů.
  • Já chci hru "Cesta Krve" když už mluvíš o Kulhánkovi :D
  • Máš na mysli nejhorší FPS v historii
  • JEE CRYSIS 3. A POZOR! http://www.zkracovatko.cz/IEg9fV
  • jo hral sem ukazku na festu. jeto proste pokracovani C2 porad nechapu jak se to vetkne pred C2, jak tvrdili autori. A typek co stal u stanku nebyl schopnej odbovedet na takhle zakladni otazky. Stejne jako u Dice stanku tam ani nevedel jaka verze enginu to je jestli FB2, 3 ? wtf !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit