Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a vysvetluje to proc sou ufoni najednou cerveny, s jinym designem jejihch technologie a uz davno nejsou zavisly na mrazu a nevysavaj z okoli energii ?
  • Když pominu všechno, co se mi na Crysis 2 nelíbilo, a budu se soustředit jen na příběh (Který nicméně onen "propojovací" komiks a dvojka parádně znehodnotily), pořád nějak nechápu, kam se poděl Psycho? Ten přece zajetí narozdíl od Nomáda přežil. Taky nevím, o čem má vlastně být Crysis 3, vždyť Cephové byli poraženi už na konci dvojky, nebo ne?
  • Nechápu mínuska. Někdo se podělí o zážitek z první ruky a hned hromada mínusek...
  • Pokud nevíš co se stalo po Crysis 1, přečti si tenhle komiks: http://crysis.wikia.com/wiki/Crysis_comic
  • Kinet1c
    far cry by som nesuhlasil, dal som si to na najtazsiu obtiaznost a cuduj sa svete chlapici ma davali aj cez pol mapy, cez stany dokonca cez kovovy bunker, tzn maju krasnu vyhodu wallshotu, su to hackry :D a nie NPC, jedine cez co nevedeli strielat a cez stenu vidiet boli skala a zem, velmi evidentne to bolo v campoch prave so spominanymi stanmi, je zaujimave, ze ked som hral hru prvykrat na nejakej strednej ci normal ci ja si nepmaetam uz akej obtiznosti na low detailoch (mal som slaby komp :). Teraz som to chcel zahrat na tusim je to Realistic obtiaznost a na plne gule, kedze uz aj moj hardware pokrocil o mnoho za tie roky, tak som bol z toho s klamany, tzn ze NPC vidi cez steny, ale hlavne pali cez ne. Inak si myslim, ze vtej hre je grafika este aj na dnesne uz pomery celkom fajn. z HL2 a FEAR uplny suhlas.
  • závidíš že máme "ô"? vy mate akurát u s kroužkem co se čte jako ú lol protože vám chybí osobnosti jako Ludovít stur, konstantin a metod
  • Crysis 3 má i příběh vydá to EA tak to bude příběh tak na 3 hodinky *1*
  • jenže on je chce vyhladit...
    pointa je že staré primitivní zbraně jsou účinější než mimozemské technologie
    je to jakoby perkusní pistole byla účinější než automatická puška
    respektive zbytek jejich "technologie" je někde na úrovni 19. století
    navíc emzáci mají vždy inteligenci jako pejsci

    model "dobro vždy vítězí" je už hodně otravný
    raději bych hrál za mimozemšťana dobývajícího zemi
  • Ty vole to co je tohle ???? Rozumi tomu nekdo? voebec dovuolia ty vole to se neda ani napsat co je to za rec madarština nebo co to je !!!! co to sem leze tohle to!!!! *12* *11*
  • jj trapnej port z konzoli. to zvladne i gameboy color *11*
  • Ako si vôbec dovolia vydať ďaľší diel úspešnej značky ? Čuduj sa svete !
  • Zahrál sem si až ndávno C1 a C2 a to zejména kvůli příběhu *1* . Přišlo mi to jako solidní "kulhánkovina" a když člověk dával aspoň trochu pozor, tak v tom bordel nemá :).
    Akorát se mi nechce instalovat nový wokna, nechápu hejt na to že někdo doteď používá XP, když tam rozjedu v klidu všechno co vyšlo v poslední době, kromě Sleeping Dogs a Crysis 3. Novej Xcom šel v klidu rozjet pomocí neoficiálního "patche" *1* .
  • haha machrovani/trollovani o hw narocich pod konzolovym portem je fail, tohle v pohode rozbehnes i na ps3
  • Jo, 640x480 na low, to by ti asi mohlo běhat. *6*
  • ja sem si objednal 4 karty geforce gtx TITAN 6GB tak si to na tom hezky zahraju.
  • Souhlas a palec nahoru, taky laškuju s F.E.A.R. -em - už poněkolikáté...Je to fantastická a dost možná i ne tak uplně doceněná hra...Nezapomenu, když vyšel a všude po světě proletěly recenze, byl jsem z toho na větvi a zároveň jsem se vrátil na zem a pochopil, že můj super PC není zase až tak super a u F.E.A.R. u se pěkně potí... *3* Prostředí, atmosféra, AI (který je schopný si vás obíhat a "myslet" ) nebo třeba jenom bullettime a kousky omítky po okolí - tohle všechno je kokteil, kterej mi vážně hodně chutnal... *14* Vzpomínám si, jak mě tehdejší přítelka prosila, abych to hrál (!) a ona se na mě mohla jen tak koukat a bát se společně se mnou... *1* Je tu ale jedna věc, která mě hrozně mrzela - ke konci je hra neskutečně stereotypní (skoro stejné prostředí a repetitivnost některých věcí...)a není lehké se s tím poprat a dotáhnout to do konce... *12* Ale tuhle maličkost člověk rád odpustí... *3* Aby to nebylo uplně OT, tak Crysis 1 i 2 mě bavilo, je fakt, že každá hra je tak trochu jiná, i když se tváří stejně... *3* Trojka na mě působí tak nějak nemastně neslaně a spíš mi přijde jako takový grafický benchmark, kam vývojáři nastrkali nanosuit, pár zbraní a nějaké ty nepřátele...Na druhou stranu jsem nehrál ani betu...Rád si počkám na finální verzi a ještě raději se nechám překvapit a přesvědčit o tom, že jsem se mýlil...Faktem je, že to Crysis 3 má o dost těžší, než dvojka...Na dvojku se většina lidí těšila,protože následovala úspěšnou jedničku, trojka to má spíš naopak...Ne až tak úspěšný díl (podle některých lidí) následuje díl tomu (zatím) dost podobný - a to není nejlepší preference... *3*
  • to souvisi s tim že c1 byl delany pro pc
  • Mart9
    vždyť Crysis mělo českou lokalizaci...
  • Máš v tom hustej guláš. :)
  • TheGGG
    To je vždycky největší sran*c, člověk fandí technologicky vyspělé rase, aby ti divochy vyhladila a pak stejně prohrajou, jak totální kret*ni. Viz. Když bojovalo ve star wars imperium s ewokama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit