Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stormangels
    COD je sice kopírka ostatních COD a skoro furt to samé ale alespoň funkční narozdíl od kopie BF3 zvané BF4 která je v BEŤE a je tam milion chyb a to to má vyjít za cca 14 dní? Ta beta je skoro nehratelná.
    • Radioaktivni_surikata
      Nehratelná? Blbost. S posledními patchi narostl framerate o dobrou třetinu a za posledních pár hodin jsem na nic výraznýho nenarazil. Za těch 14 dní, co beta běží, toho opravili mraky. Jestli je k dnešku beta BF nehratelná, pak je asi nehratelná taky jakákoliv hra např. od Bethesdy, nedej bože Bohemky a dalších... Že nevidíš rozdíl mezi 3 a 4 je tvůj problém, nekupuj a máš to. Ale lhát bys nemusel.
      • Mars50
        No ono když ti to nejde celou dobu spustit, pomůže jen zformátování disku. A i přesto je to téměř na hranici hratelnosti, není se čemu divit. Rozdíl mezi 3 a 4 je víceméně jen kosmetický. V tomhle případě je tedy velice nemilé, že jeho zkušenosti s betou označuješ za lhaní. A abych k tomu dodal, moje pocity po hraní bety jsou velice podobné jako jeho. Přeji hezký den :)
        • Radioaktivni_surikata
          Tak můžete začít těch milion bugů jmenovat. A že mám dobrou náladu, tak vám odpustím tu nadsázku a bude mi jich stačit takových tisíc... Já je po obou patchích počítal a vystačil si s prsty druhý ruky. Nic zásadního, co by rušilo hratelnost tam není. Že vám to nemůže naběhnout, to vás lituju. Mně to nabíhalo od začátku. Třeba si dát dokupy ovladače, registry a udělat v PC pořádek, je to přeci jen pořád beta. S frameratem problém nemám, jede to tak o 20 % pomaleji než BF3. Ale stále bez odlazených ovladačů, v beta fázi a navíc to líp vypadá. Stejně tak není pravda, že je rozdíl jen kosmetickej. Ono se to totiž jinak hraje. Proč nemá smysl vypisovat, to už jsem dělal mockrát, stačí si dohledat.
          • Mars50
            Ono nejde ani tak o počet chyb, nýbrž o to, jaké ty chyby jsou. Když jsem poprvé zapnul betu, tak to vypadalo, že se z 3 poučili, ale bohužel. Po delším hraní bylo celkem dost zřetelné, že ty chyby, které tak moc otravovaly v trojkách tu jsou stále. Např. Hit registr, buglé animace ( přelézání,nabíjení) + třeba nezřetelnost střelby nepřítele, tj. umřeš a až potom ho vidíš střílet.
            Hra se hraje velice podobně jako předchozí díl, tudíž bych si nedovolil tvrdit, že změny jsou velkého rázu, z mého pohledu je to stále kosmetické ( jak graficky, tak hratelnostně )
  • Chce to změnu hrát porad tu samou hru porad dokola v jine mape je vopruz...Jo a ten pes teda DES..uz vidim jak killne manika tak potichu ze si toho prihlizejici ogar 2m od nej ani nevsimne...NE to uz je fakt zoufalost hrat za cokla..
  • Ale jako měl jsem vlčáka (fenku) a ta když si hrála s uzly a činkami, tak byla tak drsná, jako ten pes ve hře :-)
  • COD značku i BF mám rád. Někdy si to zahraju, ale už bych uvítal nějaké pořádné změny v tomto žánru :).
    • Uf.. Normálny príspevok pod CoD článkom.. Si asi idem kúpiť okuliare, neverím !!!! ツ
  • Nemohu uvěřit že tahle příšernost stále pokračuje, své zákazníky si to ale jistě najde. Prostoduchých lidí je dost a těm nevadí že si kupují furt dokola to samé.
    • Jack1947
      Aspon ze v Progamingu maji soudnost a hrajou stale kvalitni MW1, i kdyz oni by asi ty novodobe srajdy se hrat na sport ani nedaly co.
      • Jo jo. MW1 bylo poslední hratelné CoD, s promodem celkem zábava, i když na CoD1 (UO) to už nemělo.
        • Jack1947
          Ja hral i MW2 ale ten Steam a deti/hecky , pustilo me to celkem rychle. Skoro az lituju ze jsem si to poridil (nelituju ale proc bych si nerypl). UO byla pecka stejne jako Cod1 . Bezkonkurencne. *4*
          • Lituju, že mi unikl MP SWAT4. Ale já už bych si zase chtěl zahrát nového Quacka Arenu / Unreal Tournament...
            • Jack1947
              Mam original ze Score, ale moc se mi do toho nechce tehdy jsem hral v dobe vydani a nelibilo se mi to moc. Swat 3 byl urcite lepsi.
    • Vůbec neviš, tak nereaguj ...
      • Jack1947
        Za to ty toho viz az az... COD BEST 4EVER , vic ani vedet nepotrebujes.
      • A přece zakejhala. *4*
  • Mám objednnanou collectorku tak doufam ze prijde pred vydanim at muzu parit *4*
    • zavidim *9*
  • http://i.imgur.com/XKLHQ.gif
    • co tím chce básník říci ?
      • Co tim chtěl básník říci? Že každý normální uvažující člověk si musí klepat na hlavu... Alespoň na tobě můžeme vidět, jak vysoké IQ CoD komunita má (nebo alespoň většina...) *7*
      • Jack1947
        Premyslej co asi... *7*
        • Tak to aby okamžitě navštívil psychologa *9*
          • Jack1947
            Chlapce,chlapce nic ve zlem, ale nemel bysi ho navstivit jen pro jistotu i ty ?
  • ja už to nevydržim ja už to chci hrat!!!!!!! jdu do mrazaku nechat se zmrazit kdyz to vyjde tak me prosim rozmrazte
    • Měl by ses začít léčit milý hochu... A abych ti usnadnil diagnózu, bude to něco s tvojí hlavou, repektive s jejím (pochybným) obsahem. Protože když už se tahle předražená převařenina někomu líbí, dejme tomu, proti gustu žádný dišputát, ale když už je někdo natolik zfanatizovanej, to už je trochu hlubší problém...

      Apropo, doporučuji raději amputaci od krku výše...to bude nejjistější...
    • Chapu, kdyz to nekoho bavi. Tedy predevsim MP slozka, u SP to uz chapu mene, ale budiz.
      Ale, ze je na to nekdo natesenej, jak dite na lizatko, naprosto nechapu, vzhledem k tomu, ze ta hra je kazdy rok plus minus to same.
      Ale prosti gustu....
      • Tam jde hlavně o příběh, který se vyrovná i dnešním AAA filmům.
        • To bylo doufam mysleno jako vtip. *1*
          • Některým "AAA" filmům se určitě vyrovná... :-)))
            • vlastik.plaminek
              http://www.youtube.com/watch?v=v7ssUivM-eM
            • Jack1947
              A ne spise "BBB" filmum ?
          • Jack1947
            Si pis, jen te trollik trolly. *3*
    • Pepo bude to mazec ! Nenech si tu hru znechutit místními individui
      • Jack1947
        "Trollove sobe " *15*
        • Chceš za to lizátko ?
          • Jack1947: Klid já mu ho jen utrhnu a donutím sníst. AIDS mít snad nebudu, nýbrž používám vždy rukavice pro tuto činnost.
            • Jack1947
              Uf, to jsi mne tedy uklidnil. Ale stejnak si dej pozor. *3*
          • Já chci lízátko. Mám rád jablíčkové a rychle nebo tu zdechnu!
            • Jack1947
              No fuj, to jako fakt od Anonyma ? Vzdyt nevis, co muzes chytit treba kapavku, nebo hur i Syfilis a v nejhorsim pripade Aids. To jsem myslel ze jsi rozumnejsi. *7*
          • Jack1947
            Za co , ze jsem odhalil vasi trollovaci taktiku? Ne dekuji nechci od cizich lidi si zasadne nic neberu. Tak mne to aspon v mladi ucily... co si pamatuji. *4*
    • Jack1947
      To vydrzis, ani ne mesic a muzes ukojit sve fantazie. *3*
    • Jdi, my tě určitě rozmrazíme. Můžeš se spolehnout.
  • Je pozoruhodné, že autoři se v téhle "krizi" CODka zaměřují na pitomé filmečky, místo toho by měli zapracovat na hře samotné.
  • Sice CoD nemusim a uz vubec ne, jakym stylem tu znacku zdimaji, ale jedno se jim musi nechat: Reklamy maji povetsinou vzdycky povedene.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit