Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seprah
    že vás to ještě baví, plýtvat hatem na tuhle sérii...
    • Baví, je to ohromná zábava, když můžeme urážet konzolisty a hráče CODka!
      • seprah
        inu, každej má nějaký hobby...
        • Já rád vlaky.
          • Jack1947
            O tech ani slyset nechci ... aspon ne o tech z ceskych drah to je k placi.
            • Jeden český vláček mě přejel. Měl asi 20 vagónů.
        • Jack1947
          Zrovna Hateu na COD neni nikdy dost. Wothammer: Asi jsem se preslechl... *10*
  • Whoossain
    Ten předkloněnej by měl bejt Hirshberg a do tý p*dele by mu měl doktor vrazit ten jejich recyklát CoD: Ghosts. Na šířku...
  • Jack1947
    Sice jsem se nesmal , a hru kvuli tomu nekoupim ale jako pokus celkem dobry . *3*
  • C-BEAM
    to bolo skoro tak zábavné ako hra samotná.
  • tady je videt kdo je cilovou skupinou her na konzole *1* obtlousta zubarka, sileny lekar, vsechno 40-tnici.
    jinak videa jsou vtipna nejvic se mi libil ten manik v restauraci, ale tomu videu s čajem sem nerozumel
  • Už se nemůžu dočkat ! Hra roku 2013 *14*
    • Hra roku 1991 Max.
    • presne tak nechapem ten cely hate okolo toho kazde call of duty je peckova zalezitost haterom prave krvacaju h*vna
      • Vidíš a já jsem si naivně myslel, že krvácející ho*na mají právě "buzíci".
  • Až jednou to Call of Duty dostane v recenzích 5/10, které si nemálo zaslouží, se budou všichni sakra divit. *16* *10*
    • Stormangels
      Tak to nehrajte když vás to sere.
      • Jack1947
        Ale ja si to SP dam rad a s chuti, jak jiz jsem psal Hateu na COD neni nikdy dost tak je treba toto nepsane pravidlo ctit. *4*
    • Apple je taky předražená sr*čka, která nenabízí nic nového a lepšího od konkurence. A stejně se prodává. Apple si oproti minulému roku polepšil.
      • Jack1947
        To jo ale bez BLobbse upadly... chce to pro ne zmenu. Jinak to vazne bude jen zdymacka na penize. *15*
        • Mluvíš o současnosti nebo o budoucnosti? *15*
          • Jack1947
            Navic to beres z Eu meritka a tam je cena hoodne prestrelena , pro amiky je to jen levnej sunt . Ovsem na ktery se nestiti stat rok co rok velke fronty... aby to meli jako prvni nebo aspon jedny z prvnich. *7*
          • Jack1947
            Predtim tam bylo jmeno , dobre jmeno ted jestli se nezchopi uz jim zbyde jen zdymani... ZZZz ja Apple neschvaluji , ba mne spise odpuzuje. Brrr...
            • Apple byl první, tím to končí. Pár věcí sice změnil, ale teď mi to připadá jako by chtěl splynout s ostatními telefony. Zařadit se včas do řady, ale to není jeho styl, teda nebyl. Apple se svými cenami musí být jedinečný, aby měl dobré zisky jako předtím.
    • No na pokracovani prej zapracovali co jsem tak cetl. Jsem docela zvedavej jak to nakonec dopadne.
    • nedostane lebo si nezasluzi, hejt na cod uz je taka tradicia..a vase hodnotenia spocivaju len na zaklade singleplayeru nie MP.. kedze ste hrali len warez že? :)
      • Každá hra, která má víc jak tři díly stojí za starou bačkoru.
      • Jack1947
        Nebrec, treba ti maminka koupi houpaciho konika *15* , kdyz jsou na tebe tvoji COD seriu vsichni tak zly *3* .
        • neboj sa..kktko:)
          • Jack1947
            10 rocny ? To budes asi tak ledva ty, tim lepe nechaopu ze si zasekly a jeste sem chodis , nadavat
            " šaša 10 rocny " si tak pro mne maximalne ty. Nedelej ze Slovaku blbce, nebo jeste na ne zmenim nazor a diky tobe pak se nemuzes divit. TY ŠÁÁššoo s bambulkou na cepici. *3*
          • Jack1947
            Sam si kktko, ktery selhava na zasekle serii COD , tak jdi si uchcavat na Wallpapery screeny a uz uz trenuj, muzete do toho jit s Codym a vzajemne si "ulehcovat" zatez :-D *1* .
            • v pohode, som zaseknuty aj na BFku a Arme :) ..mohol by si tu prestat spamovat tie svoje sprostosti do kazdej diskusie. 100 prispevkov od tohto šaša 10 rocneho
    • more dalsi internet hero more neobuvaj sa do tejto hry bo si ta najdem a ... kazde cod si zasluzi aspon 8 a toto si zasluzi aj 10 lebo to je uz ina kava pepinko moj
      • Mluvis tady o Linternet hero", pricemz na nejvetsiho indternetoveho drsnaka si tady hrajes ty. A jeste ke vsemu ti to vubec nejde. *1*
      • Nekdo pouziva nafukovaci panu, nekdo pouziva souseda, jelikoz chce aby mu krvaceli..*** a holt nekteri maji radi i call of duty, uprimnou soustrast :)
      • Hej hochu zpamatuj se... každej rok to sami akorát změněný mapy a tentokrát dostaneš i psa.... *16* *10*
        • Treba dostane i kudlu, co dokaze zabit dva lidi instantne pres celou mapu :)
  • Už chybí jenom pohřeb. ;-)
    • Všech vývojářů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit