Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to at si strci do sedinky. Nazdar, bal jsem se presne tohohle. Neee! Ne! NE! Hra co si zaklada na pribehu (bude zmenenej) na hratelnosti (bude zmenena) a bude to pripravena, neni remake, ale ciste znasilneni jmena.
  • TIRsk
    Budu materie a to je hlavne :)
    Ak pribeh obohatia, poupravia, spravia este viac moznosti, je len a len lepsie.

    Inak materie (socketovanie gemom...) neskor "svojsky" prebrali dalsie hry (Diablo 2 atd.)
  • maros.goc
    Prbíeh by si možno zaslúžil kde tu pritiahnuť, rovnako ako aj ešte viac prehĺbiť systém matérií ale inak dúfam že skutočne nechajú pôvodnú atmosféru (ak spravia temnejšiu, som len za), pôvodnú Uematsovu hudbu s moderným zvukom, ťahový systém súbojov, či už budú postavy na oboch stranách, alebo budú utekať hore dole a celé to bude pôsobiť reálnejšie, to je jedno, len to musí byť ťahový systém, chocobo breeding, Golden Saucer, všetky minihry, všetky pamätihodné scény, každá jedna lokácia, všetko, do čerta všetko tam musí byť také ako bolo :(
  • Pokud půjdou ven některé minihry tak to kopala koza, ale doufám že nevyhážou psychorovinu děje a nezdůvodní to tím, že dnes frčí spíš akce. FF7 rozhodně není něco převelice hlubokého, ale osobně se mi líbily toulky myslí jednoho člena EX-SOLDIER.
    • No prave ze ten dej je tak moc propracovanej... a chtej to zmenit. Ok kvetinarka nepouziva phoenix down, ale to si clovek uvedomil stejne az po xy letech, jinak je to genialni zalezitost. Ja porad presne nemuzu rict, ze jsem dej presne pobral ono to spojeni Zacka, clouda a sephirota (klon klona klonu z nekolika mnoha klonu) je docela konlikovane :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit