Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Už teď je pozdě. Dosluhující konzole nynější generace už měli být tak před dvěmi léty dávno nahrazeny novou generací konzolí. Ale ono jde o to vytřískat co nejvíc prachů z něčeho, co pomalu pamatuje dvě dekády.
    • podle tebe je normalni aby domaci zarizeni zralo kuli hram 500wat?to je podle tebe normalni?kdo ti plati elektriku?maminka?kdyby konzole zrali 500wat tak to tvoje pc muzes hodit do srotu.pc je neekonomicke herni zarizeni.drahy to je a jeste to zere jako tank.fakt touzim to mit na hry.
      • DangerousDave
        :))) bežné herné PC má spotrebu okolo 300 W, konzole okolo 150 W, pričom z toho PC dostaneš podstatne lepšiu kvalitu obrazu v poriadnom rozlíšení. Navyše mnohí konzolisti majú pozapájané plazmy alebo širokouhlé TV (ak vtedy nepozerajú ich rodičia :) ) ktoré majú mnohdy nehoráznu spotrebu oproti LCD monitorom... dokonca sa to môže ako celok vyrovnať hernému PC *1* (s tým, že ten konzolista hrá v nižšej obrazovej kvalite)
    • Nevím co je u tebe dekáda, ale já hral před 20 lety na pc takové pecky jako Dungeon Master, Elite nebo Ufo Enemy Unknown.
      Dungeon Master a Elite byly na jedné disketě a neměl jsem dojem, že by je HW nějak limitoval. Byly, vlastně jsou to hry, které mají hratelnost a nápad, které mnohým současným hrám chybí. Hlavně něco jako Elite bych si dal hned znova.
      Před deseti lety vládla PS2, vyšla třeba Final Fantasy X.
      Tu hraji zrovna teď a na grafice jsou ty roky vidět, ale i po těch letech umí zabavit :)
      Nevím co si od nové generace slibuješ, ale bojím se, že kromě o něco lepší grafiky se nic nového nedočkáme.
    • Dnešní konzolový porty mi v pohodě tahala 4870. Nedávno jsem koupil 7870 a ty "next-gen" porty taky přežije s prstem v nose *1*
    • A proc? Vzdyt za ty dva roky vyslo na konzole spousta dobrych a zabavnych her, konzole jsou v plne sile, jejich prodeje klesaji jen mirne a to teprve letos, kdy se zacalo mluvit o nove generaci, takze nekteri se rozhodli vyckat. Prechod na novou generaci je nakladny pro vsechny strany a pritom neni nutny. Prechod z ps2 na ps3 byl potreba kvuli novym televizim, novemu rozliseni a formatu, ktery ps2 nezvladala. Pro prechod na ps4 neni zadny nutny duvod krome iracionalni touhy nekterych hracu. A zda se mi, ze po nem volaji hlavne pc hraci, kteri si je stejne koupit nehodlaji. Nebo si koupis novou konzoli?
      • DangerousDave
        "Prechod z ps2 na ps3 byl potreba kvuli novym televizim, novemu rozliseni a formatu, ktery ps2 nezvladala. Pro prechod na ps4 neni zadny nutny duvod"

        takže dnešné konzole zvládajú 1080p čo je rozlíšenie väčšiny nových televízorov ? :) ale čo sa to vôbec pýtam, veď oni mnohdy nezvladajú ani 720p ... Nová generácia prinesie predovšetkým oživenie, ani vývojárov nebaví robiť hry ktoré vyzerajú furt rovnako, a konečne by sa pohol vývoj aj v oblasti fyziky.
        • Veskoslav
          Je to Jejdásek, člověk, co má pomalu vytetovaný na čele konzolový bůh;) To nemá cenu. To je snažší umlátit hrocha gumovým kladívkem.
  • Mě bude zajímat ta cena, ta cena.*8* Jinak třeba první Motorstorm vypadá pořád slušně.
  • pavel.sterba1
    To jsou narky. Ja jen doufam, ze to nebude zelezo ktere proklamovaly na nekterych serverech. Doufam, ze ty konzole budou mit HW podporu fyziky a hry pojedou skutecne ve Full HD na 60 snimcich. Ne jak na stavajici generaci, kdy hry jedou 720p a trhaji se.
    Take doufam, ze vyvojari se konecne umoudri a zacnou na konzole delat vice poradnych her, ktere se daji hrat ve vice lidech na jedne bedne. Viz Champoins - Return to Arms z PS2. Protoze to je opravdova vyhoda konzoli. Vsechny ty on-line nesmysly jsou zbytecne. Ja chci hrat opravdove hry. Zlata PS2.
    Tak nevim co z toho je vetsi sci-fi.
  • Jo to bude skok! Heh, nakonec to skončí tak, že tím velkým skokem obskočí celou planetu a nakonec dopadnou do stejných srač*k, z kterých vyskočili... *15*

    Ale jinak mír s konzolisty samozřejmě *2*
  • spoock
    Pro mě bude stačit, když konzolové hry nebudou v další generaci kostrbaté, mít malý framerate , budou mít lepší podporu onlinu /především bych to doporučil MS, aby se zamyslel nad jejich nevýhodným GOLD účtem/ a SONY ať konečně vymyslí lepší a rychlejší browser, popř. ovladač, který je sice fajn, ale Xkový mi příjde méně šuntový
  • nikdy bych si konzoli nekoupil, nechapu ty lidi co mastej furt konzolky... sestavit si vlastní PC je 100x lepší než koupit krabičku do kerý se pomalu ani nemuzes kouknout... výkon je taky samo lepší za srovnatelnou cenu a do toho neomezený možnosti PC oproti krabičkám.
    • Za takovéhle lidi sečas od času stydím, jako minulý konzolář od dob 8bit konzolí.... Počítám, ž ti není ani 20, protože tvé ego je zaměřeno silně na sebe a tvůj názor, který se snažíš obhájit, musí být jediný správný.

      Kdyby ses jako rozumný člověk snažil zahledět na věc z několika úhlů, zjistíš, že konzole, které jsou určeny primárně jako herní zařízení, zapneš, a hraješ. Nemusíš řešit drivery, OS, prakticky nic.

      Cena konzolí je nižší, přestože tvrdíš opak. Výhoda u PC je, když se sestaví tak, že není problém relativně levně upgradovat na další generaci her. Může to být třeba jen grafická karta a ta mi bude sloužit další tři čtyři roky.

      Konzole nejsou určeny pro to, aby ses v nich šťoural. Jsou určeny, abys tam strčil disk, případně to nahrál na hdd a hrál. Na konzoli nemůžeš dělat grafiku, hudbu, ale tohle konzolisté nehledají.
  • ... tak šup! ... nějakej hate, ať se zas trochu pobavim... *1* *3*
    • Do not feed the troll.
  • Caincz
    Paráda, už se hrozně moc těším. Akorát mám konzoli od Sony i od Microsoftu a těžko se mi bude rozhodovat, kterou "upgradnu" jako první...za ty launch ceny určitě ne obě naráz :)
  • Příští hra od Remedy má být pro PC a "Xbox 720". Vyplývá to alespoň z komentářů zaměstnanců Remedy.
    • Mohl bych vidět, kde jsou ty komentáře zaměstnanců? On i tenhle paskvil byl dost vytržený z kontextu rozhovoru a dost pokroucený původním autorem článku.
  • na me PC se sestijadrem a se dvema geforce 690 nebude mit zadna konzole. konzole jsou a vzdy budou zastarale fuj
    • ono nez jim to vyjde tak tech jader budeme mit taky 12+ :) a dve grafarny v kazdym slotu! :D

      mozna bysme konzolistum meli vysvetlit co je to slot?
      • spoock
        to, že má někdo konzoli neznamená, že je PC negativní
    • Robotron3
      Jsou taci, kteri maji slusne PC, nebo Mac, a stejne radsi hraji na konzoli a je nas vela...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit