Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vys*rte se na dneska moderní šaškárny pro mlaďáky a udělejte pořádnej survival horor jako RE 1-3 pro nás herní stařešiny :-D
    • TheGGG
      Ty si tak HC až mě z toho chytá revma.
  • TheGGG
    *7* Pff, nevadí mi, že je hra rozdělená na epizody. Mám však zásadní problém s hraním za ženskou postavu v TPS hrách.
    1. Člověk se nemůže soustředit na hru, protože vývojáři nacpaly půlku fyziky do vrtícího se zadku a houpajících se k0z.
    2. Ženské postavy ve hrách nesnesitelně hekaj i při sebemenším pohybu a člověk pak musí hrát se sluchátkama.
    Jinak grafika průměr, EW bude podstatně lepší.
    EDIT: Abych jen neremcal, určitě zkusím první epizodu a pak uvidíme.
    • Jack1947
      Naopak, hraní za ženské postavy mi nedělá sebemenší problém a je to zase oživení od klasických mužských postav. Pokud se takhle veřejně svěřuješ se svými "potížemi" takto vypadá že si bud ještě těžce pubertální nebo před a nebo máš problém s udržením "ho" v gatích jak říkáš. *4*
      • TheGGG
        Jo, jsem kanec. *12*
        • Jack1947
          Tak o tom zcela jistě nepochybuji...
    • InfidelBro
      Kdyby ti nebylo 14, tak by ti ten 1. bod vůbec nevadil ...
      • TheGGG
        Sakra, takže po překročení 14 let už se muž přestává koukat po ženskejch? Doufám, že můj věk nikdy nebude mít dvě cifry. *13*
        • Spades
          Ne, ale přestane ho to rozptylovat od hraní...
          • TheGGG
            jako že už je asexuál? Brrr, staří je svi*a
            • TheGGG
              houp, houp
            • Spades
              Jo to ví. Fyziku by mohli používat i západní vývojáři. Jestli víš co myslím :)
            • TheGGG
              Nejsem holt kus ledu a japonci moc dobře věděj jak dělat ženský postavy.
              • Reakce na příspěvek:

                To mas pravdu nejsi kus ledu ale kus debila:))))
            • Spades
              A tady se vracíme zpět k tvé poruše soustředění. Holt to je začarovaný kruh no.
            • TheGGG
              No právě, radši ať není na co koukat a dá se soustředit na zbytek hry.
            • Spades
              Holt to už je o sebeovládání. Jinak já radši budu hrát za ženskou kde je na co se koukat, než aby mi 1/4 obrazu zabíral nějaký chlap.
            • TheGGG
              BTW, kdo si tu stříká do gatí?
              Vůbec nevím, jak si na to přišel. *14* Pravda prostě je, že koho nechá hraní za např. Adu Wong chladného, je gay. Zvlášť když to dělaj japonci, ti už se o efekt "DAT ASS" postarají. Plno lezení po čtyřech a těsnejch kalhot.
            • Spades
              Jsou samozřejmě i děcka, které si střikají do gatí z chlapů to nevylučuji. Jen poukazuju na to, že v dospělosti není stříkání do gatí velmi obvyklá činnost, kor pak u hraní her.
            • TheGGG
              Ah, takže si stříka do gatí z chlapů? Tak kdyby se hrálo za sexouše Leona S. Kennedyho, ani bych se nedivil.
            • Spades
              Jako už není děcko co si stříká do gatí z každé baby co uvidí.
  • To epizodický vydávání smrdí krátkostí hry - to vám totiž nepřijde že hra má sotva 8 hodin čistýho času, když vám nějakou kraťoučkou epizodu dají jednou týdně...

    Jinak já osobně už stejně Capcomu nevěřím nos mezi šikmejma očima, protože takhle skurvit kdysi tak vynikající sérii to už chce fakt notnou dávku snahy... A ani moje milovaná Claire to nezachrání (snad z ní scénáristé neudělají stejného debila jako udělali z Chrise v šestce...).

    Ještěže tu pořád je Mikami, protože jeho Evil Within vypadá milionkrát zajímavěji než tenhle sranec...
  • ZvacA
    Proč ne, už původní Revelations si zkoušel hrát na seriál, takže přispět k teoretizování fanoušků po každé tentokrát samostatné epizodě, nezní zase tak zle. Taky logickej krok odpovídající tomu, že Revelations 2 měl platit za "menší" projekt. Je však evidentnější, že rychlost s jakou se tenhle díl představil, a že dojde k prvnímu vydání na začátku příštího roku a koncept odpovídá tomu, čemu odpovídá, tak možná právě tohle má pro Capcom posloužit jako jistá konkurence Mikamiho Psychobreaku.
    • "a koncept odpovídá tomu, čemu odpovídá, tak možná právě tohle má pro Capcom posloužit jako jistá konkurence Mikamiho Psychobreaku. "

      Viděl bych to osobně přesně naopak. Capcom si skoro potopil svoje "surival horor dědictví" snahou o kopírování Gears of War, a když do toho přišel Mikami se svým pokusem o nový RE4 (Evil Within), tak bych to naprosto vážně viděl na menší PR paniku.

      Proto najednou opět ty kecky o větší důrazu na přežívání, proto najednou remake RE1 a hlavně, proto už od prvních oznámení Rev2 ten projekt jede dost betonově na jistotu, v podstatě téměř veškeré info o Rev2 které jsem prozatím viděl je přežvýkaná Code Veronica.

      Ale proč ne, pokud se někomu v Capcomu konečně rozsvítilo v palici, tak budeme zase mít pořádný survival, a ne hyperakční střelnici.
      • Tak ona ta panika už je vidět v tom jak najednou dělají remake reamaku což je neskutečná komedie.

        Já fakt nechápu jak se k takovému dnu mohli dopracovat. Komu ve vedení ruplo v makovici a rozhodl že svoji vlajkovou loď nechá přestavět na sportovní člun s degenerovaným kapitánem a motorem ze smeťáku...

        Já tak nějak doufal že si třeba zahrají Last of Us a začnou se konečně drbat na hlavě když uvidí že survival dokáže vydělat obří prachy (navíc exkluzivně na jedinou platformu!!!) aniž by musel lézt do řitě dětím ujíždějícím na Call of Duty.
        Podívejte se na Konami i ti se evidentně snaží ze Silent Hillem něco dělat a nebojí se přiznat že s tou sérií začalo být něco špatně.

        On ten přístup Capcomu chovat se jako nenažraná svině, už je dost otravnej (se podívejte např jaký přístup si vydupal u Namca producent Tekkenu, že tam prostě nedají žádná nechutná ždímající DLC s novými postavami, jinak že odejde a poslední Tekken (nepočítám tu f2p odbočku) opravdu přes množství postav za žádnou nechtěl prachy a všechny se odemkly zadarmo - pak mrkněte na Capcom a ty DLC zvěrstva u Street Fighterů, z toho je mi na blití...)

        Pamatujete Dino Crisis 2, to taky přiakčnělo ale ta změna byla funkční (protože byla promyšlená) nikdo tam nedával dinosaurům do pracek žádný zbraně (s tím jejich dnešním přístupem kdy je dávají do rukou i zombíkům by je to určitě napadlo) - ať celej Capcom třeba chcípne...
        • ZvacA
          Překvapuje mě, že se situace kolem Remaku z čistě hráčskýho hlediska nechápe. Cílem není a nebylo udělat remake Remaku. Bez ohledu na vnitřní postupy a chuťě Capcomu je vydání Remaku pro hráče Biohazardu ve finále výbornou záležitostí už tím, že se hodí bobek na Gamecube exkluzivitu a vyjde na všechny platformy, což bylo hodně dlouho žádaný. Pokud si Capcom chtěl jednoduše po RE6 přilepšit a zavřít hubu "jádrovým" hráčům starých dílů a naklonit si je, pak je tohle od nich velmi chytrej krok, ze kterýho budou těžit obě strany.
          • Loneck
            No jo, ale problém je v tom, že to nejspíš u toho skončí. Maximálně ještě příjde Zero.
            • ZvacA
              Protože jsme tu u Capcomu odkryli korporátní komercializační náladičky a analyzování zákaznických údajů, tak to bude záležet na tom, jak se Remaku na ostatních platformách povede. Není tajemstvím, že za jistých čísel se Capcom už kompletních nových remaků (dvojka a trojka) bránit nebude. Celá tahle "návrat do minulosti" akce pochopitelně ovlivní i další Biohazard v pořadí (sedmý díl).

              Navíc, Revelations 2 i přes svou sekundární roli bude důležitým tím, jak se povede nastavit opět relativně od základů dělaný a představený staronový koncept survival hororu (Remake se jen s kosmetickýma úpravama převádí jak bylo zmíněno, takže si drží starý mechaniky) a jaký to bude mít vlastně ohlas.
      • ZvacA
        Že Psychobreak pohnul u Capcomu ledama, o tom žádná, ale jestli pouze s ním souvisí jejich náhlá snaha "návratu ke kořenům", to si nemyslím. Má svůj podíl v stimulování vydání a odhalení těhle projektů, ale domnívám se, že interně po finančně ne podle představ naplněným RE6 Capcomu nezbývá u téhle značky nic jinýho, než v každém případě tasit jen zcela vážně nostalgií a udělat si obrázek o stavu (vynášejících) fanoušků (kde pravda taky může pro ně nepřijmeně zasahovat právě opět Evil within). A tohle má reprezentovat na ostatní platformy hlavně převáděný Remake. Revelations 2 se dá chápat už jako nostalgicky poladěná kvantita k podpoře tohodle usilí a s tím, že si tu Capcom podrží prostor vyzkoušet si experimentální model prodeje a výnosu značky i jejího konceptu. Prostě k tomuhle by došlo dřív nebo pozděj i bez Mikamiho hry, přestože ta konkurenčnost už tu samozřejmě bude.

        Ale jak říkáš, hlavní je, že ať už je to jakkoliv, Capcom je nucenej narážet na strop svých možností se značkou a chtě nechtě ji začít podřizovat tomu ji navrátit v rámci mezích i vznikajících her dovolávajících se podobných cílů, do starých kolejí. Pokud ji chce udržet v nějakém herním povědomí hráčů a fanoušků.
  • V tom pripade nezajem.
  • residentevilfans
    Co to je zase za nesmysl? Capcom perla za perlou! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit