Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věř mi, že nejsem ani trošilinku rozčílenej, kdybych musel bejt kvůli každému trollovi asi by mi fakt praskla D:
  • fallout
    Milhaus: když on si nedá říct... *1*
  • ja vedel ze se budou hadat :-D
  • fallout
    Nerozčiluj se, praskne ti cévka a co potom... nerad bych tě měl na svědomí... *3*
  • Seš strašný ucho, zkus si v tý svý jeskyni někdy vyvětrat, chabne ti mozek :D
  • fallout
    Redfor: ty jseš prostě hrozně hloupý... musím se nad tvou hloupostí opravdu smát ty jelimánku... *1*
  • Ja si osobne myslím ,že až o tak debilný nápad nejde. Samozrejme idea pomoci obetiam zemetrasenia cez predaj hry je jasne postavená na hlavu, všetci vieme koľko ľudí sa nabalilo na humanitárnej pomoci Afrike.
    Avšak ten nápad s dokumentárnymi hrami v zásade až taký blbý nie je. Všeobecne by takéto hry mohli dať gamingu vcelku nový rozmer a účel, v tomto konkrétnom prípade vzdelávací. Je fakt ,že spájať takéto hry s konkrétnymi udalosťami je vcelku svinstvo. Na druhú stranu to vyvoláva otázku či je lepšie určité udalosti zabudnúť, než ich držať v všeobecnej pamäti ako varovanie do budúcnosti. Ale to už sem asi nepatrí...
  • Žereš všechnoc o ti ta tvoje CNN strčí do huby a nic si o tom ani nezjistíš, podle mě si hlupák ty, a to jsem ještě slušný.
  • Ja som to skor pochopil tak,ze ten pan chcel povedat,aby sa hraci pri hrani hier este aj ucili.A tom hry podla mna niesu.(aj ked nemozem popriet ze som z hier cosi nepochytil)
    Pokial by sa vsak hry vyuzivali v skole ako ucebna pomôcka,tak preco nie.
    Vedel by som bez problmov vymenovat par hier,ktore by sa mali hrat povinne. *1*
    Napriklad keby sme taky Total War hrali na dejepise,to by som bol asi v dejaku najlepsi,i kedto som uz teraz.
  • fallout
    No já myslím, že jediný hlupák jseš tady zjevně ty... napíšeš totální hovadinu a ještě si za tím stojíš...
  • Co je to za blbost? ................ Jak už tady někdo psal něco ve smyslu... mohli by udělat hru ohledně jistého zemětřesení např. v Číně kde padaly především odfláklé budovy škol, spousta dětí mrtvých... Nebo některá další lidská neštěstí ? Co třeba 11. září ? ..... radši nepokračuju.

    Trochu zvrhlost. *11* *THUMBS DOWN* *11*
  • Jseš prostě hlupák...
  • Osobně mám rád realistické hra, takže ANO...asi, snad, možná! Ale určitě bych to zkusil!
  • fallout
    No příště radši opravdu nereaguj, teda aspoň ne když budeš mluvit z cesty... Na celý tvůj komentář sem nereagoval, jelikož ho považuji opravdu za hodně stupidní. Tebe by zřejmě bavilo lítat po obchodech před katastrofou a skupovat trvanlivé potraviny, nevím absolutně jak by sis podobný titul představoval a čím by měl být zajímavý. A jak by ses chtěl částečně chránit před radiací?? Jsou dvě možnosti, ochranný oblek, který by jen těžko ve skutečnosti šel sehnat a druhá volba je zůstat v krytu. Příště trošku pouvažuj, než zareaguješ stylem největšího chytráka... *3*
  • Podle mě jsi primitivní ty, když reaguješ jen na jednu část mého příspěvku a a ještě k tomu vytrženou z kontextu, ale co se dá čekat na herním serveru, moje hloupost.
  • Když si nepochopil co a v jakém kontextu jsem řekl, tak asi ani nemá smysl se vůbec dohadovat.
  • Topfer
    Redfor... 1 500 000 lidí nemá co pít a ty budeš vykládat, že je všeho dost... tak ty máš dost!
  • XindlCZ
    "kdyby výrobci zkusili své hry propagovat jako vzdělávací prostředky a nikoliv zábavu" - to mluvi asi za vse, hry jsou predevsim o zabave. Jinak ta reklama pod clankem "Plánujete dovolenou v Japonsku? Vyberte si ji u nás a jeďte." je ponekud morbidni, nezda se vam? :-)
  • Urug
    Vyhozené prachy, které by určitě našli užitečnější uplatnění v souvislosti s katastrofami
  • MoravaGeorge
    wau.... slin, slint... kurva kde? Já to chci, v které hře můžu zastřelit 1000 nepřátel za minutu?

    Ono už pár her bylo, ale nikdy se moc nechytli. Hraju všechno možné RPG, FPS, Skákačky, rozhodně nemám potřebu zabíjet, klidně si zahraju i nenásilnou hru, ale simulace spíše odrazuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit